Jump to content

[Gr]Antikataboli


probato

Recommended Posts

na rotiso kati epidi 8elo na stilo mia karta grafikon me antikataboli kai to kano protio fora einai asfales ?? h pezi na xaso xrhmata ?

mou protine tin acs o paraliptis einai kali kai asfalis ?

Link to comment
Share on other sites

na rotiso kati epidi 8elo na stilo mia karta grafikon me antikataboli kai to kano protio fora einai asfales ?? h pezi na xaso xrhmata ?

mou protine tin acs o paraliptis einai kali kai asfalis ?

den xaneis xrimata ... dini ta lefta pernei tin karta kai esi pas me to xarti pou 8a sou dosoun ap tin kourier na pareis ta lefta s!!!

Link to comment
Share on other sites

Antikatabolh = s erxete courier spiti/h pas apo ekei opws 8es/ kai plhrwneis ton courier kai s dinei autos to proion. apla eksartate mporei na dwseis kana 3-4 euro epipleon

 

Fusika kai einai asfales

Edited by bravetobe
Link to comment
Share on other sites

na rotiso kati epidi 8elo na stilo mia karta grafikon me antikataboli kai to kano protio fora einai asfales ?? h pezi na xaso xrhmata ?

mou protine tin acs o paraliptis einai kali kai asfalis ?

Η acs κοστίζει αρκετά λεφτά. Πήγαινε έλτα με δεματάκι ή επιστολή μπορεί να καθυστερήση παραπάνω αλλά θα σου βγει πολύ πιο φθηνά. Για τη αντικαταβολή θα χρεωθείς παραπάνω και θα πάρεις τα λέφτα μετά την παράδοση.

 

Εαν είσαι και φοιτητής και το κόστος αποστολής βγεί παραπάνω από 2-3 ευρώ ενεργοποιήτε η φοιτητική έκπτωση 30% ;)

Edited by ClassyCraw
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...