Jump to content

[GR] Λάθος..


PrivaTe

Recommended Posts

Λοιπόν δεν άντεξα άλλο ..  :o

 

γιατί κάνατε αυτή την γελοία αλλαγή με το Κάρμα? Στην ουσία το μόνο που καταφέρατε είναι να γίνετε ένα μπάχαλο..θα το καταλάβετε σύντομα όταν θα αρχίσουν κάποια άτομα να γεμίζουν με κάρμα και θα τα βλέπουμε με +50 μην πω και παραπάνω.. θα γίνει τρελό feed και ο καθένας θα κάνει στους φίλους του και σαν αποτέλεσμα θα είναι ... μην το πω το ξέρετε. Άποψη μου είναι να το φύγει το τελείος το κάρμα καθώς τώρα είναι μπιτ για μπιτ άχρηστο.Μου θυμίζει κάποια IPB forums που κάνουν like.

 

Αυτά.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν δεν άντεξα άλλο ..  :o

 

γιατί κάνατε αυτή την γελοία αλλαγή με το Κάρμα? Στην ουσία το μόνο που καταφέρατε είναι να γίνετε ένα μπάχαλο..θα το καταλάβετε σύντομα όταν θα αρχίσουν κάποια άτομα να γεμίζουν με κάρμα και θα τα βλέπουμε με +50 μην πω και παραπάνω.. θα γίνει τρελό feed και ο καθένας θα κάνει στους φίλους του και σαν αποτέλεσμα θα είναι ... μην το πω το ξέρετε. Άποψη μου είναι να το φύγει το τελείος το κάρμα καθώς τώρα είναι μπιτ για μπιτ άχρηστο.Μου θυμίζει κάποια IPB forums που κάνουν like.

 

Αυτά.

+1 Αμα ειχα καρμα θα σου έδινα ενα τωρα χ0α0χα0χ0α00χα0χα σοβαρα τωρα δικιο εχει ο τυπας

Link to comment
Share on other sites

diladi pisteueis oti to hackforums paradigma kanei lathos pou to exei etsi?

Κοίτα στη π**τσα μου αυτό το φορουμ που λες, εγώ σου λέω τα πράγματα πως έχουν και ότι είναι ΑΧΡΗΣΤΟ.

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα στη π**τσα μου αυτό το φορουμ που λες, εγώ σου λέω τα πράγματα πως έχουν και ότι είναι ΑΧΡΗΣΤΟ.

siga mwre malaka kai esu ... se pirazoun kai ta pixel twra
Link to comment
Share on other sites

Ας εχουν +50. Ποιο ειναι το προβλημα σου δεν καταλαβαινω

Κανένα, απλά είναι αδικία πχ για έναν που τον ξέρει όλο το φορουμ και του δίνει καρμα ενώ ένας νέος θα παίρνει για να στο πω ευθέως το μπούλο, + ότι τώρα δεν είναι και λίγο ασύμαντο? Δεν νομίζεις?

Link to comment
Share on other sites

Η αλλαγη εγινε, εμενα μου φαινεται πετυχημενη, θα δειξει. Και να μην δειξει, παλι θα μεινει :)

 

Το κλειδωνω.

 

α, τσιμπα και -1, αφου εχεις ορεξη να trollareis

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock