Jump to content

[GR]Σχετικα με τα χτεσινα.


Noble®

Recommended Posts

Εμένα πάντως μ'άρεσαν αρκετά dekarma σου ως προς το περιεχόμενο. Κάτι σε αγρίεψε. Evil.jpg

Άλλως ένας που δεν έχει ιδέα περί του θέματος και θέλει να το παίξει έξυπνος.

 

Το θέμα είναι βατό, δεν καταλαβαίνετε.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ήμουν έτοιμος να την πω για την Μπάρτσα, αλλά τελικά τα έριξα τα καντήλια στο fb

Link to comment
Share on other sites

Ένας G mod, όσο κουφό και αν ακούγεται και κουραστικό (σιγά μην ιδρώσετε) να κοιτάξει τις 15 σελίδες lock που έχω κάνει και να μου βρει ένα λάθος ή abuse.

Να ποστάρετε και όλα τα τόπικ αν είναι δυνατόν.

+ τα dekarma, και δεν μιλάω για τα μετά demote αλλά για τα πριν.

 

Μίλησα με τον noble και μου είπε ότι καλά έκανα κι έφαγα μπαν αλλά όπως αποδείχθηκε και αυτός δεν κατάλαβε καλά όπως κανείς άλλος. Νομίζε ότι το ban reason ήταν τα lock και τα 2 smite.

 

Όταν σου είπα Κώστα περί Lock και dekarma τι μου είπες;

 

 

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά σωστά ήταν όλα τα actions, ιδιαίτερα τα thread που έκανε lock που ακόμα και αν πήγαινε να χέσει ο Τόρες ή ο Ρονάλντο άνοιγαν topic.

Link to comment
Share on other sites

Ένας G mod, όσο κουφό και αν ακούγεται και κουραστικό (σιγά μην ιδρώσετε) να κοιτάξει τις 15 σελίδες lock που έχω κάνει και να μου βρει ένα λάθος ή abuse.

Να ποστάρετε και όλα τα τόπικ αν είναι δυνατόν.

+ τα dekarma, και δεν μιλάω για τα μετά demote αλλά για τα πριν.

 

Μίλησα με τον noble και μου είπε ότι καλά έκανα κι έφαγα μπαν αλλά όπως αποδείχθηκε και αυτός δεν κατάλαβε καλά όπως κανείς άλλος. Νομίζε ότι το ban reason ήταν τα lock και τα 2 smite.

 

Όταν σου είπα Κώστα περί Lock και dekarma τι μου είπες;

 

 

εγω ξερω τον λογο του ban σου κ ολο το χρονικο ^_^ οταν εγινε προχτες προχτες που δεν ημουν παρων ναι δν ηξερα το πραγματικο λογο κ τον εμαθα αργοτερα.οπως σου ειχα πει στο προηγουμενο demote επρεπε να σταματησεις να απαντας στις προκλησεις.Δεν ειναι κακο

 

Kωστη δεν ξερω αν συμφωνεις μαζι μου αλλα νομιζω οτι αυτη η κουβεντα δεν ωφελει να συνεχιστει νομιζω βγηκε μια "ακρη",

που δεν νομιζω οτι αφορα εμας και θα ηταν καλυτερο να το συζητησετε μεταξυ σας.

Α και σαφως δεν σου λεω τι να κανεις με την εννοια εσυ εισαι ο moderator εσυ κανεις οτι θες απλα την γνωμη μου λεω και δεν

προσπαθω να το παιξω καλος , το λεω αυτο για να μην εχουμε παρεξηγησεις.

 

Ουτως η αλλως δν σκοπευαμε να το αφησουμε περισσοτερο.ο κυριος λογος του τοπικ ηταν για να μαθουν λιγο την "επισημη" θεση αλλα κ ταυτοχρονα να μου πουν το τι θα πρεπε να κανω στους υπολοιπους συμμετεχοντες οπου δυστυχως δν πηρα καμια απαντηση. 8) Kατι θα σκεφτω ομως.

 

Lock! Ευχαριστω για τις απαντησεις

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...