Jump to content

[GR]ΑΔΕΡΦΙΑ ΔΙΚΑΙΩΘΗΚΑΜΕ!


Xplicit7

Recommended Posts

μια φορά είχα κάνει dekarma τον μαξτορ και τη γλίτωσα, είχα UD

Γιατί μπορείς  :-beep- yeah:

Link to comment
Share on other sites

Ο DASK ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΟΪΔΕΑΤΗ ΝΑΠΟΛΕOΝTA ΒΟΝΑΠΑΡΤΗ.

 

"Αν πάω μπροστά ακολουθήστε με, αν υποχωρήσω σκοτώστε με και αν πεθάνω εκδικηθείτε για το χαμό μου."

Link to comment
Share on other sites

Ο αγώνας για την σοσιαλιστική κοινότητα του marxcheaters είναι συνεχής και σκληρός αλλά εμείς θα τα καταφέρουμε.

 

ΖΗΤΩ Η ΛΑΪΚΗ ΕΞΟΥΣΙΑ!

Link to comment
Share on other sites

Θάνατος στους φασίστες μοδερατόρους. Ζήτω το ένδοξο γένος των Λεγενδάριων που αποστάτησαν από το πόστο τους.

 

Μόνο αυτοί μπορούν να επουλώσουν τις πληγές της διχόνοιας μεταξύ των Δονατόρων, οι οποίοι έχουν χωριστοί σε αντάρτες και ρουφιάνους.

Link to comment
Share on other sites

καλά άμα ήταν έτσι κύριοι τον Fortuna θα έπρεπε να τον είχαμε κρεμάσει στο gost καιρό τώρα,όπου είχε γίνει πρασινούλης και σας είχε πουλήσει κανονικότατα,ούτε γεια δεν έλεγε ο ψευτοεπαναστάτης!

είναι γλυκιά ...!

 

:dat:

Link to comment
Share on other sites

Θάνατος στους φασίστες μοδερατόρους. Ζήτω το ένδοξο γένος των Λεγενδάριων που αποστάτησαν από το πόστο τους.

 

Μόνο αυτοί μπορούν να επουλώσουν τις πληγές της διχόνοιας μεταξύ των Δονατόρων, οι οποίοι έχουν χωριστοί σε αντάρτες και ρουφιάνους.

Μόνο η ενωτική πρωτοβουλία των λεγενδάριων μπορεί να κερδίσει το φασισμό των μοδερατόρων και των ρουφιάνων δονατόρων.
Link to comment
Share on other sites

καλά άμα ήταν έτσι κύριοι τον Fortuna θα έπρεπε να τον είχαμε κρεμάσει στο gost καιρό τώρα,όπου είχε γίνει πρασινούλης και σας είχε πουλήσει κανονικότατα,ούτε γεια δεν έλεγε ο ψευτοεπαναστάτης!

είναι γλυκιά ...!

 

:dat:

 

Υπήρξα ο μόνος mod στην ιστορία του mxc από τον οποίο δεν είχε ποτέ κανείς παράπονο. Ήμουν μια λαμπρή εξαίρεση, όμως δεν άντεξα τη βρώμα εκεί ψηλά και παραιτήθηκα.

Link to comment
Share on other sites

Υπήρξα ο μόνος mod στην ιστορία του mxc από τον οποίο δεν είχε ποτέ κανείς παράπονο. Ήμουν μια λαμπρή εξαίρεση, όμως δεν άντεξα τη βρώμα εκεί ψηλά και παραιτήθηκα.

ΚΑΙ ΕΓΩ!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...