Jump to content

Perl (L2 ATTACKER)


Recommended Posts

Γεια σας, ξέρει κανείς πως να κάνω attack έναν server; Νομίζω είναι με perl αλλά δεν είμαι σίγουρος... Όποιος ξέρει ας μου πει..!

Ευχαριστώ πολύ.

 

*Και μην μου πείτε δεν επιτρέπετε ακόμα και το όνομα του φόρουμ το λέει MaxCheaters.!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, ξέρει κανείς πως να κάνω attack έναν server; Νομίζω είναι με perl αλλά δεν είμαι σίγουρος... Όποιος ξέρει ας μου πει..!

Ευχαριστώ πολύ.

 

*Και μην μου πείτε δεν επιτρέπετε ακόμα και το όνομα του φόρουμ το λέει MaxCheaters.!

πιο βλάκας πεθαίνεις, τσάμπα ούτε μύγα δεν ρίχνεις.

 

δώσε 10,20 ευρώ και αγόρασε ένα booter για να παίξεις.

Link to comment
Share on other sites

πιο βλάκας πεθαίνεις, τσάμπα ούτε μύγα δεν ρίχνεις.

 

δώσε 10,20 ευρώ και αγόρασε ένα booter για να παίξεις.

Κοίταξε, μπορείς ή όχι;

Link to comment
Share on other sites

Κοίταξε, μπορείς ή όχι;

εσύ δεν νιώθεις, επειδή έχει help section δεν σημαίνει ότι θα σε βοηθήσει κάποιος σίγουρα.

 

τράβα ψάξε στο google για να βρεις ότι θέλεις χωρίς να ρωτάς.

 

και αυτήν την μαγκιά μπορείς ή όχι, να την κόψεις γιατί δεν θα σου βγει σε καλό.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, ξέρει κανείς πως να κάνω attack έναν server; Νομίζω είναι με perl αλλά δεν είμαι σίγουρος... Όποιος ξέρει ας μου πει..!

Ευχαριστώ πολύ.

 

*Και μην μου πείτε δεν επιτρέπετε ακόμα και το όνομα του φόρουμ το λέει MaxCheaters.!

 

DEN EPITREPETE!

Link to comment
Share on other sites

εσύ δεν νιώθεις, επειδή έχει help section δεν σημαίνει ότι θα σε βοηθήσει κάποιος σίγουρα.

 

τράβα ψάξε στο google για να βρεις ότι θέλεις χωρίς να ρωτάς.

 

και αυτήν την μαγκιά μπορείς ή όχι, να την κόψεις γιατί δεν θα σου βγει σε καλό.

Φοίβο επειδή εσύ δεν είσαι στις καλές σου, δεν θα μας πουλάς τρέλα.

Έχω ψάξει ανελέητα στο google. Αν δεν μπορείς απλά μην πατάς το κουμπί Reply.!

Link to comment
Share on other sites

Φοίβο επειδή εσύ δεν είσαι στις καλές σου, δεν θα μας πουλάς τρέλα.

Έχω ψάξει ανελέητα στο google. Αν δεν μπορείς απλά μην πατάς το κουμπί Reply.!

ωραία κοίτα, βάλε στο μυαλό σου αυτήν την φράση "ότι πληρώνεις, παίρνεις".

 

με τα free δεν πρόκειται να κάνεις κάτι, εάν θέλεις να παίξεις πήγαινε αγόρασε booter με 10, 20 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Αυτά τα link που μου έδωσες, τα έχω δει 1000+ φορές.

Σου είπα παίζει κάτι με το perl. Έτσι νομίζω γίνεται το attack αλλά δεν ξέρω πως να το κάνω.!

Link to comment
Share on other sites

Manos re file akouse me. Pare ena booteraki h ena stresser na telionoume. Tora ti kathomaste kai xazologoume edo pera? Ena stresser ena booter to poli 10 euro na kanei siga. + oti dn fenete h IP sou.

Link to comment
Share on other sites

Manos re file akouse me. Pare ena booteraki h ena stresser na telionoume. Tora ti kathomaste kai xazologoume edo pera? Ena stresser ena booter to poli 10 euro na kanei siga. + oti dn fenete h IP sou.

Μάνθος και άντε δώσε μου link να το πάρω..!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...