Jump to content
  • 0

Ψαχνω Εναν Σοβαρο Developer


.::PhoEnix::.

Question

Καλησπερα με λενε δημητρη και ειμαι 23 χρονων...εχω καποιες πολυ καλες ιδεες για εναν l2jserver και ψαχνω καπιον σοβαρο και καλο developer ( να γνωριζει να φτιαχνει τα παντα Websites,Java,Forum,Add dedicate server,Add filter for ddos protection και το pack φυσικα ) ... Δεχομαι μονο σοβαρες προτασεις και απο σοβαρα ατομα...

 

P.s Interlude client

P.s Οπιος θελει μου στελνει το Skype του σε PM εδω να τον κανω Add να μιλησουμε...

P.s Θα υπαρχει πληρωμη φυσικα

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

1 answer to this question

Recommended Posts

  • 0

Καλησπερα με λενε δημητρη και ειμαι 23 χρονων...εχω καποιες πολυ καλες ιδεες για εναν l2jserver και ψαχνω καπιον σοβαρο και καλο developer 

Καλησπέρα φίλε.

Εγώ προσωπικά θα σου πρότεινα να κάτσεις λίγο καιρό και να ασχοληθείς μόνος σου να μάθεις 5-6 πράγματα, και να το ανοίξεις όπως θες, αφού λες πως έχεις "κάποιες πολύ καλές ιδέες", παρά να χαραμίσεις άδικα τα λεφτά σου για κάτι που θα μπορέσεις να το κάνεις και μόνος σου με λίγη υπομονή.

 

Ήμαστε στο 2015, όπου ΟΛΑ μα ΟΛΑ είναι share, και με πολύ βοήθεια. 

Τίποτα δεν είναι δύσκολο αν προσπαθήσεις να το μάθεις. 

Αν θέλεις για pvp server, υπάρχει αυτό το L2JFrozen, (αν υπάρχει ακόμα, δε ξέρω γιατί δεν ασχολούμε με αυτά πλεόν), να σηκώσεις κάτι όπου ακόμη και να μην πάει καλά, θα έχεις μάθει λίγα πράγματα.

Μην ακούς που λένε "όχι frozen γιατί είναι unbalance", παίζεις pvp server me +16++, όπου ότι και να βάλεις, πάλι unbalance θα είναι..

Βέβαια μακράν καλύτερο το aCis, αλλά pvp server θες να ανοίξεις χωρίς να γνωρίζεις 5-6 πράγματα, άρα μην προχωράς ακόμη σε τέτοια..

Μια χαρά θα σε βολέψεις για αρχή το frozen. 

 

Δεν μου αρέσει να βλέπω topics όπου ψάχνουν δήθεν "καλούς" developer, γιατί το maxcheatets δεν έκανε ποτέ κανέναν "developer".

Developer εδώ μέσα είναι μόνο ο SweeTs και ο Tryskell. Κανένας άλλος! Οι δήθεν απλά ακολουθούν τα ήδη share και τα εμπλουτίζουν, κάτι που θα κάνεις ο ίδιος αν ασχοληθείς λίγο καιρό. 

 

Αυτά! Καλή συνέχεια, και καλή τύχη στην αναζήτησή σου!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...