Jump to content

Μηνυση στον Devon


RєVєnGeR^

Recommended Posts

μπορω να το κανω μονιμο αν σε ενοχλουν οι 20μερες.

εφόσον δεν έχουμε ελευθερία και κάνει ότι θέλει ο καθένας μπορείς να το κάνεις όποτε θες και το ξέρεις :)  τώρα το οτι το ban το θέλετε τόσο πολύ το ξέρω μα δεν σας κάνω την χάρη

Link to comment
Share on other sites

εφόσον δεν έχουμε ελευθερία και κάνει ότι θέλει ο καθένας μπορείς να το κάνεις όποτε θες και το ξέρεις :)  τώρα το οτι το ban το θέλετε τόσο πολύ το ξέρω μα δεν σας κάνω την χάρη

eiparxoun 2ekdoxes i mia einai milas gia kati allo kai to onomazis elef8eria, kai i defteri ekdoxi eisai 10xronon akouses kati kai to epalambanis seinexia gia na fanis lg pio megalos
Link to comment
Share on other sites

eiparxoun 2ekdoxes i mia einai milas gia kati allo kai to onomazis elef8eria, kai i defteri ekdoxi eisai 10xronon akouses kati kai to epalambanis seinexia gia na fanis lg pio megalos

1ον ή εσύ είσαι τυφλός και δεν βλέπεις τι γίνεται εδώ και

2ον ναι 5 είμαι όχι 10

Link to comment
Share on other sites

εφόσον δεν έχουμε ελευθερία και κάνει ότι θέλει ο καθένας μπορείς να το κάνεις όποτε θες και το ξέρεις :)  τώρα το οτι το ban το θέλετε τόσο πολύ το ξέρω μα δεν σας κάνω την χάρη

θα στο πω απλα κ δεν θα ασχοληθω παραπανω.εχεις μια ελευθερια οσο σου επιτρεπεται να εχεις.ως νοημων ανθρωπος αντιλαμβανεσαι οτι σαν μελος μπορεις να μιλας χωρις να ξεπερνας καποια ορια.εφοσον τα ξεπερνας αγνοωντας προκλητικα τις προειδοποιησεις ολων των Moderator διατηρουμε το δικαιωμα να αποβαλλουμε τετοια στοιχεια με αυτη τη συμπεριφορα που θυμιζουν σκουπιδι.
Link to comment
Share on other sites

θα στο πω απλα κ δεν θα ασχοληθω παραπανω.εχεις μια ελευθερια οσο σου επιτρεπεται να εχεις.ως νοημων ανθρωπος αντιλαμβανεσαι οτι σαν μελος μπορεις να μιλας χωρις να ξεπερνας καποια ορια.εφοσον τα ξεπερνας αγνοωντας προκλητικα τις προειδοποιησεις ολων των Moderator διατηρουμε το δικαιωμα να αποβαλλουμε τετοια στοιχεια με αυτη τη συμπεριφορα που θυμιζουν σκουπιδι.

δηλαδή μου λες πως αυτό που είπα σε σχέση με το τι έχεις δει σίγουρα και δεν έχεις κάνει τίποτα σου φάνηκε κακό..

δεν πειράζει άστο δεν ζητάω πλέον ούτε restore ούτε για το ban των 20 ημερών πλέον όπως έχεις καταλάβει το Mxc χάνει τα members κάθε μέρα δεν θα είμαι ούτε ο 1ος ούτε ο τελευταίος

το το γίνετε το βλέπουμε ξεκάθαρα

Link to comment
Share on other sites

1ον ή εσύ είσαι τυφλός και δεν βλέπεις τι γίνεται εδώ και

2ον ναι 5 είμαι όχι 10

hm.. ti ginete edw nai blepo poli kala blepo esena na paraponiese gia elef8eria logou ktlp ktlp, kai exis sig ta kalitera logia gia ton  grisom, ektos apo afto kanis dn sou apagorefse na milas opos sou exo anaferi kai se allo topic ara ti kles peri elef8eria?

 

kai ontos exo xasi kati pou den nomizo replay me quote

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...