Jump to content

odigos gia l2j


Recommended Posts

Όλα αυτά δουλέυουν για L2j Kamael. Κάποια και για Interlude. Μην με ρωτήσει κανείς γιατί κάτι δεν δουλεύει και χρησιμοποιεί C3 Files.

 

 

Αρχεία

Οδηγός

Πως να φτιάξετε έναν L2j Server βασισμένο σε καθαρό L2j.

 

 

General Customs

Buffs

1 ώρα διάρκεια . Μόνο τα Buffs είναι μία ώρα διάρκεια όχι τα self-buffs. Τα skills ανανεώνονται συχνά, χρησιμοποιείστε ένα πρόγραμμα diff (όπως το WinMerge) για να δείτε τι έχει αλλάξει.

Φτιαγμένα από εμένα.

 

Custom Spawnlists

Για την GK, το GM Shop και για όλα μαζί τα NPC που παρέχω, σε κάθε πόλη. 3 διαφορετικά αρχεία για αυτές τις 3εις λύσεις. Φτιαγμένα από εμένα.

 

Delete Preacher and Orator

Διαγράφει από τα Spawn εκέινα τα NPC που είναι σαν φαντάσματα μέσα στις πόλεις (και αγνοώ την χρήση τους). Πολύ χρήσιμο. Φτιαγμένο από εμένα.

 

 

Custom NPC

 

 

NPC Buffer

Είναι Quest-Based και δουλέυει σχεδόν τέλεια (κάποια buffs για κάποιο λόγο αφού τα κάνει αμέσως φεύγουν)

Δεν έχει casting με αποτέλεσμα να μην προκαλεί καθόλου Lag. Έχει 3εις επιλογές: Mage Buffs, Fighter Buffs και Full Heal. Όταν πατήσετε στο Mage Buffs σας κάνει όλα τα buffs (prophet, dances, chants κτλ) με την μία. Το ίδιο στην επιλογή Fighter. Δεν έχει επιλογή για Cancel Buffs κτλ.

Δεν τον έχω φτιάξει εγώ, τον βρήκα σε έναν φάκελο στο 4shared αλλά έχει τροποποιηθεί πολύ.

 

Luxury GateKeeper

Έχω προσθέσει μια επιλογή που σε πάει στο Kamael Village (πολύ πρόχειρη λύση).

Είναι παρμένος από τον L2jfree αλλά έχει τροποποιηθεί πολύ.

 

Gold Bank

Μετατρέπει ένα ποσό Adena σε Gold Bar και το αντίστροφο. Δεν θυμάμαι την ισοτιμία.

Φτιαγμένο από τον Domuk.

 

GM Shop

Έχει πολύ φτηνές τιμές (ένα S όπλο έχει 50-60kk) και έχει τα απολύτως βασικά (όχι quest items εκτός από τα Clan Quest). Δεν έχει Unsealed Armors κλπ. Μέχρι Interlude Items.

Βασισμένο στον L2jfree, τροποποιημένο από εμένα, οι τιμές αλλάχτηκαν από εμένα.

 

GM Shop Ver 2 (προτιμίστε το)

Έχει επίσης φτηνές τιμές αλλά είναι φουλ κάστομ. Περιέχει και Kamael Items και ότα βρίσκονται σε αναλυτικές κατηγορίες. Επίσης έχει Weapons με SA και A & S Unsealed Armor.

 

 

CREDITS:NEKYS

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...