Jump to content

Σκευτομαι να ανοιξω εναν σερβερ,δειτε λιγο!


Recommended Posts

Καλησπερα σας μελοι του MxC.!

Σκευτομαι να ανοιξω εναν σερβερ,αλλα θελω να ακουσω γνωμες για το τι αρεσει στον κοσμο...!

Αν μπορειτε ποσταρεται απο κατω τι client,feature κτλ θα θελατε!

Ευχαριστω πολυ!

Link to comment
Share on other sites

τι εκτος τοπικ?  :poker face:

auto pu eipe stin aurora :P

 

/ontopic Gracia Epilogue

Exp/Sp:x1000

Adena:x1000

Enchant Rates:

Safe:3/Max:16

Normal:75%-80%

Blessed:90-100%

Mid Farm (oxi eukolo alla oxi k diskolo farm)

 

Vevea to Epilogue client thelei arketi duleia alla enas Gracia Epilogue PvP Server tha gemize apo kosmo pistevw!

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά θα μου άρεσε να έβλεπα έναν Gracia Final x200 balanced και με no custom items.

Θα έδινα έμφαση σε PvP events για να το κάνω λίγο πιο ελκυστικό τον server και φυσικά αρκετό advertising για να έχω κόσμο.

Επίσης, και το IL θα ήταν μια επιλογή αλλά εκεί μιλάμε για κάτι διαφορετικό προσδιορίζοντας το διαφορετικό θα έλεγα μόνο PvP.

Eνώ, στο Gracia Final θα έβαζα διάφορα καλούδια σε φάση farm δηλαδή πολλά zones για farm για να το κάνω να μην είναι βαρετό.

Αυτά.

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά θα μου άρεσε να έβλεπα έναν Gracia Final x200 balanced και με no custom items.

Θα έδινα έμφαση σε PvP events για να το κάνω λίγο πιο ελκυστικό τον server και φυσικά αρκετό advertising για να έχω κόσμο.

Επίσης, και το IL θα ήταν μια επιλογή αλλά εκεί μιλάμε για κάτι διαφορετικό προσδιορίζοντας το διαφορετικό θα έλεγα μόνο PvP.

Eνώ, στο Gracia Final θα έβαζα διάφορα καλούδια σε φάση farm δηλαδή πολλά zones για farm για να το κάνω να μην είναι βαρετό.

Αυτά.

πολυ ωραιες ιδεες....μπορεις να μου στειλεις ενα pm?

Link to comment
Share on other sites

πολυ ωραιες ιδεες....μπορεις να μου στειλεις ενα pm?

 

Eίδα το pm σου κοίτα μπορείς ασπούμε για Main PvP Area να χεις MOS ( Monastery Of Silence ) καλός και ανοιχτός χώρος για μάπες.

Farm areas π.χ Giants Cave , Elven Fortress, η ότι άλλο θες.

Δεν έχω να σου δείξω κάτι απλά σου δίνω κάποια πατήματα.

Ε και IL δεν έχεις και πολλές επιλογές το μόνο καλό θα ταν PI (Primeval Isle) τώρα βασικά κολλάω με areas και δεν θυμάμαι να σου πω.

Αλλά πάνω κάτω καταλαβαίνεις πως το εννοώ.

Link to comment
Share on other sites

Eίδα το pm σου κοίτα μπορείς ασπούμε για Main PvP Area να χεις MOS ( Monastery Of Silence ) καλός και ανοιχτός χώρος για μάπες.

Farm areas π.χ Giants Cave , Elven Fortress, η ότι άλλο θες.

Δεν έχω να σου δείξω κάτι απλά σου δίνω κάποια πατήματα.

Ε και IL δεν έχεις και πολλές επιλογές το μόνο καλό θα ταν PI (Primeval Isle) τώρα βασικά κολλάω με areas και δεν θυμάμαι να σου πω.

Αλλά πάνω κάτω καταλαβαίνεις πως το εννοώ.

ναι φιλε μου καταλαβα....ανοιχτους χωρους βρισκουμε,αλλα αν ο σερβερ δεν εχει ατομα τοτε...

Link to comment
Share on other sites

ναι φιλε μου καταλαβα....ανοιχτους χωρους βρισκουμε,αλλα αν ο σερβερ δεν εχει ατομα τοτε...

 

Για αυτό θα κάνεις advertising στο MxC θα βάλεις τον server sou se Ηopzone, topzone κτλ και θα έχεις κόσμο με λίγη καλή θέληση όλα γίνονται.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...