Jump to content

[GR]Αναζητω συνεργατη για blog.


sτrίkε-

Recommended Posts

Γεια σας αγορια. Τον τελευταιο καιρο διαβαζω και διαβαζω και διαβαζω για το internet marketing.

Πληρωνω οδηγους, διαβαζω ξανα τα ιδια πραγματα για να μου μεινουν και και και..

Ολοι οι δρομοι οδηγουν σε ενα website και οι δικοι μου δρομοι οδηγουν στην δημιουργια ενος blog.

Το blog αυτο δεν θα ειναι ουτε για affiliate marketing ουτε την διαφημιση καποιου σ-υ-γ-κ-ε-κ-ρ-ι-μ-ε-ν-ο-υ τυπου προιοντος ή υπηρεσιας.

Θα προσφερει ενημερωση και ψυχαγωγια σε γενικα πλαισια.

Ο συνεργατης που ψαχνω θελω να κανει τα εξης.

- Δημοσιευση αρθρων καθημερινα με ελεγχο, αναλυση και κατανοησου του αρθρου ωστε να μπορει να συμμετεχει στα σχολια με την γνωμη του.

- Ερευνα πραγματων σε γενικα πλαισια (ισως χωρισουμε τις κατηγοριες) και διαφορων website με σκοπο την αναζητηση νεων πηγων για αρθρα.

- Να μπορει ευκολα να προωθησει κατι (με μια facebook σελιδα ή οτιδηποτε).

 

Περεταιρω πληροφοριες και ερωτησεις, στειλε μου μηνυμα.

 

Παρακαλώ μονο σοβαρες προτασεις.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας αγορια. Τον τελευταιο καιρο διαβαζω και διαβαζω και διαβαζω για το internet marketing.

Πληρωνω οδηγους, διαβαζω ξανα τα ιδια πραγματα για να μου μεινουν και και και..

Ολοι οι δρομοι οδηγουν σε ενα website και οι δικοι μου δρομοι οδηγουν στην δημιουργια ενος blog.

Το blog αυτο δεν θα ειναι ουτε για affiliate marketing ουτε την διαφημιση καποιου σ-υ-γ-κ-ε-κ-ρ-ι-μ-ε-ν-ο-υ τυπου προιοντος ή υπηρεσιας.

Θα προσφερει ενημερωση και ψυχαγωγια σε γενικα πλαισια.

Ο συνεργατης που ψαχνω θελω να κανει τα εξης.

- Δημοσιευση αρθρων καθημερινα με ελεγχο, αναλυση και κατανοησου του αρθρου ωστε να μπορει να συμμετεχει στα σχολια με την γνωμη του.

- Ερευνα πραγματων σε γενικα πλαισια (ισως χωρισουμε τις κατηγοριες) και διαφορων website με σκοπο την αναζητηση νεων πηγων για αρθρα.

- Να μπορει ευκολα να προωθησει κατι (με μια facebook σελιδα ή οτιδηποτε).

 

Περεταιρω πληροφοριες και ερωτησεις, στειλε μου μηνυμα.

 

Παρακαλώ μονο σοβαρες προτασεις.

Πήγαινε βρες δουλειά και άσε τα blog.

Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε βρες δουλειά και άσε τα blog.

Δουλεια εχω και βρηκα και στην μανα σου. Αθλιε που θα μου πεις εμενα να βρω δουλεια.

Δεν εχει καμια σχεση το ενα με το αλλο.

Link to comment
Share on other sites

είσαι άτυχος με την δουλειά δεν μου μένει και πολύ χρόνος και δεν μπορώ να είμαι όλη την ώρα ον.... αν και από blog εχω μάθει βγάζεις λευτα αν βάζεις με δικά σου λινκ και ετσι

Link to comment
Share on other sites

είσαι άτυχος με την δουλειά δεν μου μένει και πολύ χρόνος και δεν μπορώ να είμαι όλη την ώρα ον.... αν και από blog εχω μάθει βγάζεις λευτα αν βάζεις με δικά σου λινκ και ετσι

Και εγω χανω αρκετη ωρα με την δουλεια για αυτο και θελω συνεργατη. Εργαζομαι κυριως το πρωι και εκει ειναι που θελω να εστιασω διοτι πολυς κοσμος ασχολειτε το πρωι με την αναγωση των blog.

Link to comment
Share on other sites

Δουλεια εχω και βρηκα και στην μανα σου. Αθλιε που θα μου πεις εμενα να βρω δουλεια.

Δεν εχει καμια σχεση το ενα με το αλλο.

Για να βρίζεις μανάδες φαντάζομαι την ηλικία σου!

Άντε για ύπνο, σχολείο αύριο!

Link to comment
Share on other sites

Για να βρίζεις μανάδες φαντάζομαι την ηλικία σου!

Άντε για ύπνο, σχολείο αύριο!

δεν εχω καταλάβει ποιο είναι το πρόβλημα σου? ζητάει κάτι μπορείς να τον βοηθήσεις η οχι? αν οχι μην ποσταρεις..
Link to comment
Share on other sites

Για να βρίζεις μανάδες φαντάζομαι την ηλικία σου!

Άντε για ύπνο, σχολείο αύριο!

βαγγο τραβα ρε μαλακα με την γκομενα να δεις καμια ταινια και μην με πριζεις τα @@.

 

Link to comment
Share on other sites

βαγγο τραβα ρε μαλακα με την γκομενα να δεις καμια ταινια και μην με πριζεις τα @@.

 

Χαχαχαχα! Και ταινία θα δούμε, και όλα, γιατί μου την είπες γι'αυτό όμως? :P

Μπορώ να σε βοηθήσω όμως.....

http://greek-blog-2011.blogspot.gr/

Είχα ασχοληθεί για κανά μήνα για πλάκα και τα παράτησα... θέλει πολύ χρόνο φίλε.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...