Jump to content

Ξυπνηστε Λιγο.


Recommended Posts

Βλεπω τοσο καιρο οι ρωσσοι μας γαμανε κανονικα στο L2 σε ελληνικους σερβερ,ευρωπαικους ακομα και ρωσσικους σερβερ.

Για ποιο λογο δν υπαρχει καποιο cp/clan να τους γαμησει?

Το εχω σιχαθει αυτο το πραγμα.Σε οποιο σερβερ και να παω,ολο ρωσσοι και ελληνες πουθενα να τους γαμ*σουμε.

Οποιος θελει,θα φτιαξω ενα mage cp που θα παιζει κυριως mid servers και μαλλον low rate.

 

Σε mid servers το setup θα ειναι αυτο(εγω mage παιζω):

 

6 nukers(προτεινωμενο να ειναι ολοι sps ή ολοι sorceror για τα aoe)(ή 5 nukers και 1 summoner αν ο server δν εχει στον buffer summon buffs)

2 bp

1 domi

 

Ομως το mage cp μπορει να μετατραπει και σε archer cp μετα απο λιγο καιρο:

 

2 bp

1 cat summoner

1 domi

5 archer

 

Σε περιπτωση low rate το setup ειναι αυτο:

 

2 nukers

1 bd

1 sws

1 domi

2 bp

2 se/ee

 

Αφηστε τον εγωισμο,τους high rate servers και ελατε να παιξουμε οργανωμενα οπως παλια που πηδαγαμε τους παντες.

Αυτο εχει αλλαξει και οι ρωσσοι μας πηδανε αλλα μπορουμε με προσπαθεια να το μετατρεψουμε.

Αυτα απο μενα.

Αν θελετε να επικοινωνησετε μαζι μου,μπορειτε να μου στειλετε pm εδω στο forum.

Link to comment
Share on other sites

μαθε στον field τι σημαινει σωστο cp

MrPro ma kai as eiste oloi spoilers :D

 

P.S des ta messages sou

Edited by MrPro*
Link to comment
Share on other sites

Γιατί οι Ρώσοι είναι οι μόνοι που κάνουν tryhard στο l2 το 2015.

Εχεις και ενα δικιο..Εχει περασει η εποχη μας που παιζαμε εμεις tryhard...

Δεν σημαινει ομως οτι δεν μπορουμε να ξαναρχισουμε αλλα κανενας δν δινει σημασια ή δν τον ενδιαφερει.

Link to comment
Share on other sites

Εχεις και ενα δικιο..Εχει περασει η εποχη μας που παιζαμε εμεις tryhard...

Δεν σημαινει ομως οτι δεν μπορουμε να ξαναρχισουμε αλλα κανενας δν δινει σημασια ή δν τον ενδιαφερει.

Ναι μωρέ ντάξει όλοι οι παλιοί Έλληνες είναι 30+ τώρα δε νομίζω να ασχοληθεί κανείς σοβαρά πια.

Link to comment
Share on other sites

αντικειμενικα δεν υπαρχουν σωστοι servers για να ασχοληθει κανεις,...εγω προσωπικα γι'αυτο σταματησα!

Link to comment
Share on other sites

υπαρχουν αρκετα CP τα οποια τους ρωσσους τους εχουν για "πρωινο", καλυτερα βρες ενα side και μπες παρα να κανεις δικο σου CP το 2015!

Link to comment
Share on other sites

αντικειμενικα δεν υπαρχουν σωστοι servers για να ασχοληθει κανεις,...εγω προσωπικα γι'αυτο σταματησα!

Ποσο δικιο παιζει να εχεις..

ολοι οι ηλιθιο πανε και κανουν εναν "σερβερ" χ1000 κραταει το πολυ 1 βδομαδα,χωρις ατομα μεσα,χωρις pvp,ολα τα items στο gm shop και τελος.

Πιστευω πως δν προκειται να υπαρξουν παλι Ελληνες(Ελληνες λεω οχι και αλβανοι μεσα) που να ασχοληθουν παλι οπως παλια..qq

Link to comment
Share on other sites

Ποσο δικιο παιζει να εχεις..

ολοι οι ηλιθιο πανε και κανουν εναν "σερβερ" χ1000 κραταει το πολυ 1 βδομαδα,χωρις ατομα μεσα,χωρις pvp,ολα τα items στο gm shop και τελος.

Πιστευω πως δν προκειται να υπαρξουν παλι Ελληνες(Ελληνες λεω οχι και αλβανοι μεσα) που να ασχοληθουν παλι οπως παλια..qq

δεν ειναι θεμα εθνικοτητας, απο την στιγμη που κυκλοφορουν μονο σαπιοι σερβερς ειναι λογικο να υπαρχουν κυριως σαπιοι παιχτες και απλα μερικοι καλοι μαλακιζοντε που και που σε κανενα πουτσοσερβερ να περασουν την ωρα τους..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now


×
×
  • Create New...