Jump to content

Emoniod.net-All About Designing.


Recommended Posts

English topic

The time has come . Emoniod is officially running! A designing website which its only target is to accomplish your wills . Designs are not (only) about designing , i am available to design everything you want!

 

Thats from emoniod.net 

 

 Hello , i am the admin of emoniod.net . A website with an only target , to accomplish your wants. Beatiful, serious and simpe designs of your wills. You can browse easily on my website and contact me anytime for anything you like or anything you would like to be created just about you!

-Logo

-Banners

-T-shirts designs

-Web design

-Anything you would like and i am able to do it!

The designs will be able as images (.jpg/.png) , as long as editable (.psd).

Free help to my customers!

 

Unfortunatly the folder where i had older projects got deleted and i will start making my portfolio from now on.

Dont hesitate to contact me any time!

 

 

To remind you there is a topic with my banner pack here in mxc . There is already an offer so be fast if you want to get it!

mxc.png

Lets have some work and fun!

 

 

 

Ελληνικό τοπικ

 

Η ώρα που το emoniod πήρε ζωή και τρέχει επίσημα έφτασε . Μία ιστοσελίδα καθαρα designing που έχει σκοπό να σας εξυπηρετήση σε κάθε είδους αίτημα . Δεν περιορίζομαι σε gaming , αντιθέτως είμαι διαθετιμένος να σχεδιάσω οτιδήποτε μου ζητήσετε .

 

Απόσπασμα απο το emoniod.net

Χαίρεται, είμαι ο κάτοχος του emoniod.net . Μία ιστοσελίδα που έχει αποκλειστικά και μόνο 
ως σκοπό την δική σας εξυπηρέτηση . Όμορφα , σοβαρά , λιτά σχέδια της επιθυμίας σας. 
Μπορείτε να πλοηγηθείτε πολύ εύκολα στο site και να έρθετε άμεσα σε επικοινωνία μαζί μου 
για οτιδήποτε σας αρέσει ή ακόμα και κάτι μοναδικό που θα δημιουργηθεί αποκλειστικά για εσάς! 
- Λογότυπα! 
- Διαφημιστικά banners! 
- Στάμπες για μπλουζάκια! 
- Σχεδιασμός ιστοσελίδων! 
- Οτιδήποτε επιθυμείτε και είναι εντός των ικανοτήτων! 
Πληροφορίες για το πως μπορείτε να επικοινωνήσετε θα βρείτε στην καρτέλα "Επικοινωνία". 
Και για να μην ξεχνιόμαστε! Τα σχέδια δίνονται τόσο σαν εικόνες(.jpg/.png) όσο και σαν επεξεργάσιμα αρχεία (.psd) 
Επίσης , παρέχεται δωρεάν βοήθεια στους πελάτες!

Δυστυχώς όλος ο φάκελος με τα παλαιότερα project καταστράφηκε κι γι αυτό το portfolio θα γεμίσει από εδώ και πέρα . 

Μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μου για κάθε είδους σχεδίαση. 

 

Να θυμήσω πως αυτή τη στιγμή είναι εδώ στο φόρουμ ένα πακέτο απο διαφημιστικά banners για το Lineage 2 . Ήδη έχει γίνει προσφορά για το πακέτο και αναμένουμε , προλαβαίνετε δεν προλαβαίνετε για κάτι καλύτερο .

 

 

mxc.png

 

Ώρα για δουλειά και διασκέδαση!

 

 

 

Edited by fumaa
Link to comment
Share on other sites

Καλη τυχη φιλε μου. Μερικες συμβουλες, αρχικα καλο θα ηταν να το εχεις και στα αγγλικα το τοπικ σου γιατι δεν ειναι ολοι ελληνες. :Ρ

 

Επισης, σχετικα με το τελευταιο σου logo θα σου προτεινα να το δουλεψεις λιγο παραπανω. Το font ειναι καπως ασχημο (αν δεν κανω λαθος ειναι το font του lineage !? ) καθως και τα 2 μαυρα σημαδακια δεν ξεχωριζεις το τι ακριβως ειναι.

 

Καθως και τα banner θελουν λιγη δουλιτσα. Θα σου προτεινα τα dimensions που κανεις practise να ειναι αυτα που χρησιμοποιουν τα Vote Sites γιατι θα σε βοηθησει αρκετα.

Τωρα το 80x80 δεν νομιζω να χρειαστει πουθενα γιατι ακομη και στα φορουμ τα profile images γινονται resized αυτοματα για να ταιριαξουν ακριβως. Τετοια dimensions θα βρεις μονο σε ρωσικα φορουμ/σιτε αλλα θα ειναι, αν θυμαμαι καλα, 88x20.

Edited by `iAndre
Link to comment
Share on other sites

Καλη τυχη φιλε μου. Μερικες συμβουλες, αρχικα καλο θα ηταν να το εχεις και στα αγγλικα το τοπικ σου γιατι δεν ειναι ολοι ελληνες. :Ρ

 

Επισης, σχετικα με το τελευταιο σου logo θα σου προτεινα να το δουλεψεις λιγο παραπανω. Το font ειναι καπως ασχημο (αν δεν κανω λαθος ειναι το font του lineage !? ) καθως και τα 2 μαυρα σημαδακια δεν ξεχωριζεις το τι ακριβως ειναι.

 

Καθως και τα banner θελουν λιγη δουλιτσα. Θα σου προτεινα τα dimensions που κανεις practise να ειναι αυτα που χρησιμοποιουν τα Vote Sites γιατι θα σε βοηθησει αρκετα.

Τωρα το 80x80 δεν νομιζω να χρειαστει πουθενα γιατι ακομη και στα φορουμ τα profile images γινονται resized αυτοματα για να ταιριαξουν ακριβως. Τετοια dimensions θα βρεις μονο σε ρωσικα φορουμ/σιτε αλλα θα ειναι, αν θυμαμαι καλα, 88x20.

Το 80x80 είναι το μεγεθος τις εικονίτσας του Hopzone , το οποίο όντως δεν βγήκε ωραίο , αλλά θεωρώ πως δεν χρησιμεύει και όλας γι αυτό δεν μπηκα στον κόπο να το φτιάξω! Έτσι και αλλιώς ενα μικρό πακετάκι είναι για το καλημέρα ;) !

 

Όσο για το τοπικ , δυστυχώς ακόμα και το site είναι στα ελληνικά κι η αλήθεια είναι πως δεν θέλω να το γεμίσω με lineage  :alone:  . 

 

Ευχαριστώ για τις συμβουλές!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...