Jump to content

interlude L2OFF Segue-World.eu 16.11.2012


segueworld

Recommended Posts

deadsh1t is same sh1t as elix-sh1t is. People leaving his sh1ts that's why he ddos other ... Idiot person idiot ddos. Get his adress and do right thing. :D

 

Im not proud, that Im Pole :( cause of ppl like u.. stupid kid.

Link to comment
Share on other sites

Powiem tak: Admin jest kretynem.. dlaczego? wiedzial ze bd ddos ale hm... nic nie zrobil... Ok maszyna nie wytrzymala ale ja na ich miejscu mialbym 2ga w zapasie (trudno nie wydali kasy na dobrego ddosa a wiedzili ze to nie bd atack z 1 strony tylko conajmniej z 3 silnych i pare slabych dzieciakow) ale wypieraja sie teraz na forum ze ich firma hostingowa nie zapewnila im ochorony przed ddosem takiej jaka zamowili NO TO SIE KURWA SPRAWDZA przed.... no ale coz Jak dla mnie Admini leca tylko na hajs ok popracowali troche nad plikami itp itd ale tekstami

¨Przepraszamy uwierzcie nam jeszcze raz itp itd tylko wzbudzaja moja watpliwosc co do servera... a jest jeszcze jeden problem jak ktos pamieta czasy tak z przed 3-4 lat i LT servery zawsze byly robione dla donacji. I tak wgl 2 Adminow na Forum Strone Server to troche za malo. a widzac po screenach znalezionych na internecie nawet nie testowali skilli broni itp tylko na Beta testach gracze. Ja znam L2 od czasow C4 i poznalem juz nie jednego admina pracowalem nad wieloma projektami i wiem ze zawsze znajdzie sie 1 pierdolony HEJTER ktory bd przeszkadzal w projekcie. Tak wiec podsumowywujac (sry za ortografie ale pisze szybko):

 

Jutro ma wstac server i na 100% bedzie DDOS conajmniej 2x Silne i pare slabych z computerow stacjonarnych z aplikacji wspolpracujacyh z Annonymous-OS (zwykle dzieci ) tylko jest problem taki atak to ja moge zrobic w domu i zniszczyc server z shieldem o wartosci max 20euro ale szanowni admini powiedzieli ze maja BARDZO DOBRY SHIELD gowno kurwa prawda... DDOS protect ktory uzywaja np. ruskie servery  kosztuja po 500E i sa w stanie utrzymac okolo 10 POTEZNYCH attackow (okolo 2-3h) po czym sie resetuja i od nowa dzialaja od zera. wiec DEAR ADMINS DONT LIE US and show me your protect NOT HOW MANY GB BUT HOW STRONG IS THIS! why?

 

When you will not show me i will join to attackers.... I HATE INTERLUDE SERVER made only  for good game in 1-2-3 weeks but later admins off and only count money from donations.. you have time to Tommorow 12:00 GMT+1 i want see full information about ddos shield when no i wil ddos too but im not 14 yers kid.

Best wishes from old LulzSec member! when you know what IS (still alive) this!

Link to comment
Share on other sites

Powiem tak: Admin jest kretynem.. dlaczego? wiedzial ze bd ddos ale hm... nic nie zrobil... Ok maszyna nie wytrzymala ale ja na ich miejscu mialbym 2ga w zapasie (trudno nie wydali kasy na dobrego ddosa a wiedzili ze to nie bd atack z 1 strony tylko conajmniej z 3 silnych i pare slabych dzieciakow) ale wypieraja sie teraz na forum ze ich firma hostingowa nie zapewnila im ochorony przed ddosem takiej jaka zamowili NO TO SIE KURWA SPRAWDZA przed.... no ale coz Jak dla mnie Admini leca tylko na hajs ok popracowali troche nad plikami itp itd ale tekstami

¨Przepraszamy uwierzcie nam jeszcze raz itp itd tylko wzbudzaja moja watpliwosc co do servera... a jest jeszcze jeden problem jak ktos pamieta czasy tak z przed 3-4 lat i LT servery zawsze byly robione dla donacji. I tak wgl 2 Adminow na Forum Strone Server to troche za malo. a widzac po screenach znalezionych na internecie nawet nie testowali skilli broni itp tylko na Beta testach gracze. Ja znam L2 od czasow C4 i poznalem juz nie jednego admina pracowalem nad wieloma projektami i wiem ze zawsze znajdzie sie 1 pierdolony HEJTER ktory bd przeszkadzal w projekcie. Tak wiec podsumowywujac (sry za ortografie ale pisze szybko):

