Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Κοίτα Επειδή το έχεις παρά γαμήσει το Δράμα show εδώ μέσα, μην ασχολείσαι με την πάρτι μου γιατί δεν με ξέρεις δεν σε ξέρω.!!!! εδώ μέσα γίνεστε 1 με τους μαλάκες και εκτός φόρουμ... Οπότε άδικα χαλάς τα σάλια σου.. Α και μάζεψε τα κιόλας γιατί στάζουν.

 

:-beep- yeah: Γατάκι

Έχω βάλει μπρίζα στη κωλοχαράδρα της μάνας σου και την έχω κάνει ηλεκτρική σκούπα για αυτή τη δουλειά.
Link to comment
Share on other sites

Ειληκρινα,πόσο IQ έχει ο Σπυράκος και ο Εχιλε μαζί? Τόσο καιρό αναρωτιέμαι και δεν έχω βγάλει άκρη...

Link to comment
Share on other sites

Έχω βάλει μπρίζα στη κωλοχαράδρα της μάνας σου και την έχω κάνει ηλεκτρική σκούπα για αυτή τη δουλειά.

Δεν άντεξες τελικά :plix:
Link to comment
Share on other sites

Κοίτα Επειδή το έχεις παρά γαμήσει το Δράμα show εδώ μέσα, μην ασχολείσαι με την πάρτι μου γιατί δεν με ξέρεις δεν σε ξέρω.!!!! εδώ μέσα γίνεστε 1 με τους μαλάκες και εκτός φόρουμ... Οπότε άδικα χαλάς τα σάλια σου.. Α και μάζεψε τα κιόλας γιατί στάζουν.

 

:-beep- yeah: Γατάκι

Βουλωσε το . Και μαθε επιτελους να χρησιμοποιεις τα memes σωστα .

Αναπηρο πλασμα

 

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχα ποίοι μιλάνε για ανάπηρα πλάσματα ρε φίλε χαχαχαχαχαχαχα make me laugh more n00bz!

Link to comment
Share on other sites

Θα έμπαινα κι εγώ σκαιπ μαζί σας, αλλά έμαθα ότι ο matthew κάνει κομπλεξικές μαλακίες με ddos και άλλαξα γνώμη.

Link to comment
Share on other sites

Ειληκρινα,πόσο IQ έχει ο Σπυράκος και ο Εχιλε μαζί? Τόσο καιρό αναρωτιέμαι και δεν έχω βγάλει άκρη...

dn kserw gia ton exile pantws gia mena rwta tin mana su!

Link to comment
Share on other sites

Θα έμπαινα κι εγώ σκαιπ μαζί σας, αλλά έμαθα ότι ο matthew κάνει κομπλεξικές μαλακίες με ddos και άλλαξα γνώμη.

Μπες να το συζητήσουμε να μάθω και εγώ..
Link to comment
Share on other sites

λοιπόν επειδή είστε τόσο μπάζα που δεν περιγράφεστε κάντε και τίποτα άλλο εκτός από το να κράζετε κόσμο γιατί γίνεστε ένα με τα νηπιαγωγεία.. Άντε να μας αδιάσετε καμία γωνιά λέω εγώ εδώ μέσα που έχετε τον κάθε ένα και το παίζετε και ιστορία.!!!!!! Εκτός αν φύγετε και πακέτο να ησυχάσει όλο το φόρουμ μια και καλή

Link to comment
Share on other sites

Εμείς γιατί να φύγουμε; Δεν παρακαλάς βρε ανάπηρε, που μόνο όταν σε κοροιδεύουνε ή σε βρίζουν σου δίνει κανείς σημασία, αν δεν σε βρίζαμε κιόλας, κανείς δεν θα σου μιλούσε. Αν φύγουμε με ποιον θα μιλάς;

Link to comment
Share on other sites

Εσύ δεν ήσουν που έλεγες στον wrd πως δεν είχε νετ το βράδυ; Ή άλλος;

Το skype μου το έχεις,του είχα πει αλλά τελικά είχε μπει για λίγο και είχε βγει,απλά φαινόταν on στο forum επειδή λέει τα τελευταία άτομα που μπήκαν την τελευταία ΜΙΑ ΩΡΑ.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock