Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Κοίτα να δεις που έχω διάδοχο.

άμα τον μάθεις να γράφει και με ελληνικά πέρα απο τα greeklish μπορεί να το σκεφτώ να τον βάλω και στο μχβ
Link to comment
Share on other sites

ζζ πλσ

add skype please: mg13gr

 

Τέσπα,πολύ σημασία έδωσα στο σκουπίδι. Με το ρεπόρτ μου ήθελα να αποδείξω σε κάποιον πόσο χαμηλά έχει πέσει το φόρουμ και το κατάφερα,im out anyway.

 

Καθήστε εδώ να σας πουλάει τα account στο lol η πούστρα που τα πήρε με keylogger  από τα παιδάκια στο net του και να τον λέτε trusted ))

 

Αυτά.

Ρε έχεις πολύ μυαλό εσύ, θα κάνω suggest να γίνεις VIP. Μην σε χάσουμε και από πελάτη.

 

 

Link to comment
Share on other sites

add skype please: mg13gr

Ρε έχεις πολύ μυαλό εσύ, θα κάνω suggest να γίνεις VIP. Μην σε χάσουμε και από πελάτη.

 

 

 

Ρε μαλάκα γίνεται να μην μου σπας τις μπάλες? Όλο παπαρίες λες,απλά σκάσε αν δεν έχεις κάτι να πεις. ty

Link to comment
Share on other sites

Ρε μαλάκα γίνεται να μην μου σπας τις μπάλες? Όλο παπαρίες λες,απλά σκάσε αν δεν έχεις κάτι να πεις. ty

Σώπα ρε! Κατάλαβε πως είναι να σου σπάνε τις μπάλες!

Φαντάσου τώρα αυτό ακριβώς κάνεις σε ένα ολόκληρο φόρουμ. Ελπίζω να νιώσεις και να γίνεις άνθρωπος σύντομα.

 

Μέχρι τότε, τράβα γαμήσου.

 

Link to comment
Share on other sites

Σώπα ρε! Κατάλαβε πως είναι να σου σπάνε τις μπάλες!

Φαντάσου τώρα αυτό ακριβώς κάνεις σε ένα ολόκληρο φόρουμ. Ελπίζω να νιώσεις και να γίνεις άνθρωπος σύντομα.

 

Μέχρι τότε, τράβα γαμήσου.

 

 

Ο γιατρός μου είπε να σου λέμε πάντα Ναι,τσιου

Link to comment
Share on other sites

Σε εχουν πρηξει βλεπω :P ειδικα αυτος ο Matthew πρεπει να σου σπαει μπαλες μαλακα εχω λιωσει!

 

Ναι τοθ έχω σπάσει τις μπάλες,Raze pls.

Link to comment
Share on other sites

Σε εχουν πρηξει βλεπω :P ειδικα αυτος ο Matthew πρεπει να σου σπαει μπαλες μαλακα εχω λιωσει!

Εγώ πάντος περιμένω τα καλλιστεία της Miss Drama Queen of the year.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...