Jump to content
  • 0

[Other] Οποιος ανευασε τον server μου


lampros1996

Question

ΟΠΟΙΟΣ ΑΝΕΥΑΣΕ ΤΟΝ SERVER MOY KAI ΔΕΝ ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ ΝΑΜΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΗ ΝΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΕΙ ΑΛΛΙΩΣ ΜΠΕΝΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΩ

 

αυτον εδω ...

 

http://l2deathworld.ucoz.com/index/l2deathworld/0-4

Link to comment
Share on other sites

Recommended Posts

  • 0

εχω πεθάνει στα γέλια με το Signature του  MixHarder! (τι γραφει ο αλλος ρε)  χαχαχαχαχ!

Οσο για το τοπικ καντε ενα Lock..απο την στιγμη που εγινε share κτλ.. δεν υπαρχει λογος συζήτησης οποιος δηποτε μπορει να το κατεβασε.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

χαχα 1ον δεν ειπα οτι θα τον hackaro απλα εγω εφτιαξα το πακ ξερω τι εχω κανει μεσα οποτε ξερω και που θα χτιπισω

2ον ασ λετε τα δικα σασ εδω μεσα δεν με νοιαζει καν κλαψτε στα γελια καντε οτι θελετε

3ον τα npc που λεσ οτι τα κατεβασα κανεισ λαθοσ εγω εχω φτιαξει ΟΛΑ ΤΑ νπσ εκτοσ απο GK + Βuffer  ολα τα αλλα ειναι δικα μου νπσ τσεκαρετο

ευχαριστω που εφαγα τον χρονο σασ και καθεσε και γελατε με το τοπικ μου εχω επιτιχηα τελικα

 

0αχο0αχο0αχο0αο0 αντε κλειστε το να δω τι θα καταλαβετε χΔ

Link to comment
Share on other sites

  • 0

χαχα 1ον δεν ειπα οτι θα τον hackaro απλα εγω εφτιαξα το πακ ξερω τι εχω κανει μεσα οποτε ξερω και που θα χτιπισω

2ον ασ λετε τα δικα σασ εδω μεσα δεν με νοιαζει καν κλαψτε στα γελια καντε οτι θελετε

3ον τα npc που λεσ οτι τα κατεβασα κανεισ λαθοσ εγω εχω φτιαξει ΟΛΑ ΤΑ νπσ εκτοσ απο GK + Βuffer  ολα τα αλλα ειναι δικα μου νπσ τσεκαρετο

ευχαριστω που εφαγα τον χρονο σασ και καθεσε και γελατε με το τοπικ μου εχω επιτιχηα τελικα

 

0αχο0αχο0αχο0αο0 αντε κλειστε το να δω τι θα καταλαβετε χΔ

όποιος και να τα έφτιαξε καλό είναι που άφησαν το όνομα σου να ξέρει ο κόσμος ποιος τα έφτιαξε ... δεν γελάω καθόλου και δεν το κλείνω να δω την απάντηση σου
Link to comment
Share on other sites

  • 0

ναι δεν λεω χαρικα που καποιος κατεβασε τον server μου αλλα το θεμα ηταν οτι ηθελα εγω αυτο το name γιατι το εχω απο το 2010 το ειχα βρει και ειχα ασχολιθη λιγο με l2j αλλα δεν τα καταφερνα δεν ενιωθα τοσο ε τωρα που εμαθα ποιο πολλα χαρισ το mxc καταφερα και τον εφτιαξα μπορω να πω σχετικα ωραιο θα μαζεψει κοσμο πιστευω τωρα σε καμια ωρα τελειωνο και ηθελα να το βαλω L][DeathWorld να τον ανευαζα και τελος αυτο δεν εχω κανενα αλλο θεμα

 

αα επισεισ αυτοσ που τον ανευασε ξερει οτι μπεικα και του ειπα να αλλαξει ονομα γιατι μου τραβαγε kick αυτα ειχα να πω :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

ναι δεν λεω χαρικα που καποιος κατεβασε τον server μου αλλα το θεμα ηταν οτι ηθελα εγω αυτο το name γιατι το εχω απο το 2010 το ειχα βρει και ειχα ασχολιθη λιγο με l2j αλλα δεν τα καταφερνα δεν ενιωθα τοσο ε τωρα που εμαθα ποιο πολλα χαρισ το mxc καταφερα και τον εφτιαξα μπορω να πω σχετικα ωραιο θα μαζεψει κοσμο πιστευω τωρα σε καμια ωρα τελειωνο και ηθελα να το βαλω L][DeathWorld να τον ανευαζα και τελος αυτο δεν εχω κανενα αλλο θεμα

 

αα επισεισ αυτοσ που τον ανευασε ξερει οτι μπεικα και του ειπα να αλλαξει ονομα γιατι μου τραβαγε kick αυτα ειχα να πω :)

aaa  εγώ νόμιζα είχες το όνομα σου πχ DevLabros ή κάτι τέτοιο ...

 

τεσπα δεν πρόκειται να απαντήσει αυτός και καταλαβαίνεις και τον λόγο φαντάζομαι ...

 

Locked!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...