Jump to content

[GR]Βοήθεια (Facebook)


★BuN★

Recommended Posts

Κάνω σύνδεση στο παλιό μου το προφίλ και με βγάζει αυτό ( https://www.facebook.com/checkpoint/?next ) δεν ξέρω αμα σας το βγάζει ... όσοι δεν το βλέπουν λέει αυτό :

Ολοκληρώστε τον έλεγχο ασφάλειας

 

Χάρη στους ελέγχους ασφαλείας, το Facebook παραμένει αξιόπιστο και απαλλαγμένο από ανεπιθύμητο περιεχόμενο.

Σας στείλαμε έναν κωδικό επιβεβαίωσης στο 698 020 6076. Για να επιβεβαιώσετε την ταυτότητά σας, πληκτρολογήστε εδώ τον κωδικό μόλις τον λάβετε.

Κωδικός επιβεβαίωσης: Ξαναστείλτε τον κωδικό

 

 

εεε πατάω να στείλει ξανά τον κωδικό και δεν βγάζει τίποτα...στο κινητό...μπορεί να το έχω χρησιμοποιήσει σε άλλο λογαριασμό αλλα anyway..πείτε κάτι εδώ και 1 μήνα έτσι ειναι...  :okey:

Link to comment
Share on other sites

Κάνω σύνδεση στο παλιό μου το προφίλ και με βγάζει αυτό ( https://www.facebook.com/checkpoint/?next ) δεν ξέρω αμα σας το βγάζει ... όσοι δεν το βλέπουν λέει

 

αυτό :

Ολοκληρώστε τον έλεγχο ασφάλειας

 

Χάρη στους ελέγχους ασφαλείας, το Facebook παραμένει αξιόπιστο και απαλλαγμένο από ανεπιθύμητο περιεχόμενο.

Σας στείλαμε έναν κωδικό επιβεβαίωσης στο 698 020 6076. Για να επιβεβαιώσετε την ταυτότητά σας, πληκτρολογήστε εδώ τον κωδικό μόλις τον λάβετε.

Κωδικός επιβεβαίωσης: Ξαναστείλτε τον κωδικό

 

 

εεε πατάω να στείλει ξανά τον κωδικό και δεν βγάζει τίποτα...στο κινητό...μπορεί να το έχω χρησιμοποιήσει σε άλλο λογαριασμό αλλα anyway..πείτε κάτι εδώ και 1 μήνα έτσι ειναι...  :okey:

Link to comment
Share on other sites

Πολύ έξυπνο να βάλεις τον αριθμό του κινητού σου,τέσπα μου έβγαλε και μένα κάτι παρόμοιο και απλά το αγνόησα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...