Jump to content

BASEIS PANNLADIKON


FaCeLeSsPvP

Recommended Posts

Οι ειδικές κατηγορίες είναι μόνο για τις στρατιωτικές σχολές ;p

kaneis lathos file m apo perisi einai gia oles tis sxoles m fenete den eisai swsta enimeromenos kai as edoses perisi
Link to comment
Share on other sites

persi gia oles tis sxoles htan

alla fetos kapiois eixe postarei sto forum oti to vgalan (p einai kai to pio logiko, mias kai persi eixan bei atoma me 3.000moria politexnio), rwta kapoion ka8igiti s sto sxoleio gia ton isxuei

 

tis vaseis sto google lol

Τι λέτε μωρέ μαλάκες και οι 2 ; Μόνο για τις στρατιωτικές υπάρχουν ειδικές κατηγορίες στις βάσεις, απλά η κάθε σχολή ανάλογα παίρνει και μερικούς που έχουν κάνει χαρτιά ότι είναι πολύτεκνοι/τρίτεκνοι.Δεν έχει βάσεις.

Link to comment
Share on other sites

Τι λέτε μωρέ μαλάκες και οι 2 ; Μόνο για τις στρατιωτικές υπάρχουν ειδικές κατηγορίες στις βάσεις, απλά η κάθε σχολή ανάλογα παίρνει και μερικούς που έχουν κάνει χαρτιά ότι είναι πολύτεκνοι/τρίτεκνοι.Δεν έχει βάσεις.

 

LOL, γιατι τα πιο ακυρα τα ακουω παντα στο Maxcheaters?Τι στο διαολο, σε αλλον κοσμο ζειτε?

Link to comment
Share on other sites

LOL, γιατι τα πιο ακυρα τα ακουω παντα στο Maxcheaters?Τι στο διαολο, σε αλλον κοσμο ζειτε?

Ρε βλαμμένε τρίτεκνος είμαι και ξέρω, απλά η κάθε σχολή ανακοίνωσε κάποιες θέσεις που θα έχει για τρίτεκνους/πολύτεκνους.

alla3an auta nikoloude persi

katargisane tis metegrafes

kai valan diaforetikes vaseis gia kapoios katigories

Δεν έχει διαφορετική βάση λέμε...

Link to comment
Share on other sites

Α και έλεγε πόσο είχε ο τελευταίος που πήραν(σαν βάση δηλαδή).Απλά μη βασίζεσαι σε αυτό η κάθε σχολή παίρνει ελάχιστους ;p

Link to comment
Share on other sites

Αυτό σου λέω ότι δεν υπήρχε κάποια στάνταρ βάση, ήταν μπάτε σκύλοι αλέστε.

 

Link to comment
Share on other sites

Ρε βλαμμένε τρίτεκνος είμαι και ξέρω, απλά η κάθε σχολή ανακοίνωσε κάποιες θέσεις που θα έχει για τρίτεκνους/πολύτεκνους.Δεν έχει διαφορετική βάση λέμε...

 

Σε κάθε σχολή  υπάρχει βαθμός πρόσβασης για ειδικές κατηγορίες.Αλλά δε θα σηκωθώ από την καρέκλα μου για να βγάλω φωτογραφία το φυλλάδιο που μας έδωσαν στο σχολείο με τις βάσεις Γενική Σειράς/Τρίτεκνων/Πολύτεκνων για ΚΑΘΕ ΣΧΟΛΗ γιατί πολύ απλά θα σπαταλήσω την ώρα μου και δε θα κερδίσω τίποτα...

 

Άμα θες να πιστεύεις πως ειδικές κατηγορίες έχουν μόνο οι Στρατιωτικές σχολές, πίστευε το αλλά μην μιλάς με τόση σιγουριά όταν ο άλλος θέλει ακριβές πληροφορίες.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...