 

Jutro ma wstac server i na 100% bedzie DDOS conajmniej 2x Silne i pare slabych z computerow stacjonarnych z aplikacji wspolpracujacyh z Annonymous-OS (zwykle dzieci ) tylko jest problem taki atak to ja moge zrobic w domu i zniszczyc server z shieldem o wartosci max 20euro ale szanowni admini powiedzieli ze maja BARDZO DOBRY SHIELD gowno kurwa prawda... DDOS protect ktory uzywaja np. ruskie servery  kosztuja po 500E i sa w stanie utrzymac okolo 10 POTEZNYCH attackow (okolo 2-3h) po czym sie resetuja i od nowa dzialaja od zera. wiec DEAR ADMINS DONT LIE US and show me your protect NOT HOW MANY GB BUT HOW STRONG IS THIS! why?

 

When you will not show me i will join to attackers.... I HATE INTERLUDE SERVER made only  for good game in 1-2-3 weeks but later admins off and only count money from donations.. you have time to Tommorow 12:00 GMT+1 i want see full information about ddos shield when no i wil ddos too but im not 14 yers kid.

Best wishes from old LulzSec member! when you know what IS (still alive) this!

 

We told u in the server's forum.

You're a non-factor. Quit bitching. You don't even know to type, and u want to join the ''attackers'' ?

 

You post retarded posts in server's forum. You do the same here.

Why don't u do us the favor and kill yourself, before someone kills you and gets in jail?

FFS.

 

EDIT :

 

http://segue-world.eu/forum/index.php?topic=246.0 Check this post, for god's sake.

 

 

Marecki

 

    Newbie

    *

    Posts: 34

        View Profile

     

        Personal Message (Online)

 

What is DDOS ....

« on: Today at 05:15:00 PM »

 

    Quote

 

''Ok this post is for N00bs..

DDOS cost about 100$ per 1h for 1 computer...

It make a lot of a lot of a lot of connections to IP(server website forum) it is the reason why you cant LOG and why all is Offline. But w8 some time (i think no more than 1h) becouse atackers buy ddos(not ex ddos) for 1h no more... than stop QQ and w8 please..''

 

That's his post.

Link to comment
Share on other sites

Retard... hm.. Ok we will see... Btw. I only say true what happens with Servers made with not good ddos shield

 

and here is 1 adres from 1st page founded in google

 

http://bothunters.pl/2011/06/02/ile-kosztuje-zmasowany-atak-sieciowy-ddos/

 

but ok where is problem? I know a lot of good servers (most from russia we know why) and they DONT HAVE PROBLEMS with attack ddos when have just a little bit why? They spend a lot of fuc.king MONEY for good ddos protect.

 

You know how to use mASM?

And i prefer to use German oots to atack btw not russian...

 

P.S i dont see anything bad in my profil in my 34 posts and others.. I just want play in some good server NOT RUS and thats all (i dont have time and THERE IS NO PPL to make good serv interlude for my spend money for server is not problem for buy official files protection etc.. but i think i´m alone i dont meet ppl who can WORK HARD HARD HARD HARD to make good serv interlude always they say later sry  apologize etc... and i just want play! thats all i like old l2 few years ago it was WORLD of L2 but now its only good shi.t to make money and good shit to make kids happy that they can ddos...

The end nothing more to say...

