Jump to content

FITITES/KATOIKOI [IRAKLIOU KRHTHS]


FaCeLeSsPvP

Recommended Posts

Να προσέξεις την περιοχή βασικά.

 

Και btw Ηράκλειο και 150€/μήνα δεν υπάρχει. Εκτός αν θες σκηνή.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως με 150 ευρώ τον βάζω στη γούρνα που έχω στην αυλή και τον αφήνω να πλένεται με το λάστιχο του κήπου. Και όταν πιάσουν τα κρύα έχω και κάτι μουσαμάδες.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως με 150 ευρώ τον βάζω στη γούρνα που έχω στην αυλή και τον αφήνω να πλένεται με το λάστιχο του κήπου. Και όταν πιάσουν τα κρύα έχω και κάτι μουσαμάδες.

 

εσύ πλάκα πλάκα από Ηράκλειο δεν είσαι; or..?

Link to comment
Share on other sites

Να προσέξεις την περιοχή βασικά.

 

Και btw Ηράκλειο και 150€/μήνα δεν υπάρχει. Εκτός αν θες σκηνή.

Ένα φίλος μου νοικιάζει γκαρσονιέρα στην μίνωος 150 ευρώ και απο την πρώτη μέρα που μπήκε μέσα του έχει φτιάξει ότι προβλήματα είχε, καινούριες πόρτες κτλπ.

 

Λογικά θα τον έχεις δει, ο μετρ που είναι στο envy.

 

Κωλόφαρδος θα έλεγα

Link to comment
Share on other sites

Ένα φίλος μου νοικιάζει γκαρσονιέρα στην μίνωος 150 ευρώ και απο την πρώτη μέρα που μπήκε μέσα του έχει φτιάξει ότι προβλήματα είχε, καινούριες πόρτες κτλπ.

 

Λογικά θα τον έχεις δει, ο μετρ που είναι στο envy.

 

Κωλόφαρδος θα έλεγα

 

Ε είναι λίγο φάρδος δεν είναι;

 

Βασικά εγώ μιλάω στο να βρεις κάτι της προκοπής να μείνεις. Τώρα αν διαλέξεις στάβλο, θα πληρώνεις συνέχεια μαστόρους για μερεμέτια.. -.-

Link to comment
Share on other sites

Ε είναι λίγο φάρδος δεν είναι;

 

Βασικά εγώ μιλάω στο να βρεις κάτι της προκοπής να μείνεις. Τώρα αν διαλέξεις στάβλο, θα πληρώνεις συνέχεια μαστόρους για μερεμέτια.. -.-

Όχι είναι ωραίο σπίτι, μόνο την πόρτα του μπάνιου άλαξε σε συρόμενη για να έχει περισσότερο χώρο και του βάλανε αλουμινένιες πόρτες στην αυλή γιατί έχει και κήπο

 

;ο

Link to comment
Share on other sites

ισχύει επειδή και εγώ κρητη πέρασα κάτω 180 πολύ δύσκολο σχεδόν αδύνατο εγώ νοίκιασα λ 62 μαρτύρων(230€) κοντά στον καινούργιο βασιλόπουλο που ανοίγει στις 10 νομίζω διπλά από τα jumpo

Link to comment
Share on other sites

62 martiron?

p piges ekei more stou diolou ti mana einai 30 apo to kedro

btw eida kati me 170 evro (sapia)

kai me to p brika kati tis prokopis kalo bebea mesa sto kedro m zitage 280+kinoxrista o bastrdos

Link to comment
Share on other sites

Που στην κρήτη? Από δευτέρα θα μένω και γω εκεί.

 

Α! και να προσέχεις τους βιαστές... χαχα, γιατί άνοιξες αυτό το topic?

Τέσπα, ας σκεφτούμε λίγο.

 

Να βρεις μέχρι 150 ευρό, δεν χρειάζεται να δίνεις πολλά αν πας μόνος, και ας πληρώνει ο μπαμπάς.

Τώρα τι να προσέχεις.... εμμ, κοίτα να είναι με φυσικό αέριο η πολυκατοικία να πληρώνεις λίγα για θέρμανση.

Κοίτα να έχει γκομενάκια η γειτονιά να βγάζεις το κεφάλι στο πατζούρι και να περνάς λίγο χρόνο με το χέρι σου.

Να υπάρχει και κανένας χρυσαυγίτης στη γειτονιά να γλυτώσεις από πακιστανούς. Αυτά για αρχή, σε 3 μήνες άνοιξε ακόμη ένα να πας πεις πως τα πήγες. :P

 

χαχαχα! ;D

Link to comment
Share on other sites

tha sou nikiaza to spiti pou exoume sto hraklio alla exoume na  pame 3 xronia! 8elh ka8arisma! to spiti einai kainourgio sxetika anakenismeno kai plhros epiplomeno!exei kai plhntirio piaton kai rouxon. mono thleorash den exei!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock