Jump to content

Level Up Crystal -Ηi5-


DrHouse

Recommended Posts

Χαιρετω ολους.

Θα μπω κατευθειαν στο θεμα..Παιζω σε εναν mid-rate server-x20- (γνωστος σερβερ με πολυ κοσμο) και εχω εναν κρυσταλλο level 10 για να βαλω SA στο οπλο μου.
Γνωριζω οτι για να τν φτασεις αο 10-15 πας στα delusion και τν ανεβαζεις με τ Rbs ..Οι ερωτησεις μ οι εξης:

 

1. Γνωριζω οτι τα 4 απο τ 6 δωματια δν εχουν Instance και εκει μεσα μπορεις να φτασεις τν κρυσταλλο μεχρι 14.Τα αλλα 2 εχουν instance και φτανεις τν κρυσταλλο απο 14-->15. Ποιο ειναι το max level και στις 2 περιτωσεις ετσι ωστε να αλλαζεις δωματια οσες φορες θελεις μεχρι να βρεις τα rb?

 

2.Απο 15 level και πανω ο κρυσταλλος ανεβαινει απο μεγαλυτερα και δυσκολοτερα rb.Ξερω οτι μερικα απο αυτα  ειναι zaken,freya,tezza,antharas,valakas. Αλλα rb που θα μπορουσε ο κρυσταλλος ν ανεβει και δν ειναι τοσο γνωστα ποια ειναι? (αναλυτικα παρακαλω)

 

3. Οσο αναφορα την ερωτηση 1,πειτε μ ενα καλο συνδυασμο για να μπω στο δωματιο,ξερω οτι δν ειναι δυσκολα τ rb απλα για να ξερω πανω κατω με τι θα μπω.

 

 

 

Παρακαλω οι απαντησεις να μην ειναι μονολεκτικες και του τυπου googlare το κλπ κλπ
Οπως βλεπετε δν ειμαι τελειως ασχετος στο συγκεκριμενο θεμα για αυτο το λογο ρωταω συγκεκριμενα πραγματα

Ευχαριστω για τν χρονο σας
 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...