Jump to content

[Gr] Για την ιστορία με τα τζάμια.


VeGe

Recommended Posts

Μα την αληθεια ελεγε ¨Μην λεμε μαλακιες μεταξυ μας τωρα σου ειπε οτι δεν ξερεις τι ειναι δουλεια και οτι σε στυριζουν οι γονεις σου ακομα  και απαντησες ΝΑΙ επειδη σπουδαζεις κλπ κλπ

 

Τα λεω καλα μεχρι τωρα?

 

Ρε είσαι ηλίθιος ή τον παριστάνεις; Είπα ότι δουλεύω είτε σαν βοηθός ηλεκτρολόγου είτε κάνοντας διάφορες δουλειές πάνω στο αντικείμενο που σπουδάζω. Είστε σοβαροί;
Link to comment
Share on other sites

Ρε είσαι ηλίθιος ή τον παριστάνεις; Είπα ότι δουλεύω είτε σαν βοηθός ηλεκτρολόγου είτε κάνοντας διάφορες δουλειές πάνω στο αντικείμενο που σπουδάζω. Είστε σοβαροί;

Τα βράδια μετά της 9 τι κάνεις?

Πως τον πίνεις τον καφέ?γλυκό η μέτριο?

Γενικώς ενδιαφερόμαστε πολύ κι αν τον πίνεις με γάλα κάηκες. : ))))

 

 

 

Σοβαρευτείτε.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Τα βράδια μετά της 9 τι κάνεις?

Πως τον πίνεις τον καφέ?γλυκό η μέτριο?

Γενικώς ενδιαφερόμαστε πολύ κι αν τον πίνεις με γάλα κάηκες. : ))))

 

 

 

Σοβαρευτείτε.

 

 

Άσε με ρε μαλάκα λες και τον νοιάζει αν δουλεύω ή όχι. Και ειδικά με τον προσβλητικό και άξεστο τρόπο που τα πε όλα αυτά πρέπει να τιμωρηθεί από τη στιγμή που ισχύει ο κανόνας για τα προσωπικά που έβαλε ο Zake.
Link to comment
Share on other sites

Αυτό λέω και εγώ επειδή τον άλλον τον χτυπάνε σπίτι του έχει δικαίωμα να με προσβάλει σε προσωπικό επίπεδο.

 

Άπλα έρχεται κλάψα από τον καθένα που ουσιαστικά δεν έχει μαθοί να σέβεται τον συνομιλητή του. Και εσύ που τον υποστηρίζεις γιατί λογικά έχει ίδιες πολίτικες πεποίθησις με εσένα άλλα  στην ουσία βλέπεις πόσο ειρωνικός και εριστικός είναι με όλους εγώ αυτά δεν τα ανέχομαι γιατί έτσι είμαι εγώ!

Link to comment
Share on other sites

Άπλα έρχεται κλάψα από τον καθένα που ουσιαστικά δεν έχει μαθοί να σέβεται τον συνομιλητή του. Και εσύ που τον υποστηρίζεις γιατί λογικά έχει ίδιες πολίτικες πεποίθησις με εσένα άλλα  στην ουσία βλέπεις πόσο ειρωνικός και εριστικός είναι με όλους εγώ αυτά δεν τα ανέχομαι γιατί έτσι είμαι εγώ!

Πού ακριβώς έγινε λόγος για πολιτική; Δεν ήταν πολιτικές οι διαφωνίες ο άλλος μου επιτέθηκε προσωπικά χωρίς καν να γίνει λόγος για πολιτική. Τα άλλα που λες δεν έχουν πολύ νόημα οπότε δε τα σχολιάζω.
Link to comment
Share on other sites

Άσε με ρε μαλάκα λες και τον νοιάζει αν δουλεύω ή όχι. Και ειδικά με τον προσβλητικό και άξεστο τρόπο που τα πε όλα αυτά πρέπει να τιμωρηθεί από τη στιγμή που ισχύει ο κανόνας για τα προσωπικά που έβαλε ο Zake.

O Maxtor έβαλε τον κανόνα κι εγώ τον τηρώ. Και ξαναλέω εγώ, ο Μάξτορας μας έχει πει να είμαστε πιο ελαστικοί, όχι να επιτρέπουμε οικογένειες, παναγίες και ιερά. Αν εσύ ζητάς να τιμωρηθεί ο nevermore που σε είπε μαμούχαλο, είναι σα να ζητάς perma ban στον εαυτό σου. Ξεχνάς πόσες φορές έχεις βρίσει μάνες;
Link to comment
Share on other sites

Πού ακριβώς έγινε λόγος για πολιτική; Δεν ήταν πολιτικές οι διαφωνίες ο άλλος μου επιτέθηκε προσωπικά χωρίς καν να γίνει λόγος για πολιτική. Τα άλλα που λες δεν έχουν πολύ νόημα οπότε δε τα σχολιάζω.

 

Δεν έχουν νόημα για σένα γιατί κοιτάς πως να ξελασπώσεις το φιλαράκι σου ούτε έμενα με ενδιαφέρει τι και πως εγώ είδα αυτό και δεν μου άρεσε έτσι όπως μίλησε. από εκεί και πέρα τρέχα γύρευε.

