Jump to content

[GR]Συζήτηση περί δίκυκλων!


Forced

Recommended Posts

Μην του βάλεις Yoshi,για εμένα βάλε Protech η Racetech χειροποιήτη με το Carbon.

Yoshimura carbon είχα και είναι κορυφαία, μου το είχαν κλέψει και το βρήκα και το ξαναφτιάχνω τώρα και θέλω να αλλάξω εξάτμιση γιατί έγινε κώλος.

 

Θα έβαζα takegawa αλλά δεν βρίσκω κι αν βρω κάνει 240-300 ευρώ.

 

Protech άθλια, και αισθητικά και ο θόρυβος της είναι ξερός.

Link to comment
Share on other sites

Yoshimura carbon είχα και είναι κορυφαία, μου το είχαν κλέψει και το βρήκα και το ξαναφτιάχνω τώρα και θέλω να αλλάξω εξάτμιση γιατί έγινε κώλος.

 

Θα έβαζα takegawa αλλά δεν βρίσκω κι αν βρω κάνει 240-300 ευρώ.

 

Protech άθλια, και αισθητικά και ο θόρυβος της είναι ξερός.

Ζητάς πολλα και εσύ... Και όταν είσαι απαιτητικός,θα πρέπει να έχεις και το cash να τα σκάσεις...
Link to comment
Share on other sites

Ζητάς πολλα και εσύ... Και όταν είσαι απαιτητικός,θα πρέπει να έχεις και το cash να τα σκάσεις...

Όταν είχα βάλει Yoshimura πριν 3 χρόνια, έκανε 160 ευρώ και η Takegawa 180.

 

Δεν θα δώσω 240 ούτε 300 για να πάρω το ίδιο πράγμα, την ίδια ποιότητα και το ίδιο μοντέλο. Δεν με 'νοιάζει αν έχουν μείνει 1000 ή 1. Να πουλήσουν και την τελευταία και να μην έχουν απαιτήσεις. Στο κάτω-κάτω, δεν είναι ότι δεν υπάρχει Ιαπωνία για να τη φέρουν, αυτοί δεν φέρνουν, όχι ότι σταμάτησε η παραγωγή. Οπότε ας τις κρατήσουν να σαπίσουν.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα προσωπικά μπορεί να είμαι παμπάλαιος με αυτό που θα πω αλλά και το Gillera Runner 50CC είναι τζάμι!!!!!!!!! Συγγενικό μου πρόσωπο το είχε και ήταν τούμπανο το μωρό :happyforever:

Link to comment
Share on other sites

Καγκουρο-Glx 57mm κτλπ? Δεν μεγαλωνεται ποτέ έτσι? χαχαχα

 

χαχαχαχαχα οχι ποτε! χ0αχ0αχ0αχ0α0χα0χα0χα0χα0χα

 

να εχουμε κατι να κυκλοφορουμε και εμεις xD

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχα οχι ποτε! χ0αχ0αχ0αχ0α0χα0χα0χα0χα0χα

 

να εχουμε κατι να κυκλοφορουμε και εμεις xD

Πάρε τίποτα πιο σύνχρονο και άστα αυτά... Πεταμένα λεφτά τα GLX ποτε δεν τα συμπάθησα.
Link to comment
Share on other sites

Πάρε τίποτα πιο σύνχρονο και άστα αυτά... Πεταμένα λεφτά τα GLX ποτε δεν τα συμπάθησα.

 

δεν ειναι πεταμενα λεφτα.. γιατι δεν θα χαλασω λεφτα φιλε μου :)

ανακατασκευη το κανω ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock