Jump to content

Etsi 8a mas kapsoun lene oksww


Korin8ios

Recommended Posts

Ρε μαλάκα τόσες απόπειρες και απέτυχαν, ας μη γελιόμαστε τώρα αν δεν υπήρχε η εξωτερική βοήθεια δε θα πετύχαινε ποτέ και δε το λέω ότι είναι κακό που μας βοήθησαν απλά να λέμε τα πράγματα όπως έγιναν.

παντα υπηρχαν και θα υπαρχουν συμμαχιες..

whatever.

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα διαβασω καν 5 σελιδες που ειμαι σιγουρος οτι ειναι γεματες με αριστεροδεξιες μαλακιες.

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα διαβασω καν 5 σελιδες που ειμαι σιγουρος οτι ειναι γεματες με αριστεροδεξιες μαλακιες.

Καλά θα κανείς. Δεν σου το επιβάλλει και κανείς άλλωστε σωστά ; Αντε σπάσε λοιπόν.

Link to comment
Share on other sites

στα @@ μας?

Τι παίχτηκε εδω;Καινουργιο μπασταρδακι στο φορουμ;
Link to comment
Share on other sites

Δεν θα διαβασω καν 5 σελιδες που ειμαι σιγουρος οτι ειναι γεματες με αριστεροδεξιες μαλακιες.

Se fash "apaksiw" mono p ekatses na grapseis th vlakeia s k sto epomeno post sou pas kai offtopic

Link to comment
Share on other sites

Se fash "apaksiw" mono p ekatses na grapseis th vlakeia s k sto epomeno post sou pas kai offtopic

Παω offtopic στο spam section που ειναι child board του OFF ΓΑΜΗΜΕΝΟΥ TOPIC SECTION ;

 

 

 

 

 

 

 

fuck logic

Link to comment
Share on other sites

Παω offtopic στο spam section που ειναι child board του OFF ΓΑΜΗΜΕΝΟΥ TOPIC SECTION ;

 

 

 

 

 

 

 

-beep- logic

 

Se fash "apaksiw" mono p ekatses na grapseis th vlakeia s. fixed

Link to comment
Share on other sites

Se fash "apaksiw" mono p ekatses na grapseis th vlakeia s. fixed

Ετσι μπραβο!Που στελνω τα cookies ;
Link to comment
Share on other sites

Οι μεγαλύτεροι κλέφτες στην Ελλάδα είναι οι Έλληνες και όχι οι αλλοδαποί. Το ότι ένας Αλβανός κλέβει δεν σημαίνει πως οι Αλβανοί είναι κλέφτες και σκάρτοι.

Εδώ σας κλέβει η ίδια η κυβέρνηση και κλαίγεστε για τους άλλους,δεν κοιτάτε τα χάλια σας λέω εγώ..

 

λολ κρινεις το δικο μας μπουρδελο οταν εσυ , δεν κοιτας το δικο σου? Εχεις εναν Μαφιοζο (Mπερισα) ο οποιος εχει καταφερει να σας διωξει (μεταναστευση*) ολους απο την χωρα σας και συνεχιζεις μιλας για την ελληνικη κυβερνηση?

 

*Γνωριζεις οτι οι 4/10 ειστε χωρις χαρτια

Link to comment
Share on other sites

Οι μεγαλύτεροι κλέφτες στην Ελλάδα είναι οι Έλληνες και όχι οι αλλοδαποί. Το ότι ένας Αλβανός κλέβει δεν σημαίνει πως οι Αλβανοί είναι κλέφτες και σκάρτοι.

Εδώ σας κλέβει η ίδια η κυβέρνηση και κλαίγεστε για τους άλλους,δεν κοιτάτε τα χάλια σας λέω εγώ..

ai fuge apo dw re vlaka, stin alvania den kserete ti einai to ΦΠΑ 8a miliseis ti mas klevei edw?

se ka8e xwra klevoun omoe8neis apla edw pera klevoun kai para polloi alodapoi

pantou uparxoun skandala diaf8oras kai maurou xrimatos alla oxi 80% fulakwn gemata me ksenous

ksipna ligo tufle re tufle

alvanos mou ta exei pei auta, mia xwra pou sas taizoun megala sumferonta eiste pou stelnete parasita edw pera.

Link to comment
Share on other sites

λολ κρινεις το δικο μας μπουρδελο οταν εσυ , δεν κοιτας το δικο σου? Εχεις εναν Μαφιοζο (Mπερισα) ο οποιος εχει καταφερει να σας διωξει (μεταναστευση*) ολους απο την χωρα σας και συνεχιζεις μιλας για την ελληνικη κυβερνηση?

 

*Γνωριζεις οτι οι 4/10 ειστε χωρις χαρτια

Μην τους μιλας , εχουνε ανθρωπινα δικαιωματα.Οταν οι περισσοτεροι δεν πληρωνουνε καν φορους αλλα εγω απο την γεννηση μου χρωστάω στους νταβατζιδες τις χωρας 50.000 ειμαστε ισοι.Οταν ομως παραπονιέμαι επειδη με κλεβουνε 10 μαυροι στον Αι Γιωργη Νικαιας 12 το μεσημερι αν μιλησω ειμαι ακροδεξιος και βαζω ταμπελες.Ωραια ρε φιλε , συμφωνώ οτι πολλοι απο αυτους πραγματικα ειναι θυματα του κυκλωματος ρε φιλε.Αλλα ποιος ειναι περισσοτερο θυμα ; Αυτοι η εμεις που ειμαστε στο κεντρο ενος κοινονικωοικονομικου πολεμου ; Ενας ΕΒΡΑΙΟΣ (μια απο τις 3 λιγοτερο αλλοιωμενες φυλες του κοσμου , Ελληνες-Ιαπωνες-Εβραιοι) ειπε οτι ο μονος τροπος να κανουμε τον Ελληνισμο ακινδυνο ειναι να τους μπασταρδεψουμε.Και εμεις φυσικα , αντι να ψαχτουμε και να πουμε , ωπα κατι παιζει εδω (λες και δεν ειναι πασιφανες) υποστηριζουμε τους ιδιους τους ξενους που πραγματικα στη χωρα δεν προσφερουνε τιποτα.Η μηπως προσφερουνε ;

 

Να σου πω εγω ποιους συμφερει να υπαρχουνε οι ξενοι ; Τον Βγενοπουλο και τον καθε Βγενοπουλο.Τους αμωλανε σε μια περιοχη (αλλαζουνε τα στεκια) μεσα σε 1 - 2 χρονια οι τιμες ακινητων πεφτουνε εως και 30-40% (Πλατεια Βικτωριας - Αγιος Παντελειμονας) και πανε οι μεγαλοεπιχειρηματιες/καναλαρχες και αγοραζουνε ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΑ ΤΕΤΡΑΓΩΝΑ ΤΖΑΜΠΑ.

 

 

 

Οποτε ξυπνηστε.Ωραια , δεν λεω να τους σκοτωσουμε.Να διωξουμε οσους δεν ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΑΝΤΕΞΟΥΜΕ και να κοιταξουμε να νομιμοποιησουμε και να εκπολιτισουμε οσους μεινουνε εδω.Σας αρεσει ητε οχι , ειμαστε Ελληνες και για αυτο μια ζωη ολοι θα μας πολεμανε.

Link to comment
Share on other sites

Μην τους μιλας , εχουνε ανθρωπινα δικαιωματα.Οταν οι περισσοτεροι δεν πληρωνουνε καν φορους αλλα εγω απο την γεννηση μου χρωστάω στους νταβατζιδες τις χωρας 50.000 ειμαστε ισοι.Οταν ομως παραπονιέμαι επειδη με κλεβουνε 10 μαυροι στον Αι Γιωργη Νικαιας 12 το μεσημερι αν μιλησω ειμαι ακροδεξιος και βαζω ταμπελες.Ωραια ρε φιλε , συμφωνώ οτι πολλοι απο αυτους πραγματικα ειναι θυματα του κυκλωματος ρε φιλε.Αλλα ποιος ειναι περισσοτερο θυμα ; Αυτοι η εμεις που ειμαστε στο κεντρο ενος κοινονικωοικονομικου πολεμου ; Ενας ΕΒΡΑΙΟΣ (μια απο τις 3 λιγοτερο αλλοιωμενες φυλες του κοσμου , Ελληνες-Ιαπωνες-Εβραιοι) ειπε οτι ο μονος τροπος να κανουμε τον Ελληνισμο ακινδυνο ειναι να τους μπασταρδεψουμε.Και εμεις φυσικα , αντι να ψαχτουμε και να πουμε , ωπα κατι παιζει εδω (λες και δεν ειναι πασιφανες) υποστηριζουμε τους ιδιους τους ξενους που πραγματικα στη χωρα δεν προσφερουνε τιποτα.Η μηπως προσφερουνε ;

 

Να σου πω εγω ποιους συμφερει να υπαρχουνε οι ξενοι ; Τον Βγενοπουλο και τον καθε Βγενοπουλο.Τους αμωλανε σε μια περιοχη (αλλαζουνε τα στεκια) μεσα σε 1 - 2 χρονια οι τιμες ακινητων πεφτουνε εως και 30-40% (Πλατεια Βικτωριας - Αγιος Παντελειμονας) και πανε οι μεγαλοεπιχειρηματιες/καναλαρχες και αγοραζουνε ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΑ ΤΕΤΡΑΓΩΝΑ ΤΖΑΜΠΑ.

 

 

 

Οποτε ξυπνηστε.Ωραια , δεν λεω να τους σκοτωσουμε.Να διωξουμε οσους δεν ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΑΝΤΕΞΟΥΜΕ και να κοιταξουμε να νομιμοποιησουμε και να εκπολιτισουμε οσους μεινουνε εδω.Σας αρεσει ητε οχι , ειμαστε Ελληνες και για αυτο μια ζωη ολοι θα μας πολεμανε.

xtupane stin uperifaneia mas

opws ksereis prin to 2009 to ti komma eisai (nd-pasok) itan tampela

twra les eleu8era ti psifises kai ti 8a psifiseis kai den tsakwnese me kanenan se kafeneia-kafeteries kai loipa

tampeles telos

ka8e xwra dinei parapanw dikaiwmata sto e8nos tou kai meta stous metanastes

 

O Vladimir Putin ,ο Ρώσος πρόεδρος παρουσιάστηκε

στην Δούμα(το ρωσικό Κοινοβούλιο) και έκανε μια ομιλία για τις εντάσεις με

τις μειονότητες στην Ρωσία.

 

“Στην Ρωσία ζουν Ρώσοι. Οποιαδήποτε μειονότητα από οπουδήποτε ,αν θέλει να

ζει στην Ρωσία, να εργάζεται και να τρώει στην Ρωσία, θα πρέπει να μιλάει

ρωσικά και θα πρέπει να σέβεται τους ρωσικούς νόμους. Αν επιθυμούν το νόμο

της Σαρίας, τους συμβουλεύουμε να πάνε σε εκείνα τα μέρη που είναι νόμος του

κράτους τους (εννοεί τη Σαρία).

 

Η Ρωσία δεν χρειάζεται μειονότητες.Oι μειονότητες χρειάζονται την Ρωσία και

δεν θα τους χορηγήσουμε ειδικά προνόμια ή να προσπαθήσουμε να αλλάξουμε τους

νόμους μας έτσι ώστε να ταιριάζουν στις επιθυμίες τους ανεξάρτητα πόσο

δυνατά θα φωνάζουν περί διακρίσεων. Εμείς μαθαίνουμε καλύτερα από τις

αυτοκτονίες στην Αμερική, την Αγγλία, την Ολλανδία και την Γαλλία, αν

πρόκειται να επιζήσουμε ως ένα έθνος.

 

Τα Ρωσικά έθιμα και παραδόσεις δεν είναι συμβατά με την έλλειψη της

κουλτούρας ή του πρωτόγονου τρόπου ζωής των περισσοτέρων μειονοτήτων.

Όταν αυτό το αξιότιμο Νομοθετικό Σώμα σκεφτεί να δημιουργήσει νέους νόμους

(να νομοθετήσει), θα πρέπει να έχει υπόψη του το εθνικό συμφέρον πρώτα

παρατηρώντας (σημειώνοντας) ότι οι μειονότητες δεν είναι Ρώσοι.

Οι πολιτικοί στη Δούμα (Κοινοβούλιο) επευφήμησαν όρθιοι τον Πούτιν για πέντε

λεπτά.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...