Jump to content

Συνεργατης Για Lineage 2 Freya


Recommended Posts

Καλησπερα, δουλεψα σε ενα project 3 χρονια με τον partner αλλα εγινε πατερας και δεν εχει τον χρονο να ασχοληθει,

εγω ειμαι 21 ετων και εχω χρονο τωρα το καλοκαιρι λιγο οποτε ενδιαφερομαι να βρω εναν συνεργατη ο οποιος να παρεχει

εναν σερβερ (dedicated) και να πληρωνει κανονικα καθε μηνα.

Ειμαι developer και δουλευω εγω πανω στον σερβερ σε ολα.

Ο σερβερ ειναι ct2.5 (FREYA) και θα ειναι x200 κατι τετοιο (mid rate)

 

Οποιος ενδιαφερεται ας μιλησει μαζι μου στο skype: unst0ppabl32

 

Ευχαριστω πολυ, Γιαννης.

Edited by L2jAddictions
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

dose merika info re c ....

les ena mid rate kai telos?

custom tha exei?

gmshop ? buffer ?

ton pas gia mid stil off?

Ο σερβερ θα συνδιαζει mid-rate και PvP, λιγα στοιχεια απο το ενα λιγα απο αλλο.

Θα υπαρχουν ολα τα NPC και παραπανω απλα μερικα δεν θα ειναι οπως σε ολλους τους PvP 

πχ ο buffer δεν θα εχει Dance-Cov-Songs e.t.c

 

Οι παιχτες θα "υποστουν" και τα Quest και το craft για custom στολη, τα raidboss θα ειναι ολα retail εκτος απο τα drops.

Εχω 25 events εκ των οποιων θα διαλεξω 3-4 τα οποια δεν υπαρχουν στο maxcheaters τα εκανα coding εγω οπως

 

Gold Digger, Save Princess, Flag Defence e.t.c

Edited by L2jAddictions
Link to comment
Share on other sites

 

ενδιαφερομαι να βρω εναν συνεργατη ο οποιος να παρεχει

εναν σερβερ (dedicated) και να πληρωνει κανονικα καθε μηνα.

Ευχαριστω πολυ, Γιαννης.

Φίλε Γιάννη, δεν ξέρω καν τι δουλειά έχεις ρίξει μέσα στο Project σου, αλλά το να βρεις έναν "άγνωστο" και να του δώσεις τα files σου έτσι απλά, είναι εξύμωρο..

Εκτός αυτού, θα μπορεί ανά πάσα στιγμή να σε πετάξει από το μηχάνημα και να κρατήσει τον Server.. Μην εμπιστεύεσαι έτσι εύκολα..

 

Εάν θέλεις, στείλε μου ένα μήνυμα, ξέρω έναν τύπο, καλό παιδί, όπου μου είχε πει για Server, αλλά δεν ασχολούμε εγώ με τέτοια πλέον..

Στείλε μου αν ενδιαφέρεσαι, και θα προσπαθήσω να μιλήσω με εκείνον..

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Γιάννη, δεν ξέρω καν τι δουλειά έχεις ρίξει μέσα στο Project σου, αλλά το να βρεις έναν "άγνωστο" και να του δώσεις τα files σου έτσι απλά, είναι εξύμωρο..

Εκτός αυτού, θα μπορεί ανά πάσα στιγμή να σε πετάξει από το μηχάνημα και να κρατήσει τον Server.. Μην εμπιστεύεσαι έτσι εύκολα..

 

Εάν θέλεις, στείλε μου ένα μήνυμα, ξέρω έναν τύπο, καλό παιδί, όπου μου είχε πει για Server, αλλά δεν ασχολούμε εγώ με τέτοια πλέον..

Στείλε μου αν ενδιαφέρεσαι, και θα προσπαθήσω να μιλήσω με εκείνον..

Εχεις ενα ψιλοδικιο αλλα τι να κανω? Αν μπορεις ναι πεστου και να με κανει add σκυπε: unst0ppabl32

 

Thanks

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

(βαλε ενα backdoor και απλα μην δωσεις source)

nomizhs pos den mporhs na to bgalhs xoris source? apla tha sou parh exw tropo na bgazw ta source mesa apo to jar arxio einai 30lepta doulia

Link to comment
Share on other sites

nomizhs pos den mporhs na to bgalhs xoris source? apla tha sou parh exw tropo na bgazw ta source mesa apo to jar arxio einai 30lepta doulia

Νταξει ξερουμε να κανουμε και εμεις ενα decrypt jar σαν rar ειναι και να κανεις modified τα source αλλα ποιος θα ασχοληθει η ουσια δεν ειναι αυτη 

ξεφυγε το θεμα.. ψαχνω partner για support στο project.

Edited by L2jAddictions
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now


×
×
  • Create New...