Jump to content

[Exploit] 4 TG SERVER (GR)


ALEX2005GR

Recommended Posts

eine to palio exploit... pu epiane se allous c4 server.. pu kanonika eine fixarismeno.. alla enas filos mou mou eipe oti piani:

TO kolpo eine gnosto: pigenis kai pas na agorasis belakia ss i kati tetoio (countable pragma) kai meta pas sto weapon kai agorazis px 20 weapon ta opoia fenonte san 1 kai exoun kai tin kataplaktiki idiotita... na sou ginonte ola mazi + kai na spane ena ena....

** min ksexnate oti akoma omos dne mpikane ta enchants .. alal ama mpoune kai piani.. TOTE OPOIOS PROLABI LOGIKA

Tha sas dikso ke to video...

den thimame pianu eine tou zitao soz;....

p.s.1 psakte to moni sas...(de eine siguro)

ps.2 an exi idi gini post tote apla delete

p.s.3 makrai na piani allios fate me kai tha exete kai dikeo..

**WARNING** MAYBE YOU WILL GET IN JAIL: TRY IN YOUR RISK

 

se l2j douleue auto

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Yparxei mia bugia alla nomizw thn exoun ftiajei oloi oi server sto c4 tespa loipon pas sto gm shop bows and arrows  ystera epilegeis ta arrows kai sou bgazei ena koutaki to opoio leei posa 8es. Plhktrologeis jerw egw analoga me to poso kala 8es na paei to enchant 10-12  OMWS den patas ok to afhneis .Ystera janakaneis click sto gm shop pas sto category pou einai to oplo sou π.χ. arcana mace (blunts i c4 items) me anoikto to eikonidio ton arrows. Molis pas sto category pou einai to oplo pou 8es patas ok sta arrows kai ystera epilegeis to oplo pou 8es. Prepei na exeis polu xrhma gia na to kaneis alla to oplo gia 10-12 fores (analoga posa arrows phres nomizw) den spaei alla sou dinei crystals kai epeidh 8elei polu adena kalutera na to dokimasete se high rate server

 

PROSOXH yparxei periptwsei kick,jail,ban

 

 

EDIT to eida meta ELEINO periptwsh*

 

Link to comment
Share on other sites

eleos pia!autos o the game pvp exei ginei trelo piramatozoo.pliroforiaka pantos gia na rularis se ena tetio server de xriazete k hack i oti alo.alla ine telika kalos server gia piramata mias k otan epeza pote ston 1k xrono den ixa di update i gm i admin.kinos oti na nai.

are savyna siga mi ksanalogaroume...xaxaxaxaxaxaxaxa

Link to comment
Share on other sites

KAti pou xexasate i mallon dn xerete me auto to bug an exeis parei p.x. 10 weapons kai spaseis 5 an pas wh kai kanei deposit afineis 1 meta sto inventory exeis alo 1 meta pali kai sto telos ta 5 bow pou dn espasan einai sto wh ola +20+25 i oso + ta exeis kanei ;)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...