And when i say N00bs it means: NOOB=Newbie=New in smth. :)

Link to comment
Share on other sites

Tym to mnie rozjebałeś ... ;D

 

Tzn? Powiem ci tak: Nie siedze w hiszpanii ze swojego widzi misie. Musialem wyjechac bo po 10 dniach spedzonych w areszcie za oszustwa internetowe i pare innych falszywych przelewow kradziezy kont bankowych itp wolalem spierdalac gdzie pieprz rosnie:) i mam tylko pierdolona nadzieje ze Interpool sie mna nie zainteresuje zabardzo. Moj znajomy z ktorym wyjechalem wrocil do polski jais czas temu i 2 tygodnie siedzial spokojnie w Gdansku w hostelu po czym wpadla policja i na 2 tygdonie trafil do pudla wyszedl tylko dlatego ze podpisal oswidczenia ze splaci wszystko itp itd takie bzdury policyjne... ja nie mam zamiaru golic glowy znwou na lyso i sluchac jak to jestem nikim w wiezieniu bo nie siedze za pobicia itp tylko za matactwa internetowe itp itd.. wiec Nie wiesz z kim mowisz :) a wiesz czemu ci to mowie? powiesz ze jestem glupi i napewno tak nie jest (znam ludzi) tylko ze mam w to gleboko wyjebane bo i tak to co tu napisze nie moze byc uzyte przeciwko mnie (czyt. regulamin) wiec mam to w dupie. A tak wgl fajne jest zycie bez papierow mozesz podawac sie za kogo tylko cchesz... nazywasz sie tomasz nowak a mozesz wpierdolic w kazdym krauju inne dane inny adres itp to jest w tym najlepsze teraz np nazwyam sie Lukas Simthon i pochodze ze stanow... dlaczego? BO NIKT TEGO W UE nie sprawdza:) Stary mam 21 a wiem o wielu rzeach o ktorych nawet niektorzy funkcjonariusze policji nie wiedza...

1. Dowod Kupilem samochod (na raty )nie spisalem umowy w Pewnym miescie pod galeria rozwalila mi sie stacyjka w niedzele wieczoreem wezwalem slusarza to mi naprawil ale tylko tak ze wyciagnol na zewnatrz i mogles odpalac czym chciales (srubokret itp) po jakims czasie rozpierdolilem sie w soim miescie o 11 albo 12 w nocy bez papierow na siebie i z rozwalaona stacyjka i bez umowy na auto) dla ciebie to jasne kradziez auta itp itd... tylko ze policja nie mogla mi nic zrobic BO nie wiedzieli jak sie nazywam:) nigd nie karany nie ma odciskow w bazie itp.... wiec HUJA mi zrobili listy przychodza na jakiegos kolesia ktory nie istnieje i nie mieszka pod tym adresem co podalem wiec nikt nie moze mi nic zrobic... stary wystarczy pomyslec i SLOWA  i DANE to tylko literki mozesz nimi czarowac jak ci sie tylko chce:)

Link to comment
Share on other sites

Tzn? Powiem ci tak: Nie siedze w hiszpanii ze swojego widzi misie. Musialem wyjechac bo po 10 dniach spedzonych w areszcie za oszustwa internetowe i pare innych falszywych przelewow kradziezy kont bankowych itp wolalem spierdalac gdzie pieprz rosnie:) i mam tylko pierdolona nadzieje ze Interpool sie mna nie zainteresuje zabardzo. Moj znajomy z ktorym wyjechalem wrocil do polski jais czas temu i 2 tygodnie siedzial spokojnie w Gdansku w hostelu po czym wpadla policja i na 2 tygdonie trafil do pudla wyszedl tylko dlatego ze podpisal oswidczenia ze splaci wszystko itp itd takie bzdury policyjne... ja nie mam zamiaru golic glowy znwou na lyso i sluchac jak to jestem nikim w wiezieniu bo nie siedze za pobicia itp tylko za matactwa internetowe itp itd.. wiec Nie wiesz z kim mowisz :) a wiesz czemu ci to mowie? powiesz ze jestem glupi i napewno tak nie jest (znam ludzi) tylko ze mam w to gleboko wyjebane bo i tak to co tu napisze nie moze byc uzyte przeciwko mnie (czyt. regulamin) wiec mam to w dupie. A tak wgl fajne jest zycie bez papierow mozesz podawac sie za kogo tylko cchesz... nazywasz sie tomasz nowak a mozesz wpierdolic w kazdym krauju inne dane inny adres itp to jest w tym najlepsze teraz np nazwyam sie Lukas Simthon i pochodze ze stanow... dlaczego? BO NIKT TEGO W UE nie sprawdza:) Stary mam 21 a wiem o wielu rzeach o ktorych nawet niektorzy funkcjonariusze policji nie wiedza...

 

ja pierdole.. nawet tego nie skomentuje :D

sorry for polish language..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...