Jump to content

Monster Energy Drink Διαγωνισμός [GREEK ONLY]


Forced

Recommended Posts

http://www.monsterenergy.com/gr/el/promotions/ Για αυτον εδω μιλαω.

 

http://prntscr.com/1esynb Image

 

Instructions:

 

Στείλτε τα προωθητικά δαχτυλίδια σας (δηλ. μαύρα δαχτυλίδια με χαραγμένη τη νυχιά του Monster Energy) αμέσως αφού εγγραφείτε online. Θυμηθείτε να επισυνάψετε ένα αντίγραφο του PDF που επισυνάψαμε στο email που λάβατε με την εγγραφή σας, να συσκευάσετε ασφαλώς τον σωστό αριθμό προωθητικών δαχτυλιδιών (δηλ. μαύρα δαχτυλίδια με χαραγμένη τη νυχιά του Monster Energy) για τον αποκλειστικό εξοπλισμό Monster Team Gear της επιλογής σας, και να προσέξετε τη διεύθυνση που θα βάλετε στο δέμα σας (τη διεύθυνση θα βρείτε στο PDF). Και μην ξεχνάτε πως όλα τα προωθητικά δαχτυλίδια πρέπει να έχουν σταλεί έως τις Σεπτέμβριος 30, 2013 (σφραγίδα ταχυδρομείου).

Δεν μπορείτε να κάνετε την παραγγελία σας αν δεν έχετε υποβάλει τον απαραίτητο αριθμό προωθητικών δαχτυλιδιών, πληρώσει €5 και λάβει επιβεβαίωση για κάθε στάδιο από το Monster Energy. Όλες οι παραγγελίες θα αποσταλούν εντός 30 ημερών από την παραλαβή της πληρωμής.

 

PDF:

 

Dear Χρήστος Βαγενάς
Please attach a print out-of this pdf when sending in your promotional ring-pulls. 
Your Details:
First Name: Χρήστος
Last Name: Βαγενάς
Client ID: 33950
Email-Address: chris-bag@hotmail.com
Instructions:
Please send the correct number of promotional ring-pulls (being, black Monster Energy Claw etched) to the address
below.
Monster Energy PO Box Address: IS&S Ltd. Monster Energy Team Gear PO Box 78049 17310 Agios Dimitrios Greece
Reminder:
Mail a copy of this PDF and your ring-pulls in a padded envelope to: IS&S Ltd. Monster Energy Team Gear PO Box
78049 17310 Agios Dimitrios Greece
All promotional ring-pulls must be posted (and postmarked) by 2013-09-30.
If promotional ring-pulls are sent in but postmarked after 2013-09-30 your order will automatically be cancelled.

 

Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει με απλά λόγια τι πρέπει να κάνω αφου έχω τα δαχτυλίδια [30] στην διάθεση μου για να πάρω την μπλουζίτσα? Γιατι δεν καταλαβαίνω...

Link to comment
Share on other sites

Οκ μισό λεπτό τώρα το κάνω! χαχαχαχαχαχαχαχα άσε μας ρε φίλε που πιστεύετε ο,τι βγάζουν σε διαφημίσεις και στο διαδίκτυο έλεος

Link to comment
Share on other sites

Οκ μισό λεπτό τώρα το κάνω! χαχαχαχαχαχαχαχα άσε μας ρε φίλε που πιστεύετε ο,τι βγάζουν σε διαφημίσεις και στο διαδίκτυο έλεος

XAXAXAXA gamise ta re

Link to comment
Share on other sites

XAXAXAXA -beep-e ta re

 

Φαντάσου να έβγαζαν ξανά στην τηλεόραση καμία παρθένα! Ο λογαριασμός ΟΤΕ θα ερχόταν γάμησε τα χαχαχαχαχαχα :LOL:

Link to comment
Share on other sites

Φαντάσου να έβγαζαν ξανά στην τηλεόραση καμία παρθένα! Ο λογαριασμός ΟΤΕ θα ερχόταν γάμησε τα χαχαχαχαχαχα :LOL:

XOAXOAXOAXOAOXAOXAOXA KLAIWWWW

Link to comment
Share on other sites

Οκ μισό λεπτό τώρα το κάνω! χαχαχαχαχαχαχαχα άσε μας ρε φίλε που πιστεύετε ο,τι βγάζουν σε διαφημίσεις και στο διαδίκτυο έλεος

 

den einai diafimisi re stoke pou pas na to pai3eis e3ipnos. mazeueis kai kerdizeis einai apo to episimo site tis monster. ante oloi na poume prospa8eite na meiosete ton allon.

