Jump to content
  • 0

Problem με Npc buffer [Criteria]


magneto30

Question

Ρε παιδια ειδα το tutorial http://www.maxcheaters.com/forum/index.php?topic=33769.0

εβαλα οτι επρεπε κανονικα κ το Jscripts αλλα συνεχιζει να μ λεει Dosn't meet criteria τι ν κανω? Interlude εχω Compiled

Link to comment
Share on other sites

Recommended Posts

  • 0

το tv ΔΕΝ είναι λύση.

 

υπάρχουν τόσοι οδηγοί στο φορουμ,κάτσε και διάβασε τους φίλε μου.

δεν πρόκειται να μάθεις τίποτα αν στο φτιάξει κάποιος άλλος,και πες ότι τώρα στο έφτιαξε,στο μέλλον αν σου παρουσιαστεί ένα άλλο πρόβλημα τι θα κάνεις;

δεν θα είναι πάντα κάποιος εκει για να σε βοηθήσει να το φτιάξεις μέσω tv

 

Ποιος σ ειπε οτι θελω να μ τα κανει αλλος ???? Εχεις μπερδευτει αγορινα δεν ειμαι απο αυτους που περιμενω να μπει ο αλλος να μ τ κανει θελω να μ τα δειξει 1-2 πραγματακια κ να τ μαθω κ εγω οχι να μπει να μ φτιαξει σερβερ

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ποιος σ ειπε οτι θελω να μ τα κανει αλλος ???? Εχεις μπερδευτει αγορινα δεν ειμαι απο αυτους που περιμενω να μπει ο αλλος να μ τ κανει θελω να μ τα δειξει 1-2 πραγματακια κ να τ μαθω κ εγω οχι να μπει να μ φτιαξει σερβερ

Το ίδιο πράγμα είναι.

 

ότι θα σου δείξει αυτός(υποτίθεται ότι θα σου δείξει),θα σου έδειχνε και ο οδηγός.

υπάρχουν μέχρι και οδηγοί με αναλυτικά video,εικόνες κλπ.

 

τέλος πάντων,κάνε αυτό που σου είπε ο flator.

 

και επίσης,δοκίμασε να κάνεις clan.Εάν μπορείς να κάνεις κανονικά clan τότε κάτι έχεις κάνει λάθος όταν έβαζες τον buffer

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Το ίδιο πράγμα είναι.

 

ότι θα σου δείξει αυτός(υποτίθεται ότι θα σου δείξει),θα σου έδειχνε και ο οδηγός.

υπάρχουν μέχρι και οδηγοί με αναλυτικά video,εικόνες κλπ.

 

τέλος πάντων,κάνε αυτό που σου είπε ο flator.

 

και επίσης,δοκίμασε να κάνεις clan.Εάν μπορείς να κάνεις κανονικά clan τότε κάτι έχεις κάνει λάθος όταν έβαζες τον buffer

 

Clan γινεται κανονικα δεν φταιει ουτε ο buffer ομως γιατι οτι buffer και αν εχω περασει σε interlude ποτε δεν δουλευε, ενα παιδι που με βοηθαει τωρα μου προτεινε να αλλαξω σε aCiS pack γιατι σαυτο π εχω δεν εχει το config.cfg για να περασω τα custom Npc. Θα κανουμε Compile σημερα αμα μπει και μετα θα ξαναπερασω buffers και TR npc να δω αν δουλευουν.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

stn epifaneia ergasias exeis to pack?valto mia sto C:/ kai 3anatre3e ton server

Τι θα αλλαξει αμα το βαλω στο C:/? απο το Compile το εκανα extract απο το build και το εχω στην επιφανεια εργασιας αλλα μαλλον λειπει το αρχειο .cfg που περνας τα lines

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Το ίδιο πράγμα είναι.

 

ότι θα σου δείξει αυτός(υποτίθεται ότι θα σου δείξει),θα σου έδειχνε και ο οδηγός.

υπάρχουν μέχρι και οδηγοί με αναλυτικά video,εικόνες κλπ.

 

τέλος πάντων,κάνε αυτό που σου είπε ο flator.

 

και επίσης,δοκίμασε να κάνεις clan.Εάν μπορείς να κάνεις κανονικά clan τότε κάτι έχεις κάνει λάθος όταν έβαζες τον buffer

 

Και γιατι το υποτιθεται θα σου δειξει το εχεις βαλει σε παρενθεσεις? Αν ηθελα καποιον απο εδω μεσα να μπει να μ φτιαξει ενα γαμω-pack με 200 custom και 500 java codes θα εδινα ενα 50αρι και θα το ειχα. Το θεμα ειναι οτι θελω να μαθω μονος ημουν εντελως ασχετος απο l2j κ σιγα σιγα μαθενω ( κ ακομη ειμαι μην λεμε μαλακιες ) το παλικαρι με βοηθαει σ πραγματα π ξερω κ εγω ο ιδιος κ θελω κ μια 2η ματια ενω τα βλεπουμε μαζι να μ πει εδω εχεις κανει λαθος να του πω αα δεν το ειδα

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Και γιατι το υποτιθεται θα σου δειξει το εχεις βαλει σε παρενθεσεις? Αν ηθελα καποιον απο εδω μεσα να μπει να μ φτιαξει ενα γαμω-pack με 200 custom και 500 java codes θα εδινα ενα 50αρι και θα το ειχα. Το θεμα ειναι οτι θελω να μαθω μονος ημουν εντελως ασχετος απο l2j κ σιγα σιγα μαθενω ( κ ακομη ειμαι μην λεμε μαλακιες ) το παλικαρι με βοηθαει σ πραγματα π ξερω κ εγω ο ιδιος κ θελω κ μια 2η ματια ενω τα βλεπουμε μαζι να μ πει εδω εχεις κανει λαθος να του πω αα δεν το ειδα

Δεν καταλαβαίνεις τι θέλω να πω,θα με καταλάβεις σε λίγο καιρό.

και τότε θα με θυμηθείς.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Τι θα αλλαξει αμα το βαλω στο C:/? απο το Compile το εκανα extract απο το build και το εχω στην επιφανεια εργασιας αλλα μαλλον λειπει το αρχειο .cfg που περνας τα lines

opos nomizeis!
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Δεν καταλαβαίνεις τι θέλω να πω,θα με καταλάβεις σε λίγο καιρό.

και τότε θα με θυμηθείς.

Και παλι μονος προσπαθω FRANKY

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock