Jump to content
  • 0

Server Terminated


kadaz84

Question

Γεια. Έχω ένα περίεργο πρόβλημα με τον server μου. Πατάω login server και μου βγάζει το επικό:

 

Starting L2j Server.
 
server terminated
 
press a button to continue...
 
Το ίδιο γίνεται και όταν ανοίγω το Game server
 
Μέχρι στιγμής έχω δοκιμάσει να κάνω restore point, restart pc,  disable firewall και να κάνω reinstall το Mysql server. Το αποτέλεσμα είναι πάλι το ίδιο. Στο navicat για ένα περίεργο λόγο μπορώ να μπω. Η database ευτίχως είναι στη θέση του. Μπορεί κάποιος να βοηθήσει? 
Link to comment
Share on other sites

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Γεια. Έχω ένα περίεργο πρόβλημα με τον server μου. Πατάω login server και μου βγάζει το επικό:

 

Starting L2j Server.

 

server terminated

 

press a button to continue...

 

Το ίδιο γίνεται και όταν ανοίγω το Game server

 

Μέχρι στιγμής έχω δοκιμάσει να κάνω restore point, restart pc,  disable firewall και να κάνω reinstall το Mysql server. Το αποτέλεσμα είναι πάλι το ίδιο. Στο navicat για ένα περίεργο λόγο μπορώ να μπω. Η database ευτίχως είναι στη θέση του. Μπορεί κάποιος να βοηθήσει?

 

Register ekanes ton server?to hexid to petakses mesa sta gameserver/config?
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Το είχα κάνει, μέχρι χτες δούλευε μια χαρά. Τώρα που το ανέφερες όμως δοκίμασα πάλι να κάνω register αλλά δεν δεν ανοίγει καν το register game server. Το hexid βρίσκεται ακόμα εκεί που είπες. α χρισιμοποιώ windows 7 64 bit.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Λύθηκε το πρόβλημα. Ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια. Το ότι δεν μπορούσε να ανοίξει το register με οδήγεισε στο να κάνω uninstall την java και μετά ξανά install χωρίς να αλλάξω την path. Και έτσι δούλεψε.   

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Λύθηκε το πρόβλημα. Ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια. Το ότι δεν μπορούσε να ανοίξει το register με οδήγεισε στο να κάνω uninstall την java και μετά ξανά install χωρίς να αλλάξω την path. Και έτσι δούλεψε.   

 

an vgalei kana error pali dokimase na kaneis re-install ta windows

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...