Jump to content

[GR]Κουραστικό τόπικ πάλι για τη χρυσή αυγή


Vazelos

Recommended Posts

Δε γνωρίζω τι είναι αυτό το μαλπούρα αλλά μπορώ να βγάλω το ασφαλές συμπέρασμα ότι το τελευταίο post μου ήταν, αυτό που λέμε, έπεσα μέσα.

Εργοδότης του Bleik είσαι και τον υποστηρίζεις; Σου έκανε καλή δουλειά;
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω εύκαιρα χαρτομάντιλα να σας σφουγγίσω τις μυξούλες άρα τελειώνω εδώ το τρολλάρισμα για απόψε.

Link to comment
Share on other sites

Δε γνωρίζω τι είναι αυτό το μαλπούρα αλλά μπορώ να βγάλω το ασφαλές συμπέρασμα ότι το τελευταίο post μου ήταν, αυτό που λέμε, έπεσα μέσα.

να πατήσω το καζανάκι δηλαδή;

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω εύκαιρα χαρτομάντιλα να σας σφουγγίσω τις μυξούλες άρα τελειώνω εδώ το τρολλάρισμα για απόψε.

Eίσαι τιτανομέγιστος
Link to comment
Share on other sites

Πω nekys θυμήθηκα που παίζαμε Raidarise με τον Fortuna και την clan μας(FadedMemories)και συγκινήθηκα :'(

Link to comment
Share on other sites

Πάω και στοίχημα ότι οι περισσότεροι από εσάς (μαζί με αυτούς που επικρίνουν τα σχέδια της ΧΑ) θέλετε να εγκαταλείψετε την Ελλάδα. Θέλω πραγματικά να δω πως θα σας φανεί όταν ο φανατισμός και ο ρατσισμός θα ασκηθούν εις βάρος σας στις χώρες που θα πάτε αν πάτε. Θα σας φανεί δικαιολογημένος; Θα γουστάρετε όταν σας φωνάζουνε "Κλέφτες, βρομιάρηδες Έλληνες" και δε θα σας επιτρέψουν να εξηγήσετε ότι προσωπικά δεν ευθύνεστε για ότι έκανε η ελληνική κυβέρνηση; Θα γουστάρετε όταν θα σας στριμώξουν σε ένα στενό και σας σαπίσουν στο ξύλο με τα ίδια "επιχειρήματα" που χρησιμοποιείτε σε αυτό το topic εις βάρος των μεταναστών στην Ελλάδα;

 

Προσπαθήστε να σκεφτείτε λίγο αντικειμενικά ρε παιδιά. Έλεος... Μη σας παρασύρει μια γαμημένη ιδεολογία που στηρίζεται στο φανατισμό και σου κλείνει τα μάτια χωρίς να σου επιτρέπει να κοιτάς προς άλλες κατευθύνσεις.

auto einai hooliganismos pou les ksipna

o ellinas den exei dwsei aformi ta teleutaia 30 xronia an ton apokalesoun vrwmiari kai ta loipa

anti8eta mas sevonte polu perissotero apo oti enan alvano se kapoia alli xwra

vlepeis oi progoneis mas frontisan gia auta ta pragmata

i ellada parte to xampari einai 8uma logo tis gewgrafikis 8esis kai mas gamane se posostiees monades

ksipnate zwaaaaaa exoume tin xeiroteri eikona prwteuousas ston kosmo exoume taisei tous xeiroterous kai mas ekmetalevonte ews kai ta skoupidia:

Όσο κι αν χρειάζεται πολύ θράσος για να επεμβαίνει ένας οποιοσδήποτε ξένος (απρόσκλητος, μην το ξεχνάμε) στα εσωτερικά μιας χώρας, ο εδώ πρόεδρος της «Πακιστανικής Κοινότητας Ελλάδας», ονόματι Javed Aslam, φαίνεται πως από θράσος διαθέτει άφθονο"

http://thesecretrealtruth.blogspot.com/2012/05/blog-post_4108.html

parte ton euxome na pa8ei ta xeirotera

na dw tin xwra auti ka8ari kai lampri stin eurwpi kai ston kosmo kai as paw stin kolasi

Link to comment
Share on other sites

auto einai hooliganismos pou les ksipna

o ellinas den exei dwsei aformi ta teleutaia 30 xronia an ton apokalesoun vrwmiari kai ta loipa

anti8eta mas sevonte polu perissotero apo oti enan alvano se kapoia alli xwra

vlepeis oi progoneis mas frontisan gia auta ta pragmata

i ellada parte to xampari einai 8uma logo tis gewgrafikis 8esis kai mas gamane se posostiees monades

ksipnate zwaaaaaa exoume tin xeiroteri eikona prwteuousas ston kosmo exoume taisei tous xeiroterous kai mas ekmetalevonte ews kai ta skoupidia:

Όσο κι αν χρειάζεται πολύ θράσος για να επεμβαίνει ένας οποιοσδήποτε ξένος (απρόσκλητος, μην το ξεχνάμε) στα εσωτερικά μιας χώρας, ο εδώ πρόεδρος της «Πακιστανικής Κοινότητας Ελλάδας», ονόματι Javed Aslam, φαίνεται πως από θράσος διαθέτει άφθονο"

http://thesecretrealtruth.blogspot.com/2012/05/blog-post_4108.html

parte ton euxome na pa8ei ta xeirotera

na dw tin xwra auti ka8ari kai lampri stin eurwpi kai ston kosmo kai as paw stin kolasi

 

Πες το όπως θες. Η ουσία παραμένει ίδια.

 

Επίσης αν πραγματικά το πιστεύεις ότι στην Ευρώπη σέβονται τους Έλληνες τότε θα σε συμβούλευα να ψάξεις λίγο το θέμα. Έχω γνωστό μου Τσέχο που πρόσφατα γύρισε Τσεχία επειδή δεν την πάλευε και μου λέει συνέχεια πόσο μισούνε τους Έλληνες στη χώρα του.

 

Στην Ολλανδία οι σατιρικές εκπομπές ασχολούνται συνεχώς με την χρεοκοπία της Ελλάδας.

 

Στην Αγγλία έγινε μέχρι και reality show με όνομα "Live like a Greek" (κάπως έτσι) και αυτοί που παίζουν φοροδιαφεύγουν, δεν επιστρέφουν δανεικά κτλπ...

Link to comment
Share on other sites

nai apo tote pou mpikame sto mnimonio egine etsi egw sou lew otan itan normal ta pragmata

ναι αλλά δε φτεν οι μετανάστες, ξύπνα επιτέλους. Η ΧΑ μόνο μίσος δίνει και τίποτα άλλο, ούτε προτάσεις ούτε τίποτα. Νομίζουν ότι θα χτίσουν το Βυζάντιο στις πλάτες του κάθε αγράμματου οικοδόμου-σκουπιδιάρη-delivery-άνεργο που τους ακολουθεί 

 

 

Διόρθωση, εσείς το νομίζετε, όχι αυτοί

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...