Jump to content

Rockwave Festival 2012 - Greece


Vala

Recommended Posts

Στα αρχίδια μου στην Ελλάδα ζούμε εδώ δε θα χουμε σε λίγο καιρό ούτε να φάμε και θα πληρώνουμε 55 ευρώ για το Rockwave.Να προσαρμοστούν και αυτοί στη σκληρή πραγματικότητα που ζούμε εμείς!

Link to comment
Share on other sites

Στα αρχίδια μου στην Ελλάδα ζούμε εδώ δε θα χουμε σε λίγο καιρό ούτε να φάμε και θα πληρώνουμε 55 ευρώ για το Rockwave.Να προσαρμοστούν και αυτοί στη σκληρή πραγματικότητα που ζούμε εμείς!

και τον όζζυ θα τον πληρώσουν με πατάτες;
Link to comment
Share on other sites

και τον όζζυ θα τον πληρώσουν με πατάτες;

Να προσαρμοστεί και ο Ozzy.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ με τον Nikoloudo, εντάξει μπορεί να ψοφάω για κάτι τέτοια αλλά και πάλι σαν τιμές είναι υψηλές, από την άλλη oι RHCP έχουν φθηνά και προσιτά εισιτήρια και παίζουν ΟΑΚΑ το ακριβότερο εισιτήριο τους είναι 75 Ευρώ και είναι Front Stage. Αν σκεφτείς ότι για Bon Jovi πέρσι δώσαμε εγώ και ένας φίλος μου 700 Ευρώ μόνο για τα εισιτήρια (350 ο καθένας) για Front Stage και βάλε και 120-130 ευρώ το τρένο... Είναι υπερβολικά μεγάλο ποσό για τα δεδομένα της χώρας/εποχής και το γνώριζαν και οι ίδιοι πιστεύω. Παρόλα αυτά στο ίδιο Tour σε Πορτογαλία και Ισπανία το Front Stage ήταν 240 ευρώ, δηλαδή 110 ευρώ διαφορά... Με πιο σκεπτικό λειτούργησαν δεν το κατάλαβα αλλά τέσπα... Άξιζε :Ρ

Link to comment
Share on other sites

Πω μαλάκα σοβαρά δώσατε τόσα πολλά ; Πάντως εμένα οι RHCP πέρα του οτι μ'αρέσουν με ψήνουν και για το οικονομικό θέμα.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πω μαλάκα σοβαρά δώσατε τόσα πολλά ; Πάντως εμένα οι RHCP πέρα του οτι μ'αρέσουν με ψήνουν και για το οικονομικό θέμα.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ναι ρε, αλλά εντάξει δεν με ένοιαζε και πολύ μέχρι πέρσι ήταν κάπως καλύτερα τα οικονομικά μου σε σχέση με φέτος αλλά εντάξει όπως είπα δες τη διαφορά 350 - 75 Front Stage, φυσικά εδώ παίζουν παράγοντα και άλλοι λόγοι αλλά είναι χαώδης η διαφορά

Link to comment
Share on other sites

Μετράει και το Rockwave πάντως, μόνο η τσουχτερή τιμή με κρατάει προς το παρόν μακρυά!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

κοίτα, εγώ για τους Bon Jovi δε θα έδινα ούτε 5 ευρώ..Ο λόγος έχει όνομα και επώνυμο και τον ξέρει ο Νίκος..

Τέλος πάντων...Ρε μαλάκες, 50 ευρώ για Ozzy, Zakk Wylde, Slash, Geezer Buttler και 2 από τις καλύτερες μέταλ μπάντες της εποχής μας..

Εμένα με ψήνουν..Αν ψάξετε τους Paradise Lost και τους Machine Head θα με νιώσετε.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...