Jump to content

[GR]ΔΙΚΙΟ Ο ΚΑΣΙΔΙΑΡΗΣ!


randomnamehere

Recommended Posts

Ποτε μην ακους τα μεσα μαζικης ενημερωσεις οσο αναφορα την Χρυση Αυγη. Ολοι ειναι εναντιον της Χρυσης Αυγης και το διχνουν συνεχεια.
Link to comment
Share on other sites

kserw pios einai o periandros ;)

polu kalos kserw kai merikous mousoulmanous pou 8a fate katakefala tous syriza

kserw tous 4 vouleftes pou kate8esan uper tis 17N sto dikastirio

kserw enan organwti poreiwn twn anarxikwn pou apla leei oti stin ellada den uparxei anarxia uparxoun zwa me hooliganismo kai ais8ima na spane xwris kamia idea

kserw ton tsipra se poreies uper twn la8rometanastwn gia na tous dwsei xartia

kserw oti 8elei na pouli8oume se FYROM,tourkia kai alvania kai ta loipa

Link to comment
Share on other sites

Ποτε μην ακους τα μεσα μαζικης ενημερωσεις οσο αναφορα την Χρυση Αυγη. Ολοι ειναι εναντιον της Χρυσης Αυγης και το διχνουν συνεχεια.

Υπόθεση Αντώνη Ανδρουτσόπουλου

 

Το ηγετικό μέλος της Χρυσής Αυγής Αντώνης Ανδρουτσόπουλος, γνωστός με το ψευδώνυμο «Περίανδρος», ήταν για τέσσερα χρόνια καταζητούμενος από τις ελληνικές αρχές, κατηγορούμενος για τη δολοφονική επίθεση εναντίον των φοιτητών Δημήτρη Κουσουρή και Ηλία Φωτιάδη και του τότε αδιόριστου εκπαιδευτικού Γιάννη Καραμπατσόλη τον Ιούνιο του 1998. Η επίθεση είχε στόχο τον Δημήτρη Κουσουρή, μέλους τότε της συντονιστικής επιτροπής κατάληψης της Φιλοσοφικής Σχολής του Πανεπιστημίου Αθηνών και του Κεντρικό της Συμβούλιο της ΕΦΕΕ, στέλεχος της Νεολαίας Κομμουνιστική Απελευθέρωση (ΝΚΑ), οργάνωση νεολαίας του ΝΑΡ. Στις 13 Σεπτεμβρίου 2005 ο Αντώνης Ανδρουτσόπουλος παραδόθηκε στις αρχές.

 

Ο τότε υπουργός Δημόσιας Τάξης Μιχάλης Χρυσοχοΐδης, είχε διατάξει τη δημιουργία ειδικής ομάδας για τη σύλληψή του, όμως κατόπιν εσωτερικών ερευνών της ΕΛ.ΑΣ. οι απόπειρες σύλληψης σαμποταρίστηκαν εσωτερικά . Στις 13 Σεπτεμβρίου 2005 παραδόθηκε στις αρχές ενώ είχε καταδικαστεί ερήμην σε τέσσερα χρόνια φυλάκισης για σύσταση συμμορίας και οπλοχρησία .

 

Στις 25 Σεπτεμβρίου 2006 ο Αντώνης Ανδρουτσόπουλος καταδικάστηκε ομόφωνα για τις τρεις απόπειρες ανθρωποκτονίας σε 21 χρόνια φυλάκισης χωρίς αναστολή. Μέλη της οργάνωσης βρέθηκαν στο χώρο των δικαστηρίων για να του συμπαρασταθούν, ωστόσο η επίσημη ηγεσία της οργάνωσης απουσίασε. Ο Ανδρουτσόπουλος χαιρέτησε με ναζιστικό τρόπο τα μέλη στο δικαστήριο. Στις 12 Μαρτίου 2009, με απόφαση κατά την προσφυγή του στο Εφετείο, άλλαξε το κατηγορητήριο σε μία μόνο απόπειρα ανθρωποκτονίας, ενώ η ποινή του μειώθηκε στα δώδεκα χρόνια.

 

