Jump to content

TOTAL HAKER


ALEX2005GR

Recommended Posts

eine alithia oti exei polla tips ke ligotera hackings ... alla min ksexnas oti se odigoun ekei.

episis ena periodiko den mpori na su ta dosi sto piato (gt mpori na trexei kiollas meta) alla ayta pou grafei se odigun se polla pragmata .

sigkekrimena sto teyxos 3 pou katexo eine 70 % ke aprapano xakeries ke ligotera apo 30 % tipping. na su po ke mia to na kanis egkatastasi ena programma me DIAFOretiko tropo ke oxi kanoniko i na stamatas ton xrono sto pc sou i na balis 70s tilexeiristirio sto pc su me ena soro piragmata Soft ke Hard (ware) i na crackaris to PSP i to na kobis ta ads ke ta alla me to xeri i esto na kanis farses ... ayta den legonte xakeries pos legonte? cracks bugs i mipos tips???

OTI PROTON DEN TO SPAZIS = den eine crack

OTAN DEYTERON DEN IPARXEI SE MANUAL APO KAPOU I SOU DINEI TO DIKEOMA NA TO KANEIS = den eine TIP

KE KT TELEYTEO TO OPOIO EINE TO PIO BASIKO MATES TO cracking moding teaking ktlp EINE HACKS poli aplo :/

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

eine alithia oti exei polla tips ke ligotera hackings ... alla min ksexnas oti se odigoun ekei.

episis ena periodiko den mpori na su ta dosi sto piato (gt mpori na trexei kiollas meta) alla ayta pou grafei se odigun se polla pragmata .

sigkekrimena sto teyxos 3 pou katexo eine 70 % ke aprapano xakeries ke ligotera apo 30 % tipping. na su po ke mia to na kanis egkatastasi ena programma me DIAFOretiko tropo ke oxi kanoniko i na stamatas ton xrono sto pc sou i na balis 70s tilexeiristirio sto pc su me ena soro piragmata Soft ke Hard (ware) i na crackaris to PSP i to na kobis ta ads ke ta alla me to xeri i esto na kanis farses ... ayta den legonte xakeries pos legonte? cracks bugs i mipos tips???

OTI PROTON DEN TO SPAZIS = den eine crack

OTAN DEYTERON DEN IPARXEI SE MANUAL APO KAPOU I SOU DINEI TO DIKEOMA NA TO KANEIS = den eine TIP

KE KT TELEYTEO TO OPOIO EINE TO PIO BASIKO MATES TO cracking moding teaking ktlp EINE HACKS poli aplo :/

Tespa man diafono sxedon me ola osa eipes ala den 8a to kourasw alo... 8ES MERIKA XRONAKIA AKOMA STO KEYBOARD GIA NA MA8EIS! Tora an esu 8es na io8etisis tin adilipsi pou diadidei ena periodiko gia to ti simeni hack kai prospa8eis na upostirikseis mia gnomi pou den einai kan dikia sou ti na sou pw.. Toulaxistoun akou sevasou kai min eisai epi8etikos.. Den 8elw na upovivasw tin apopsh sou ala apoktise ligi pira psaksou kai min mirikazeis logia pou sou pasarode apo pramata pou aposkopun sto kerdos...

 

A kai parepiptodos

  • Tip=voi8ia simvouli ka8odgisi enoite oti den einai se manual
  • na balis 70s tilexeiristirio sto pc su me ena soro piragmata Soft ke Hard (ware)=moding
  • na crackaris to PSP=cracking/tweaking
  • to na kobis ta ads ke ta alla me to xeri=ama exeis firefox uparxei to "Adblock" an den to exeis vale
  • kanis farses=pes mou oti 8es kai odigo gia na kaneis farses?

Kanena pados den einai hack... Hacks den 8a vreis se ena periodiko...

 

Ama to total xaker itan pragmatiko periodiko hacking 8a itan free sto net.. Auto to plironeis 5€ kai 8a borouses na to ftiakseis me 10 selides apo links sto net.. Kai o monos logos pou parousiazei to hacking os "kalo" pou den vlaptei einai gia na poulisei, na upostiriksei to onoma tou,  kai na se kanei na nio8eis oti boreis na gineis kai esu enas total hacker diavazodas to...

 

Den exw tpt mazi sou kai elpizw na min pareksigi8eis me oti egrapsa..

 

Padia pados to periodiko einai POLU kalo gia osous den exoun pira me to pc kai 8eloun na ma8oun merika kala pramatakia...

Link to comment
Share on other sites

Egw ta pernw asxeta an den vriskw kai pola xrisima pramata... Gia silogi... :P

Nomizw exei kati kala sto CD... My vote einai na to pareis ala den 8a s pw egw ti na kaneis me ta $$ sou... Exw pei tin apopsh mou gia to periodiko... An 8es na ma8eis merika kolpakia einai kalo ala min nomizeis oti 8a vreis kai ekpliktika pramata...

Link to comment
Share on other sites

Guest MaxBastards

sinfono petro!den exi kai tpt to trelo se ena site me hacks mporis na vris pio trela pragmata asxeta pou ena periodiko mexri ti hacks mpori na bgali!tha gini kai paranomo :P e ta cd kati kanoun....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock