Jump to content

ΜΠΑΤΣΟΙ ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ


Lucky Dice

Recommended Posts

All Caps Are Brothers. I know!!!

Bastards θα έλεγα εγώ. Αλλά στην καλύτερη περίπτωση για να ταιριάζει " All Cops Are Brothels."

 

ΤΙ CAPS ΜΩΡΗ ΚΑΤΑΚΡΕΟΥΡΓΗΜΕΝΗ ΣΚΑΤΟΜΥΓΑ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧ

Link to comment
Share on other sites

Υπήρχε κάποιος που ήθελε να παίξει ξύλο εκεί ; Προσωπικά βλέπω μία αυθόρμητη συγκέντρωση προς τιμή του ανθρώπου που αυτοκτόνησε επειδή τα αφεντικά σου τον έφτασαν στο τέλμα και προτίμησε να πεθάνει με αξιοπρέπεια πριν αρχίσει να ψάχνει τα σκουπίδια.Ξύλο θέλετε και πολύ μάλιστα αλλά μέχρι να ξυπνήσει ο κόσμος δε θα το φάτε δυστυχώς, όταν ξυπνήσει όμως αργά ή γρήγορα όχι ξύλο θα φάτε αλλά θα γεμίσετε με κουμπότρυπες από τις σφαίρες γιατί διαλέξατε τη λάθος πλευρά.

 

Σχετικά με τις μαλακίες που λες δε θα σου απαντήσω σχετικά με το νόμιμο.Αλλά ότι είναι νόμιμο είναι και ηθικό ;

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με τις μαλακίες που λες δε θα σου απαντήσω σχετικά με το νόμιμο.Αλλά ότι είναι νόμιμο είναι και ηθικό ;

Οι νόμοι κατά κόρον , υπάρχουν για να πλουτίζουν τους μεγάλους και να περιορίζουν τους μικρομεσσαίους.
Link to comment
Share on other sites

Οι νόμοι κατά κόρον , υπάρχουν για να πλουτίζουν τους μεγάλους και να περιορίζουν τους μικρομεσσαίους.

"Η δικαιοσύνη είναι σαν τα φίδια, δαγκώνει μόνο τους ξυπόλητους."

Link to comment
Share on other sites

Υπήρχε κάποιος που ήθελε να παίξει ξύλο εκεί ;

Μάλλον έχεις δίκιο. Έπρεπε πρώτα να ρωτήσουν ένα ένα τι σκοπό έχει εκεί και μετά να πράξουν. Όντως, λάθος τους.

 

Προσωπικά βλέπω μία αυθόρμητη συγκέντρωση προς τιμή του ανθρώπου που αυτοκτόνησε επειδή τα αφεντικά σου τον έφτασαν στο τέλμα και προτίμησε να πεθάνει με αξιοπρέπεια πριν αρχίσει να ψάχνει τα σκουπίδια

Εγώ αυτό που βλέπω είναι ότι εσυ υποστηρίζεις ακόμη την αριστερά που μας έφτασε ως εδώ.

 

Ξύλο θέλετε και πολύ μάλιστα αλλά μέχρι να ξυπνήσει ο κόσμος δε θα το φάτε δυστυχώς, όταν ξυπνήσει όμως αργά ή γρήγορα όχι ξύλο θα φάτε αλλά θα γεμίσετε με κουμπότρυπες από τις σφαίρες γιατί διαλέξατε τη λάθος πλευρά.

Σε έχει φάει η αριστερή ιδεολογία. Καλός ή κακός, ακόμη και ο στρατος έχει ετοιμάσει διμοιριες καταστολής. Αυτό που λες είναι πραγματικά μαλακία γιατί αν ηταν να γίνει αυτό, θα είχε γίνει εδώ και 2 χρόνια αλλά δεν μπορεί να γίνει.Και μην ρωτήσεις ή πεις πάλι μαλακια. Σκέψου και κάτι μόνος σου. Καλή και η πιπίλα, αλλά δεν πας μπροστα μόνο με αυτό.

 

Σχετικά με τις μαλακίες που λες δε θα σου απαντήσω σχετικά με το νόμιμο.Αλλά ότι είναι νόμιμο είναι και ηθικό ;

Το κόβεις για ηθικό να υπάρχουν άτομα μέσα στις διαδηλωσεις με σκοπό να σκοτώσουν αστυνομικό; Και μην ξεχνάς και η μολότοφ όπλο είναι και μάλιστα θανατηφόρο. Επομένως, άνετα μπορει να βγει όπλο από κάποιον και να τους γαμήσει τα πέταλα. Αλλά ευτυχώς για σας δεν έχουν οπλα τα ΜΑΤ.

 

Και κάτι άλλο. Η μεγαλύτερη μαλακία ενός ανθρώπου είναι η συνηδιτοποίση αυτής και η συνέχισή της. Σκέψου το αυτό γιατί είπες πολλές πίπες.

Link to comment
Share on other sites

Άντε θα σου απαντήσω 1 προς 1 γιατί μετά θα λες ότι μου την είπες κιόλας.

 

1)Ρε μαλάκα έχεις ξεχάσει σε τι πολίτευμα ζούμε μου φαίνεται, ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ έχουμε ακόμα τυπικά ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΔΙΑΛΥΕΙΣ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΑ!

 

2)Η αριστερά κυβερνούσε τόσα χρόνια, αυτοί μας έφτασαν ως εδώ σωστός...

 

3)Δεν έχει γίνει ακόμα γιατί το μεγαλύτερο μέρος της κοινωνίας δεν έχει φτάσει στην εξαθλίωση οπότε είναι κομματάκι δύσκολο να ξεσπάσει μία σωστή επανάσταση.Στα παπάρια μου τι έχει ετοιμάσει ο στρατός και η αστυνομία να στο πω και έτσι υποτίθεται ότι η αστυνομία και ο στρατός έπρεπε να είναι με το λαό όχι με την εξουσία αλλά τόσο ηλίθιοι είστε, σας πετάνε ένα κόκκαλο και κατευθείαν από πίσω.

 

4)Ρε σοβαρά πιστεύεις ότι είναι ηθικό να πετάτε εσείς χημικά που είναι θάνατος για την υγεία έτσι χωρίς λόγο επειδή απλά σας καυλώνει και θέλετε να δείρετε κόσμο ; Τράβα γαμήσου καθυστερημένε.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αυτό που βλέπω είναι ότι εσυ υποστηρίζεις ακόμη την αριστερά που μας έφτασε ως εδώ.

Γιατί πότε ήταν η αριστερά πάνω ;

Με δουλεύς; Η αριστερά δεν θα προκαλλούσε ζημίες και βανδαλισμούς στους μικρομεσσαίους γιατί πολύ απλά , αυτοί ΕΙΝΑΙ οι μικρομεσσαίοι... Αυτοί που τα κάνουν αυτά είναι η δικοί σας οι σιχαμεροί σκατόμπατσοι , που το κάνουν για ξεκάρφωμα για να τα ρίξουν μετά στην αριστερά ;

Σου θυμίζει κάτι ;;;;

Link to comment
Share on other sites

Άντε θα σου απαντήσω 1 προς 1 γιατί μετά θα λες ότι μου την είπες κιόλας.

 

1)Ρε μαλάκα έχεις ξεχάσει σε τι πολίτευμα ζούμε μου φαίνεται, ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ έχουμε ακόμα τυπικά ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΔΙΑΛΥΕΙΣ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΑ!

 

2)Η αριστερά κυβερνούσε τόσα χρόνια, αυτοί μας έφτασαν ως εδώ σωστός...

 

3)Δεν έχει γίνει ακόμα γιατί το μεγαλύτερο μέρος της κοινωνίας δεν έχει φτάσει στην εξαθλίωση οπότε είναι κομματάκι δύσκολο να ξεσπάσει μία σωστή επανάσταση.Στα παπάρια μου τι έχει ετοιμάσει ο στρατός και η αστυνομία να στο πω και έτσι υποτίθεται ότι η αστυνομία και ο στρατός έπρεπε να είναι με το λαό όχι με την εξουσία αλλά τόσο ηλίθιοι είστε, σας πετάνε ένα κόκκαλο και κατευθείαν από πίσω.

 

4)Ρε σοβαρά πιστεύεις ότι είναι ηθικό να πετάτε εσείς χημικά που είναι θάνατος για την υγεία έτσι χωρίς λόγο επειδή απλά σας καυλώνει και θέλετε να δείρετε κόσμο ; Τράβα γαμήσου καθυστερημένε.

1) Βρε διάβασε λίγο το Σύνταγμα. Της αριστεράς είναι. Δικό σας ειναι. Εσείς το κάνατε.

 

3)Βλέπεις ότι το μόνο που σκεφτεσαι είναι ο εαυτός σου; Αν δεν ακολουθούν τις εντολές αυτα τα σώματα, τότε θα υπάρχουν ποινές. Καλός ή κακός έτσι είναι και έτσι πρέπει να είναι γιατί ο καθένας θα έκανε ότι ήθελε και δεν θα υπήρχε καθόλου πειθαρχία. Και ειδικά σήμερα κανένας μας δεν θέλει να έχει ποινές πόσο μάλλον χρηματικές, αργίες και απολύσεις. Μακάρι να το κατάλαβες.

 

4)Δεν λέω υπάρχει κατάχρηση εξουσίας, αλλά εκείνη την ώρα εκεί κάτω δεν λειτουργεί καμία πλευρά ανθρώπινα. Εκεί υπάρχει πόλεμος και ολοι λειτουργούν μαζικά. Οκ, δεν ηθικό αυτό με τα χημικά. Τι προτιμάς εσύ; Προτιμάς πάλι τα όπλα πάνω στις εξαρτήσεις των ΜΑΤ; Το λέω αυτό γιατί το 90 περίπου έφαγε ένας σφαίρα από έναν από την ΔΕΛΤΑ επειδη πήγε να του ρίξει μολοτοφ. Ο δικός μας τράβηξε όπλο και τον σκότωσε. Και καλα τον έκανε φυσικά. Αλλά πες μου εσύ τι προτιμάς.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί πότε ήταν η αριστερά πάνω ;

Με δουλεύς; Η αριστερά δεν θα προκαλλούσε ζημίες και βανδαλισμούς στους μικρομεσσαίους γιατί πολύ απλά , αυτοί ΕΙΝΑΙ οι μικρομεσσαίοι... Αυτοί που τα κάνουν αυτά είναι η δικοί σας οι σιχαμεροί σκατόμπατσοι , που το κάνουν για ξεκάρφωμα για να τα ρίξουν μετά στην αριστερά ;

Σου θυμίζει κάτι ;;;;

Ρε μην πετάγεσε εσύ. Λες μαλακίες.
Link to comment
Share on other sites

Ρε μην πετάγεσε εσύ. Λες μαλακίες.

Και αυτό έρχεται από έναν μπάτσο του 2012.

 

 

οκ , ψόφα λούγκρα των gaypride..

Link to comment
Share on other sites

Και αυτό έρχεται από έναν μπάτσο του 2012.

 

 

οκ , ψόφα λούγκρα των gaypride..

Αφού υπάρχεις και επιβιώνεις ΕΣΥ στο 2012, όλα μπορούν να συμβούν κοπελάρα μου.
Link to comment
Share on other sites

1) Βρε διάβασε λίγο το Σύνταγμα. Της αριστεράς είναι. Δικό σας ειναι. Εσείς το κάνατε.

 

3)Βλέπεις ότι το μόνο που σκεφτεσαι είναι ο εαυτός σου; Αν δεν ακολουθούν τις εντολές αυτα τα σώματα, τότε θα υπάρχουν ποινές. Καλός ή κακός έτσι είναι και έτσι πρέπει να είναι γιατί ο καθένας θα έκανε ότι ήθελε και δεν θα υπήρχε καθόλου πειθαρχία. Και ειδικά σήμερα κανένας μας δεν θέλει να έχει ποινές πόσο μάλλον χρηματικές, αργίες και απολύσεις. Μακάρι να το κατάλαβες.

 

4)Δεν λέω υπάρχει κατάχρηση εξουσίας, αλλά εκείνη την ώρα εκεί κάτω δεν λειτουργεί καμία πλευρά ανθρώπινα. Εκεί υπάρχει πόλεμος και ολοι λειτουργούν μαζικά. Οκ, δεν ηθικό αυτό με τα χημικά. Τι προτιμάς εσύ; Προτιμάς πάλι τα όπλα πάνω στις εξαρτήσεις των ΜΑΤ; Το λέω αυτό γιατί το 90 περίπου έφαγε ένας σφαίρα από έναν από την ΔΕΛΤΑ επειδη πήγε να του ρίξει μολοτοφ. Ο δικός μας τράβηξε όπλο και τον σκότωσε. Και καλα τον έκανε φυσικά. Αλλά πες μου εσύ τι προτιμάς.

1)Το 1975 ήταν στην εξουσία η Αριστερά ; Δε νομίζω.

 

2)Το κατάλαβα ότι είστε μαλάκες και προτιμάτε να ζείτε εις βάρος της κοινωνίας μην αγχώνεσαι.

 

3)Το συγκεκριμένο περιστατικό δεν έχει γίνει γιατί δεν υπήρχε ομάδα Δέλτα το '90 ούτε καν πότε ιδρύθηκε το κάθε σώμα δε ξέρεις!

Link to comment
Share on other sites

Απορία πες μου πότε τιμωρήθηκε κάποιος συνάδελφος σου για κατάχρηση εξουσίας, μία φορά πες μου εκτός της δολοφονίας του Γρηγορόπουλου.

Link to comment
Share on other sites

Απορία πες μου πότε τιμωρήθηκε κάποιος συνάδελφος σου για κατάχρηση εξουσίας, μία φορά πες μου εκτός της δολοφονίας του Γρηγορόπουλου.

Ποτέ και ούτε πρόκειται. Στο επιβεβαιώνω. Δυστυχώς σε αυτό έχεις δίκιο.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...