 

Αν μιλάς έτσι εσύ και γενικά μερικοί από εδώ μέσα με προσβλητικό τρόπο, εγώ εδώ θα είμαι! Και τυχόν διαμαρτυρίες που έχεις εσύ δεν ξέρω?! για πιο λόγο μιλάς εσύ και δεν μιλάει ο θιγόμενος?!

 

Αν πρέπει να τιμωρηθεί και αλός πολύ ευχαρίστως δεν καταλαβαίνεις ούτε εσύ ούτε ο αλός ότι δεν έχω κάτι προσωπικό. Και αν το συνέχιση έτσι μαζί μου  ειρωνείες χωρίς να τον έχω πειράξει  σε κάτι θα το διευθετήσουμε αλλιώς το θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Άπλα έρχεται κλάψα από τον καθένα που ουσιαστικά δεν έχει μαθοί να σέβεται τον συνομιλητή του. Και εσύ που τον υποστηρίζεις γιατί λογικά έχει ίδιες πολίτικες πεποίθησις με εσένα άλλα  στην ουσία βλέπεις πόσο ειρωνικός και εριστικός είναι με όλους εγώ αυτά δεν τα ανέχομαι γιατί έτσι είμαι εγώ!

 

Ρε κατσαπλιά τα ρήματα γράφονται με "ει"

Link to comment
Share on other sites

Το ποστ Ο κανόνας

 

 

Ξαναρωτάω λοιπόν.

 

ΠΟΥ ΛΕΩ ΓΙΑ ΤΗ ΜΑΝΑ ΤΟΥ. ΠΟΥ ΛΕΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥ.

 

Πες μου που ακριβώς. Μη μου κάνεις Quote τα ποστ μου πάλι. Ξέρω τι έχω γράψει.

Link to comment
Share on other sites

Άπλα έρχεται κλάψα από τον καθένα που ουσιαστικά δεν έχει μαθοί να σέβεται τον συνομιλητή του. Και εσύ που τον υποστηρίζεις γιατί λογικά έχει ίδιες πολίτικες πεποίθησις με εσένα άλλα  στην ουσία βλέπεις πόσο ειρωνικός και εριστικός είναι με όλους εγώ αυτά δεν τα ανέχομαι γιατί έτσι είμαι εγώ!

 

Κατέβα κάτω στο υπόγειο. Βολέψου. Ξέρεις εσύ

Link to comment
Share on other sites

Πού ακριβώς έγινε λόγος για πολιτική; Δεν ήταν πολιτικές οι διαφωνίες ο άλλος μου επιτέθηκε προσωπικά χωρίς καν να γίνει λόγος για πολιτική. Τα άλλα που λες δεν έχουν πολύ νόημα οπότε δε τα σχολιάζω.

 

Εσύ ακόμα πιστεύεις ότι δεν είναι προσωπικό το smite;

Link to comment
Share on other sites

 

Ξαναρωτάω λοιπόν.

 

ΠΟΥ ΛΕΩ ΓΙΑ ΤΗ ΜΑΝΑ ΤΟΥ. ΠΟΥ ΛΕΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥ.

 

Πες μου που ακριβώς. Μη μου κάνεις Quote τα ποστ μου πάλι. Ξέρω τι έχω γράψει.

Είσαι αρκετά έξυπνος να καταλάβεις ότι αυτό που είπες ήταν προσβλητικό για τη μητέρα του, ο κάθε άνθρωπος με φυσιολογικό δείκτη νοημοσύνης θα το καταλάβαινε.
Link to comment
Share on other sites

Είσαι αρκετά έξυπνος να καταλάβεις ότι αυτό που είπες ήταν προσβλητικό για τη μητέρα του, ο κάθε άνθρωπος με φυσιολογικό δείκτη νοημοσύνης θα το καταλάβαινε.

 

Ωραία και γω σου λέω ότι δεν το πα για τη μάνα του.

 

Απέδειξε μου το αντίθετο και θα πάω στη γωνία μου να κλάψω.

Μέχρι τότε θα σου δείχνω το κομοδίνο και θα σου λέω τρέχα να το ανοίξεις.

Link to comment
Share on other sites

Θα τρελαθούμε τελείως εδω μέσα. Δηλαδή επειδή ένας τύπος που δεν ξέρει ότι τα ρήματα γράφονται με "ει" θεώρησε ότι το νόημα ενός ποστ μου είναι

"χ" και το βρήκε προσβλητικό πρέπει εγώ να "τιμωρηθώ".

 

Σύμφωνα με τα δικά μου λεγόμενα το νόημα του ποστ είναι "ψ"και δεν έχει σχέση με αυτά που λέει το φίδι.

 

 

Και έρχεσαι εσύ μετά και μου λες ότι δεν ξέρω τι θέλω να πω και πως.

 

ΚΑΙ ΕΡΩΤΩ. Με ποιό τρόπο εσύ μπορείς να γνωρίζεις τι θέλω να πω εγώ, ενώ εγώ ισχυρίζομαι το αντίθετο.

Link to comment
Share on other sites

Και για άλλη μια φορά ρωτάω δίχως να παίρνω απάντηση.

 

Ποιά αναφορά κάνω στη μάνα, και την οικογένεια του ΝeverMore στα ποστ μου; Και με ποιό τρόπο τους προσβάλω;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...