Jump to content

[GR]YUGIOH


FaCeLeSsPvP

Recommended Posts

MPOREI NA MOU TA BREI KAPIOS SE TORRENT

FISIKA KAI METAGLOTISMENA STIN ELLINIKI GLOSSA

 

TA EXW BREI SE RAPIDSHARE

 

KAI TO PROTO KIKLO SE MEDIAFIRE

 

AN GINETE KAI SE MEDIAFIRE OLA GG

RAPIDSHARE  M KATEBAZEI ME 30 KBS KAI M RXETE NA PETAXW TO PC

Link to comment
Share on other sites

Τα κοροιδευετε γιατι στην τριτοκοσμικη Ελλαδα δεν μπορουνε να ξεχωρισουνε το anime απο το cartoon και τα θεωρουνε παιδικα.

 

 

 

Για πληροφοριση σας , το yugioh ειναι απο τα πιο διαδεδομενα παιχνιδια με καρτες παγκοσμιος.

 

 

 

Αλλα βεβαια ειμαστε μεγαλοι για τα "παιδικα"

Link to comment
Share on other sites

egw exw ena deck lightsword apo tote p epeza kai to edwsa se enan 26 xrono 150 xDDD

ti 150 re karagiozi emena fadasou xoris na thelw na to poulisw m to zitisan 750 evro (fadasou na psaxto)

an kai exw dosei polla leyta gia na to ftiaxw kai den prokite na to poulisw exw perasei aksexastes stigmes me ayto !

Link to comment
Share on other sites

Τα κοροιδευετε γιατι στην ΤΡΙΤΟΚΟΣΜΙΚΗ Ελλαδα δεν μπορουνε να ξεχωρισουνε το anime απο το cartoon και τα θεωρουνε παιδικα.

 

Για πληροφοριση σας , το yugioh ειναι απο τα πιο διαδεδομενα παιχνιδια με καρτες παγκοσμιος.

Οκ, αφού είναι έτσι, όταν θα πας να γαμήσεις πες ότι παίζεις με Yugioh, και θα μένεις με το χέρι παρέα.

Στη χειρότερη θα μείνετε να παίζετε μαζί κάρτες.

 

Α! Και γι'αυτό μερικές γκόμενες σας αφήνουν για τριτοκοσμικούς, γιατί δεν παίζουν με "yugioh."

Link to comment
Share on other sites

Οκ, αφού είναι έτσι, όταν θα πας να γαμήσεις πες ότι παίζεις με Yugioh, και θα μένεις με το χέρι παρέα.

Στη χειρότερη θα μείνετε να παίζετε μαζί κάρτες.

 

Α! Και γι'αυτό μερικές γκόμενες σας αφήνουν για τριτοκοσμικούς, γιατί δεν παίζουν με "yugioh."

Γιατί μερικοί βλάκες σαν εσένα πιστεύουν ότι το να γαμήσεις περιστρέφεται γύρω από το οτιδήποτε άλλο κάνεις στη ζωή σου, δεν το έχω καταλάβει ακόμα.
Link to comment
Share on other sites

Γιατί μερικοί βλάκες σαν εσένα πιστεύουν ότι το να γαμήσεις περιστρέφεται γύρω από το οτιδήποτε άλλο κάνεις στη ζωή σου, δεν το έχω καταλάβει ακόμα.

1ον δεν θυμάμαι να σε χαρακτήρισα.

2ον από το να παίζεις Yugioh, ίσως να αυτό να είναι κάτι καλύτερο και το έδωσα σαν παράδειγμα.

Link to comment
Share on other sites

1ον δεν θυμάμαι να σε χαρακτήρισα.

2ον από το να παίζεις Yugioh, ίσως να αυτό να είναι κάτι καλύτερο και το έδωσα σαν παράδειγμα.

1ον στα αρχίδια μου, σε χαρακτήρισα εγώ

2ον Εσύ δεν έχεις ελεύθερο χρόνο, ο άλλος μπορεί να θέλει να τον σπαταλάει με τα yu gi oh, εκτός και αν γαμάς 24/7.

 

Βλάκα ταραμά

Link to comment
Share on other sites

1ον στα αρχίδια μου, σε χαρακτήρισα εγώ

2ον Εσύ δεν έχεις ελεύθερο χρόνο, ο άλλος μπορεί να θέλει να τον σπαταλάει με τα yu gi oh, εκτός και αν γαμάς 24/7.

 

Βλάκα ταραμά

χαχαχαχα

Οκ αγορίνα μου! Αλλά δεν καταλαβαίνω τον λόγο που αρπάχτηκες. Σου την έφαγε τριτοκοσμικός και έξυσα πληγή?

Συγνώμη τότες.

Link to comment
Share on other sites

MPOREI NA MOU TA BREI KAPIOS SE TORRENT

FISIKA KAI METAGLOTISMENA STIN ELLINIKI GLOSSA

 

TA EXW BREI SE RAPIDSHARE

 

KAI TO PROTO KIKLO SE MEDIAFIRE

 

AN GINETE KAI SE MEDIAFIRE OLA GG

RAPIDSHARE  M KATEBAZEI ME 30 KBS KAI M RXETE NA PETAXW TO PC

den paizh katse katevase apo rapidshare siga min sou anevasei knc 200 ep se mediafire j torrentz :)

 

ed: vasika exei 2 season se mediafire http://www.anime-greek.com/forums/viewtopic.php?f=5&t=1000

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock