Jump to content

[GR] Δώρο γενεθλίων


ProJecT

Recommended Posts

 

Empeiros fenesai :P

στο σχολείο με φωνάζουν HBK (heartbreak kid) τρολολολολολο

έκπληξη με φίλους σε ένα σπίτι και μετά προς στο τέλος βγείτε έξω οι δυο σας

πολλές ταινίες βλέπει λέω γω :P

md :3

αφού εσύ είχες τσιμπήσει με αυτό το κόλπο, θα τσιμπήσουν όλες...απλά μαθηματικά (!)
Link to comment
Share on other sites

στο σχολείο με φωνάζουν HBK (heartbreak kid) τρολολολολολοαφού εσύ είχες τσιμπήσει με αυτό το κόλπο, θα τσιμπήσουν όλες...απλά μαθηματικά (!)

XAXAXAXAXAXA

ωραίος

Link to comment
Share on other sites

ε δεν μπορούμε να καταλάβουμε και πολλά από αυτήν ξέρεις!

 

Τεσπα, εγώ θα έλεγα να την πας βόλτα σε κανένα ρομαντικό μέρος να δείτε ηλιοβασίλεμα, μετά σε εστιατόριο(δε λέει να τη χάσεις τέτοιες μέρες) και να κανονίσεις να παίξει το happy birthday και να σας φέρει τούρτα..ή μπορεί να θες να παίξει ένα τραγούδι..αν έχετε κάποιο συγκεκριμένο τότε θα ήταν καλύτερα ;)

 

Το ηλιοβασίλεμα καλό, αλλά πρέπει να πάμε απο τις 5 γιατί τότε νυχτώνει, άσε που θα έχει παγωνιά. Για το εστιατόριο, δεν. Προτιμώ να της κάνω κάτι εγώ απο τα χεράκια μου :P παρά να πάω σε εστιατόριο. Όσο για το happy birthday κλαιν μαιν. Θα της το τραγουδήσουν οι φίλοι της.

 

Τα γενέθλια τα έχει στις 29 Ιανουαριού, Κυριακή. Την επόμενη μέρα εχει σχολείο. Οπότε τις λέω την Κυριακή κάνε τα γενέθλια(στο σπίτι της) και για το άλλο Σάββατο μην κανονίσεις τίποτα..

Link to comment
Share on other sites

Το ηλιοβασίλεμα καλό, αλλά πρέπει να πάμε απο τις 5 γιατί τότε νυχτώνει, άσε που θα έχει παγωνιά. Για το εστιατόριο, δεν. Προτιμώ να της κάνω κάτι εγώ απο τα χεράκια μου :P παρά να πάω σε εστιατόριο. Όσο για το happy birthday κλαιν μαιν. Θα της το τραγουδήσουν οι φίλοι της.

 

Τα γενέθλια τα έχει στις 29 Ιανουαριού, Κυριακή. Την επόμενη μέρα εχει σχολείο. Οπότε τις λέω την Κυριακή κάνε τα γενέθλια(στο σπίτι της) και για το άλλο Σάββατο μην κανονίσεις τίποτα..

Είσαι τέρμα χαζός..παγωνιά, ηλιοβασίλεμα; Τι άλλο θες και θέλουν;

Θα κρυώνει; Θα τη ζεστάνεις -.-'

Και μετά την πας βόλτα...το εστιατόριο μπορείς να το παρακάμψεις...αλλά σου λέω το ιδανικό :Ρ

XAXAXAXAXAXA

ωραίος

είδες; <3
Link to comment
Share on other sites

Είσαι τέρμα χαζός..παγωνιά, ηλιοβασίλεμα; Τι άλλο θες και θέλουν;

Θα κρυώνει; Θα τη ζεστάνεις -.-'

Και μετά την πας βόλτα...το εστιατόριο μπορείς να το παρακάμψεις...αλλά σου λέω το ιδανικό :Ρείδες; <3

 

Sorry gia tin ekfrasi alla malaka esu eisai expert :)

Link to comment
Share on other sites

MD:

 

Άκου και πες..

 

Πάμε βλέπουμε το ηλιοβασίλεμα, πάμε σπίτι. Της κάνω μασάζ σε όλο το σώμα(της αρέσει πάρα πολύ). Κάνουμε μπάνιο μαζί(με κεράκια κτλπ της αρέσει πολύ). Μετά της δίνω το δώρο(σκέφτομαι να της κάνω δώρο και ένα άρωμα[sofaki help]), καθόμαστε τρώμε. Βλέπουμε μια ταινία ρομαντική και μετά special περιποίηση :P

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να κάνω δώρο στη δικιά μου για τα γενέθλια της. Βασικά όχι ακριβώς δώρο. Δώρο βρήκα. Κάτι που να το θυμάται για όλη της τη ζωή. Κλείνει τα 18, γίνεται ενήλικη(:O) και θέλω να τα θυμάται για όλη της τη ζωή. Μέχρι τώρα έχω σκεφτεί:

 

Δείπνο[κεριά, τριαντάφυλλα κτλπ[ξέρω οτι της αρέσουν κάτι τέτοια]](ναι θα μαγειρέψω)

2ήμερο ταξίδι(πολλά τα λεφτά, δεν είμαι σίγουρος)

παρτυ έκπληξη με όλους τους φίλους της(πολύ συνηθισμένο)

Να της πάρεις 1 ζευγάρι γυαλιά Prada 300 - 350 € , 1 ρολόι Tommy Hilfiger 250 - 300 € κι ένα breloc 10 € για τα κλειδιά του σπιτιού ή αυτοκινήτου της. 'Ετσι, θα σε κουβαλάει πάντα μαζί της.

Link to comment
Share on other sites

MD:

 

Άκου και πες..

 

Πάμε βλέπουμε το ηλιοβασίλεμα, πάμε σπίτι. Της κάνω μασάζ σε όλο το σώμα(της αρέσει πάρα πολύ). Κάνουμε μπάνιο μαζί(με κεράκια κτλπ της αρέσει πολύ). Μετά της δίνω το δώρο(σκέφτομαι να της κάνω δώρο και ένα άρωμα[sofaki help]), καθόμαστε τρώμε. Βλέπουμε μια ταινία ρομαντική και μετά special περιποίηση :P

μια χαρά ακούγεται...

θα της αρέσει..ελπίζω να αξίζει και σαν χαρακτήρας..μη μείνεις στον άξονα!

καλή τύχη τίγρη ;)

Link to comment
Share on other sites

MD:

 

Άκου και πες..

 

Πάμε βλέπουμε το ηλιοβασίλεμα, πάμε σπίτι. Της κάνω μασάζ σε όλο το σώμα(της αρέσει πάρα πολύ). Κάνουμε μπάνιο μαζί(με κεράκια κτλπ της αρέσει πολύ). Μετά της δίνω το δώρο(σκέφτομαι να της κάνω δώρο και ένα άρωμα[sofaki help]), καθόμαστε τρώμε. Βλέπουμε μια ταινία ρομαντική και μετά special περιποίηση :P

 

8es kai tpt allo? :P

 

σταμάτα κοκκινίζω :$

χαχαχα

 

Se parakalw min mas bgainei apo tin antistrofi pleura tora :P

Link to comment
Share on other sites

Θα κρυώνει; Θα τη ζεστάνεις -.-'

Ναι ρε, το σκέφτηκα.. Απλά σου λέω, νυχτώνει στις 5. Μέχρι το δείπνο έπρεπε να βρώ κάτι στο μεταξύ. Αλλά νταξ, βρήκα.
Link to comment
Share on other sites

Να της πάρεις 1 ζευγάρι γυαλιά Prada 300 - 350 € , 1 ρολόι Tommy Hilfiger 250 - 300 € κι ένα breloc 10 € για τα κλειδιά του σπιτιού ή αυτοκινήτου της. 'Ετσι, θα σε κουβαλάει πάντα μαζί της. 'Ολα τ'άλλα θα ξεχαστούν.

Link to comment
Share on other sites

Να της πάρεις 1 ζευγάρι γυαλιά Prada 300 - 350 € , 1 ρολόι Tommy Hilfiger 250 - 300 € κι ένα breloc 10 € για τα κλειδιά του σπιτιού ή αυτοκινήτου της. 'Ετσι, θα σε κουβαλάει πάντα μαζί της.

 

Kala re portofoli nomizeis oti einai o an8rwpos? :P

Link to comment
Share on other sites

μια χαρά ακούγεται...

θα της αρέσει..ελπίζω να αξίζει και σαν χαρακτήρας..μη μείνεις στον άξονα!

καλή τύχη τίγρη ;)

Όχι ρε. Άμα δεν άξιζε σιγά μην έκανα τόσα πράγματα.

 

 

Έχω κάτι ψηλά στον κουμπάρα. Καλή η ιδέα σου. 8)
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...