Εκδηλώσεις συμπαράστασης έγιναν επίσης την 31η Ιανουαρίου του 2007 κατά τη διάρκεια της ετήσιας εκδήλωσης της «Επιτροπής Εθνικής Μνήμης», επ' ευκαιρία της επετείου της κρίσης των Ιμίων. Η Χρυσή Αυγή οργανώνει εκδήλωση και πορεία γι' αυτή κάθε χρόνο από το 1996. Κατά τη διάρκεια της συγκέντρωσης της Χρυσής Αυγής που πραγματοποιήθηκε το 2008, διοργανώθηκε αντιδιαδήλωση από μέλη αντιρατσιστικών οργανώσεων. Στα σοβαρά επεισόδια που ακολούθησαν, τα μέλη της Χρυσής Αυγής, κατά την διάρκεια των συμπλοκών και σύμφωνα με τις μαρτυρίες πολιτών, μαχαίρωσαν δυο διαδηλωτές και χτύπησαν στο κεφάλι άλλοι δύο. Υπήρχαν καταγγελίες εκ μέρους πολιτών ότι οι Μονάδες Αποκατάστασης Τάξης (ΜΑΤ) άφηναν να ενεργούν ανενόχλητα οπλισμένοι ακροδεξιοί, οι οποίοι φαίνονταν να διέρχονται δια μέσου των ΜΑΤ και πριν εφορμήσουν στους αντιρατσιστές και έπειτα, κατά την οπισθοχώρησή τους.

 

 

Link to comment
Share on other sites

δείτε το βίντεο θα τρελαθούμε γαμώ την Ελεονόρα Μελέτη γαμώ

και δείτε από τη γαμημένη πλευρά του ανθρώπου βλέποντας έναν άντρα και 2 γυναίκες να μιλάνε

 

μιλάνε για τα πολιτικά θέματα Κανέλλη - Κασιδιάρης

- και όχι Κανέλλη-Κασιδιάρης-Δούρου - + - ήδη είχαν ανεβεί τα αίματα με τον διάλογο κασιδ. κανέλλη - ,

η Δούρου

- που μου θυμίζει κάτι χαζό καθηγήτριες στο γυμνάσιο,που δεν είχαν τι να κάνουν και μου την έμπαιναν -

πετάει ΜΙΑ ΣΠΟΝΤΑ που αφορά ΚΑΘΑΡΑ τον Κασιδιάρη,δεν κόλλαγε πουθενά στο θέμα και λέτε ότι δεν υπάρχει ΠΟΥΤΑΝΙΑ.

 

αν δεν είστε στενόμυαλοι και πρόβατα ρε μλκες,τότε ποιος είναι?

προσωπικό ή όχι,βλέπεις καθαρά τις προθέσεις της Δούρου

 

ο αδερφός μου 20 χρονών που δεν ασχολείται με τα πολιτικά και το είδε τελείως σαν απλός άνθρωπος,είδε πόσο πουτάνα ήταν η Δούρου και η άλλη. πάντα για το βίντεο μιλάμε όχι γενικώς

 

Link to comment
Share on other sites

kserw pios einai o periandros ;)

polu kalos kserw kai merikous mousoulmanous pou 8a fate katakefala tous syriza

kserw tous 4 vouleftes pou kate8esan uper tis 17N sto dikastirio

kserw enan organwti poreiwn twn anarxikwn pou apla leei oti stin ellada den uparxei anarxia uparxoun zwa me hooliganismo kai ais8ima na spane xwris kamia idea

kserw ton tsipra se poreies uper twn la8rometanastwn gia na tous dwsei xartia

kserw oti 8elei na pouli8oume se FYROM,tourkia kai alvania kai ta loipa

Όλα τα ξέρεις ανάθεμα σε.

Link to comment
Share on other sites

δείτε το βίντεο θα τρελαθούμε γαμώ την Ελεονόρα Μελέτη γαμώ

και δείτε από τη γαμημένη πλευρά του ανθρώπου βλέποντας έναν άντρα και 2 γυναίκες να μιλάνε

 

μιλάνε για τα πολιτικά θέματα Κανέλλη - Κασιδιάρης

- και όχι Κανέλλη-Κασιδιάρης-Δούρου - + - ήδη είχαν ανεβεί τα αίματα με τον διάλογο κασιδ. κανέλλη - ,

η Δούρου

- που μου θυμίζει κάτι χαζό καθηγήτριες στο γυμνάσιο,που δεν είχαν τι να κάνουν και μου την έμπαιναν -

πετάει ΜΙΑ ΣΠΟΝΤΑ που αφορά ΚΑΘΑΡΑ τον Κασιδιάρη,δεν κόλλαγε πουθενά στο θέμα και λέτε ότι δεν υπάρχει ΠΟΥΤΑΝΙΑ.

 

αν δεν είστε στενόμυαλοι και πρόβατα ρε μλκες,τότε ποιος είναι?

προσωπικό ή όχι,βλέπεις καθαρά τις προθέσεις της Δούρου

 

ο αδερφός μου 20 χρονών που δεν ασχολείται με τα πολιτικά και το είδε τελείως σαν απλός άνθρωπος,είδε πόσο πουτάνα ήταν η Δούρου και η άλλη. πάντα για το βίντεο μιλάμε όχι γενικώς

 

Είναι πολιτική αντιπαράθεση αγόρι μου αν δεν μπορείς να συγκρατήσεις τα νεύρα σου τότε δεν ασχολείσαι με την πολιτική.Στη Βουλή ρε μαλάκα λένε ο ένας τον άλλον προδότη δεν έχω δει όμως να σηκωθεί ποτέ κανείς να δείρει τον άλλον, απλά αν είσαι φασίστας έτσι αντιδράς.

Link to comment
Share on other sites

nai to oti eimai e8niki kai egw

den simene oti 8a psifisw XA ;) epsaksa ka8e komma ena pros 1 kai oloi exoun skata

i XA twra exei skata vias alla den me noiazei

opou den piptei logos piptei ravdos

Link to comment
Share on other sites

Είναι πολιτική αντιπαράθεση αγόρι μου αν δεν μπορείς να συγκρατήσεις τα νεύρα σου τότε δεν ασχολείσαι με την πολιτική.Στη Βουλή ρε μαλάκα λένε ο ένας τον άλλον προδότη δεν έχω δει όμως να σηκωθεί ποτέ κανείς να δείρει τον άλλον, απλά αν είσαι φασίστας έτσι αντιδράς.

kai egw auto akrivos eimouna etoimos na pw.. politiki einai einai koma voulis pou psifistike apo 400.000 ellines kai dn mpwris na sigkratisis ta neura sou?Fusika kai o allos 8a prospa8isi na se apodokimasi
Link to comment
Share on other sites

βλεπεις τον αλλον νευριασμενο που πεταει το νερο δικαια και αμεσως παει να βγαλει τα μικροφωνα να φυγει και η αλλη η πουτανα παει και τον χτυπαει με την εφημεριδα για να κερδισει τι? μηπως να τον νευριασει κι αλλο και να κανει πραγματα εκτος ελεγχου ? οεο? μηπως ειναι τελικα μεγαλες πουτανες και το ηθελαν ολο αυτο?

Link to comment
Share on other sites

nai to oti eimai e8niki kai egw

den simene oti 8a psifisw XA ;) epsaksa ka8e komma ena pros 1 kai oloi exoun skata

i XA twra exei skata vias alla den me noiazei

opou den piptei logos piptei ravdos

Στα αρχίδια μου.Επίσης για τη 17Ν εσείς δε λέγατε να σκοτώσουμε όλους τους πολιτικούς κλπ ; Η 17Ν έβγαλε μπόλικα αρχίδια από τη μέση.

Link to comment
Share on other sites

βλεπεις τον αλλον νευριασμενο που πεταει το νερο δικαια και αμεσως παει να βγαλει τα μικροφωνα να φυγει και η αλλη η πουτανα παει και τον χτυπαει με την εφημεριδα για να κερδισει τι? μηπως να τον νευριασει κι αλλο και να κανει πραγματα εκτος ελεγχου ? οεο? μηπως ειναι τελικα μεγαλες πουτανες και το ηθελαν ολο αυτο?

Η απάντηση μου είναι πάνω επίσης φυσικά και ήθελαν να τον ξεμπροστιάσουν και να δείξουν το πραγματικό πρόσωπο αυτών των ανθρωποειδών.

Link to comment
Share on other sites

Είναι πολιτική αντιπαράθεση αγόρι μου αν δεν μπορείς να συγκρατήσεις τα νεύρα σου τότε δεν ασχολείσαι με την πολιτική.Στη Βουλή ρε μαλάκα λένε ο ένας τον άλλον προδότη δεν έχω δει όμως να σηκωθεί ποτέ κανείς να δείρει τον άλλον, απλά αν είσαι φασίστας έτσι αντιδράς.

πολιτική αντιπαράθεση αν πήρε αναβολή ο κασιδιάρης,...

προδότης - αν πήρε αναβολή ο Χ = the same, ....

 

δεν συμφωνώ πραγματικά.

Link to comment
Share on other sites

βλεπεις τον αλλον νευριασμενο που πεταει το νερο δικαια και αμεσως παει να βγαλει τα μικροφωνα να φυγει και η αλλη η πουτανα παει και τον χτυπαει με την εφημεριδα για να κερδισει τι? μηπως να τον νευριασει κι αλλο και να κανει πραγματα εκτος ελεγχου ? οεο? μηπως ειναι τελικα μεγαλες πουτανες και το ηθελαν ολο αυτο?

re malakes eistai xazoi gamw to spiti gamw den ton varese isa pou ton akoumpise efimerida einai xarti einai min eiste malakes gamw o rizospastis htan
Link to comment
Share on other sites

πολιτική αντιπαράθεση αν πήρε αναβολή ο κασιδιάρης,...

προδότης - αν πήρε αναβολή ο Χ = the same, ....

 

δεν συμφωνώ πραγματικά.

Φυσικά γιατί αυτά που έγιναν στην Πανεπιστημιούπολη το 2007 δεν ήταν κάτι προσωπικό ήταν επίθεση της Χρυσής Αυγής αφού δεν ήταν μόνο αυτός τότε.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...