Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Τα'λεγε ο Βέρτζιλ για την Μπάγερν!

Κατόρθωμα μεγάλο,αλλά υποδεέστερο του 4-0 που μάντεψα.

Παραλίγο να πιάσω το 2-2 τόσο κοντά.

αντικειμενικα αν κρινουμε μονο απο αυτον τον αγωνα το αξιζε η μπορουσια

Μόνο στο πρώτο 20λεπτο, μετά όταν πήρε μπροστά η Μπάγερν η Μπορούσια δεν μπορούσε να κάνει και πολλά.
Link to comment
Share on other sites

Παραλίγο να πιάσω το 2-2 τόσο κοντά.Μόνο στο πρώτο 20λεπτο, μετά όταν πήρε μπροστά η Μπάγερν η Μπορούσια δεν μπορούσε να κάνει και πολλά.

εμπαζε πισω αν και εκανε μαλακια ο referee στην φαση του πεναλτι επρεπε να αποβαλει τον Νταντε
Link to comment
Share on other sites

εμπαζε πισω αν και εκανε μαλακια ο referee στην φαση του πεναλτι επρεπε να αποβαλει τον Νταντε

Ε όχι αποβολή αλλά κίτρινη σίγουρα. Πολύ ωραίος τελικός νομίζω ο πιο ωραίος των τελευταίων χρόνων.
Link to comment
Share on other sites

Ε όχι αποβολή αλλά κίτρινη σίγουρα. Πολύ ωραίος τελικός νομίζω ο πιο ωραίος των τελευταίων χρόνων.

αφου ειχε ηδη κιτρινη ρε!
Link to comment
Share on other sites

κακα τα ψέμματα,η μπάγερν έχει και γαμώ τις επιθέσεις,ενώ η άμυνα της dortmund είναι σαν να την έχει φτιάξει ο δώνης

Link to comment
Share on other sites

Καλά η άμυνα της dortmund δεν πάει πουθένα,ειδικά στο ψηλό παιχνίδι. Αλλά αυτό στο πέναλτι ήταν κόκκινη στον Νταντε.

Link to comment
Share on other sites

κακα τα ψέμματα,η μπάγερν έχει και γαμώ τις επιθέσεις,ενώ η άμυνα της dortmund είναι σαν να την έχει φτιάξει ο δώνης

Μόνο Ολυμπιακός.
Link to comment
Share on other sites

Ε όχι αποβολή αλλά κίτρινη σίγουρα. Πολύ ωραίος τελικός νομίζω ο πιο ωραίος των τελευταίων χρόνων.

Είχε ήδη κίτρινη

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock