Jump to content

[PTC - NEOBUX] [GR - ENG] [#1] Earn money without investing a single dollar!


Recommended Posts

eida ti ekanes post kai den nomizw oti eprepe na sou kanei ban giati eipes apla tin gnomi sou....

Μπορείς να του το γράψεις αυτό ? Δηλαδή , μιλάω με το παιδί παραπάνω και δεν ήταν λόγος αυτός κτλπ ... Ή και να με βάλεις λίγο με teamviewer να δω την συνέχεια?
Link to comment
Share on other sites

kapios link apo to topic plZz

 

Αυτό το alexproe για τους 1000 ρεφ , στο ελληνικό section , στην 5η σελίδα .. Γράψε και εσύ κάτι παρόμοιο , σε παρακαλώ xd

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το alexproe για τους 1000 ρεφ , στο ελληνικό section , στην 5η σελίδα .. Γράψε και εσύ κάτι παρόμοιο , σε παρακαλώ xd

sou stila pm :D

Link to comment
Share on other sites

"@Reggen666 Για να μην κάνω quote όλο αυτό το μακρυνάρι σου απαντάω χωρίς quote . Αρχικά να σου πω πως το ποστ σου μου φαίνεται κάπως επιθετικό.

 

Το βλέπω φυσικό να θεωρείς είτε εσύ είτε εγώ υποκειμενικό το θέμα των χρημάτων . Αλλά το να ακούω πως ένα παλικάρι 18 χρονών έχει βάλει σε 3 μήνες 1.100€ , δεν μπορώ να μη το σχολιάσω , τη στιγμή που η κατάσταση στην Ελλάδα πάει απο το κακό στο χειρότερο κι την στιγμή που αυτά ο πατέρας μου τα βγάζει σε 1.5 μήνα σκληρής δουλειάς (Εργοστάσιο) .

 

Το neobux δεν παύει να είναι μία ιστοσελίδα . Έχει κάτι το διαφορετικό , αλλά είναι μία ιστοσελίδα με χιλιάδες , ίσως και εκατομμύρια χρήστες . Το αν θα υπάρχει για τις επόμενες 240 μέρες , μην το βλέπεις και τόσο σίγουρο. Μία στραβή να παιχτεί την βλέπω κλειστεί με τον admin στα δικαστήρια , μιας και κυκλοφορεί πολύ χρήμα εδώ μέσα .

 

Το να επενδύσω λεφτά σε μία ιστοσελίδα , και μάλιστα όχι 10€-20€ αλλά χιλιάδες όπως έκανες εσύ μου φαίνεται χαζό , τη στιγμή που θα ρισκάρω το εισόδημα μου , του πατέρα μου , της γιαγιάς μου και κάθε άλλου που με συντηρεί .

 

Τώρα αν εσύ έχεις έρωτα με το neobux και βγαίνεις να κάνεις επίθεση σε λόγια που δεν σου αρέσουν , πρόβλημα σου .

 

Αυτά από εμένα ."

 

Το κομμάτι που χρεώθηκα ban . Cool.

Link to comment
Share on other sites

Paidi me gialakia, h paidi p ka8ete olh mera sto pc de 3erw...

 

alla 3erw oti vgazei 2,500$ apo to pou8ena... as forousa k gw gialakia k as ka8omoun 12wra sinexomena k as eixa mono tous misous ref p exei k to avg tous gia 500 euro mono to mina xwris douleia.... btw dn einai o monos me toso upsila statistika...

alla einai enas apo tous elaxistous ellhnes p exoun kataferei kati tetoio... de 8elei mono invest... 8elei mialo... 8elei xrono.. 8elei upomoni ... k mia kalh stratigikh... k upsilous stoxous..

Link to comment
Share on other sites

Paidi me gialakia, h paidi p ka8ete olh mera sto pc de 3erw...

 

alla 3erw oti vgazei 2,500$ apo to pou8ena... as forousa k gw gialakia k as ka8o-beep- 12wra sinexomena k as eixa mono tous misous ref p exei k to avg tous gia 500 euro mono to mina xwris douleia.... btw dn einai o monos me toso upsila statistika...

alla einai enas apo tous elaxistous ellhnes p exoun kataferei kati tetoio... de 8elei mono invest... 8elei mialo... 8elei xrono.. 8elei upomoni ... k mia kalh stratigikh... k upsilous stoxous..

Δεν νομίζω Τάκη..
Link to comment
Share on other sites

Paidi me gialakia, h paidi p ka8ete olh mera sto pc de 3erw...

 

alla 3erw oti vgazei 2,500$ apo to pou8ena... as forousa k gw gialakia k as ka8o-beep- 12wra sinexomena k as eixa mono tous misous ref p exei k to avg tous gia 500 euro mono to mina xwris douleia.... btw dn einai o monos me toso upsila statistika...

alla einai enas apo tous elaxistous ellhnes p exoun kataferei kati tetoio... de 8elei mono invest... 8elei mialo... 8elei xrono.. 8elei upomoni ... k mia kalh stratigikh... k upsilous stoxous..

Βρε δεν πα να καθε και 24/24 στο neobux , δεν με αφορά ... Αλλά να τρώω ban επειδή είδε πως υπάρχει έστω ένας εκεί έξω που του πάει κόντρα δεν το δέχομαι ρε .. Είπε στο sponz (Στο τόπικ) πως αυτός δεν έχει τέτοιο δικαίωμα . Εγώ έφαγα ban 2 λεπτά μετά το post , τώρα αν οι Moderators ξέρουν ΚΑΙ ελληνικά και είναι και τόσο γρήγοροι , QQ! Μόλις είδε τα δύσκολα είπε ένα διάβασε τους όρους και έκανε λόκ .

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω Τάκη..

 

Poios einai o takhs? nomizeis de nomizeis etsi einai...

 

Βρε δεν πα να καθε και 24/24 στο neobux , δεν με αφορά ... Αλλά να τρώω ban επειδή είδε πως υπάρχει έστω ένας εκεί έξω που του πάει κόντρα δεν το δέχομαι ρε .. Είπε στο sponz (Στο τόπικ) πως αυτός δεν έχει τέτοιο δικαίωμα . Εγώ έφαγα ban 2 λεπτά μετά το post , τώρα αν οι Moderators ξέρουν ΚΑΙ ελληνικά και είναι και τόσο γρήγοροι , QQ! Μόλις είδε τα δύσκολα είπε ένα διάβασε τους όρους και έκανε λόκ .

 

Ksexases oti to neobux den einai maxcheaters.

 

Τώρα αν εσύ έχεις έρωτα με το neobux και βγαίνεις να κάνεις επίθεση σε λόγια που δεν σου αρέσουν , πρόβλημα σου .

 

1.3. Επιβάλλεται να σέβεστε τους άλλους χρήστες σε όλους τους τομείς, υπό τον κίνδυνο της απαγόρευσης πρόσβασης σε αυτούς αν δεν το πράττετε.

1.4. Έχετε το δικαίωμα να εκφράζεστε ελεύθερα χωρίς όμως να γίνεστε επιθετικοί προς άλλους χρήστες.

 

1.6. Κάθε κατηγορία χωρίς αποδείξεις, εκφοβισμός, απειλή ή αγενής συμπεριφορά εναντίον του NeoBux ή / και του προσωπικού/βοηθών του NeoBux, εδώ ή οπουδήποτε αλλού, θα θεωρηθεί ως ασέβεια και μπορεί να οδηγήσει στην αφαίρεση του προνομίου της χρήσης του Φόρουμ και της Συζήτησης καθώς και στη μόνιμη αναστολή του λογαριασμού σας, την προσωρινή παύση της συνδρομής σας ή οιονδήποτε άλλων ωφελειών.

 

apla na min anarotiese giati se ekane ban.

Link to comment
Share on other sites

Poios einai o takhs? nomizeis de nomizeis etsi einai...

Απο μια διαφήμιση της Multirama. Λεω πως δεν νομιζω να θες να εισαι σαν αυτον. Σκεψου το.
Link to comment
Share on other sites

Den 3es pws einai... des 3es pios einai... des 3es poso xrono afierwnei ka8imerina. Ksereis oti vgazei sxedon 2.000$ to mina 3es oti exei kanei cash out 10.000$... ayta... ;) Magkia tou loipon m'opoio tropo k an to xei kator8osei auto.. k einai ena isxuro paradeigma oti uparxoun lefta sto internet efoson dia8eseis kapoio xrono kai kapoia lefta gia pio grigora kai 8etika apotelesmata.

Link to comment
Share on other sites

Poios einai o takhs? nomizeis de nomizeis etsi einai...

 

Ksexases oti to neobux den einai maxcheaters.

 

1.3. Επιβάλλεται να σέβεστε τους άλλους χρήστες σε όλους τους τομείς, υπό τον κίνδυνο της απαγόρευσης πρόσβασης σε αυτούς αν δεν το πράττετε.

1.4. Έχετε το δικαίωμα να εκφράζεστε ελεύθερα χωρίς όμως να γίνεστε επιθετικοί προς άλλους χρήστες.

 

1.6. Κάθε κατηγορία χωρίς αποδείξεις, εκφοβισμός, απειλή ή αγενής συμπεριφορά εναντίον του NeoBux ή / και του προσωπικού/βοηθών του NeoBux, εδώ ή οπουδήποτε αλλού, θα θεωρηθεί ως ασέβεια και μπορεί να οδηγήσει στην αφαίρεση του προνομίου της χρήσης του Φόρουμ και της Συζήτησης καθώς και στη μόνιμη αναστολή του λογαριασμού σας, την προσωρινή παύση της συνδρομής σας ή οιονδήποτε άλλων ωφελειών.

 

apla na min anarotiese giati se ekane ban.

 

Δεν έβρισα κύριε . Το να λέω την αλήθεια δεν σημαίνει κάτι .. Αυτός παρακάτω είπε πως τον θεώρησα ηλίθιο .. Αλλά τελικά είναι ηλίθιος , μουρόχαβλος άνθρωπος.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έβρισα κύριε . Το να λέω την αλήθεια δεν σημαίνει κάτι .. Αυτός παρακάτω είπε πως τον θεώρησα ηλίθιο .. Αλλά τελικά είναι ηλίθιος , μουρόχαβλος άνθρωπος.

άστον ρε , το βαν σου δεν νομίζω να είναι για πάντα ε?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...