Jump to content
  • 0

HELP PEDES GIA L2OFF server


methisos

Question

giasas, tha ithela an ginete kapios pou kseri na pi pos kai apo pou mporo na kano enan tzambe server l2off nane gamatos, ksero iparxoune idi post kai topics gia afto kai taxo di ola ala den  katalaba tipota eimai noobas se afta, kai opos p.x. enas pou egrapse na katebasoume to mysql kai meta na kanoume extract kati arxia sto l2 dyrectory den ksero akribos ti enoei giati itane to proto arxio pou elege na katebaso, giafto an mpori kapios na me boithisi plix, an bariete na grapsi sto forum as me kani invite sto msn methisos@gmx.net thx pedia :)

Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

1on welcome mias kai vlepw eisai kainourgios,kai 2on dn prepy na kaneis double-post..an 8es na simplirosis kati p ksexases kane modify to 1o post.

Edo mporeis na vris ta off interlude files : http://www.maxcheaters.com/forum/index.php?topic=21607.0

An kai egw 8a s proteina an eisai new sto developing na ksekinhsis me ena preconfigured java pack kai siga-siga na proxoras pros to off gt gia na pas gia official kata thn gnomi m prepy na ksereis l2j apexo k anekatota.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now


×
×
  • Create New...