Link to comment
Share on other sites

den einai diafimisi re stoke pou pas na to pai3eis e3ipnos. mazeueis kai kerdizeis einai apo to episimo site tis monster. ante oloi na poume prospa8eite na meiosete ton allon.

 

και κερδίζεις από τα 3 τους το μακρύτερο.. καλά κάτσε εσύ να κάνεις τέτοιες μαλακίες και όταν σε βγάλουν κορόιδο θα κλαις τα λεφτά και μετά να δούμε αν σου αρέσει... 8)

Link to comment
Share on other sites

και κερδίζεις από τα 3 τους το μακρύτερο.. καλά κάτσε εσύ να κάνεις τέτοιες μαλακίες και όταν σε βγάλουν κορόιδο θα κλαις τα λεφτά και μετά να δούμε αν σου αρέσει... 8)

 

to mialo sou den mporei na katalabei oti sou e3igo pos DEN EINAI DIAFIMISI. to paidi den ir8e edo na rotisei an a3izei na to kanei. den 8a se rotisei kiolas tou logou sou.

Link to comment
Share on other sites

to mialo sou den mporei na katalabei oti sou e3igo pos DEN EINAI DIAFIMISI. to paidi den ir8e edo na rotisei an a3izei na to kanei. den 8a se rotisei kiolas tou logou sou.

 

ΚΑΙ EVENT Να είναι από την original σελίδα θα τα πιστέψεις;;; καλά κάτσε να δηλώσεις  συμμετοχή και άμα κερδίσεις τίποτα εμένα σφύρα μου

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΙ EVENT Να είναι από την original σελίδα θα τα πιστέψεις;;; καλά κάτσε να δηλώσεις  συμμετοχή και άμα κερδίσεις τίποτα εμένα σφύρα μου

 

 

nta3ei den mporo na sinexiso na milao. den 8eleis na katalabeis gt eisai profanos prokateilimenos.

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και κερδίζεις βρε μαλακά(συγνωμη κιολας αλλα η ηρωνια σου μου την σπαει) Οταν περνεις Monster αυτην την πιπα που το ανοιγεις και πινεις το καπακι,αυτο ειναι μαυρο με μια νυχια αν μαζεψεις ενα συγκεκριμενο ποσο τα στελνεις και κερδιζεις δωρα τα λεει στην σελιδα,εγω που εχω 30 περνω ενα T-Shirt της Monster απλα δεν ξερω που να τα στειλω,πως να βαλω ονομα κτλπ κτλπ...

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και κερδίζεις βρε μαλακά(συγνωμη κιολας αλλα η ηρωνια σου μου την σπαει) Οταν περνεις Monster αυτην την πιπα που το ανοιγεις και πινεις το καπακι,αυτο ειναι μαυρο με μια νυχια αν μαζεψεις ενα συγκεκριμενο ποσο τα στελνεις και κερδιζεις δωρα τα λεει στην σελιδα,εγω που εχω 30 περνω ενα T-Shirt της Monster απλα δεν ξερω που να τα στειλω,πως να βαλω ονομα κτλπ κτλπ...

 

Και το συγκεκριμένο δώρο είναι μια μπλούζα ε; χαχαχαχαχαχαχαχα έλεος ρεεεεεεεε !!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Και το συγκεκριμένο δώρο είναι μια μπλούζα ε; χαχαχαχαχαχαχαχα έλεος ρεεεεεεεε !!!!!!!!!!!

ναι αλλα θα την φοραει και θα νιωθει πολυ δυνατος και κουλ...

 

αχαχαχαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now


×
×
  • Create New...