Jump to content

[Gr] -365


VeGe

Recommended Posts

1)Δε χρειάζεται να τα χρησιμοποίησει έπρεπε να ναι με τον λαό.

 

2)Ναι έτσι ακριβώς.Ρώτα και τον Αποστόλη.

 

3)Είναι αυτοί που μας γαμάνε για να παίρνουμε 500-600 ευρώ.Μαστουρωμένοι αναρχικοί όσοι θέλουν να μπουν στη Βουλή ; Ρε καραγκιόζη όλοι εναντίον του τωρινού πολιτικού συστήματος είναι, ΟΛΟΙ όμως οι μόνοι που δε θέλουν να πέσει η τωρινή χούντα είναι κάτι κολλημένα και άρρωστα μυαλά σαν εσένα που νομίζουν ότι κάνουν και κανένα καθήκον πανηλίθιε.

 

4)Αν έχω φάει εγώ ξύλο εσύ τι έχεις φάει ρε μαλάκα ; Που μου βάζεις φώτο με μπάτσο να πετάει δακρυγόνο με το όπλο σε ευθεία βολή και καυλώνεις κιόλας.Για αυτό είσαι ΜΠΑΤΣΟΣ και όχι αστυνομικός.

 

Κρέας στο ξαναλέω 800 ευρώ παίρνεις και θα παίρνεις για πάντα.Σκέψου λίγο αν αξίζει...

Link to comment
Share on other sites

E κάτσε, επειδή είναι μουνί το ελληνικό δημόσιο δεν δίνει δικαίωμα στην αστυνομία να είναι κι αυτή μουνί

Δίνει δεν δίνει η γραφειοκρατεία στην Ελλάδα καλά κρατεί. Αν μπορείς να το αλλάξεις κάνε το. Θα με βοηθήσεις και μένα.
Link to comment
Share on other sites

1)Δε χρειάζεται να τα χρησιμοποίησει έπρεπε να ναι με τον λαό.

 

2)Ναι έτσι ακριβώς.Ρώτα και τον Αποστόλη.

 

3)Είναι αυτοί που μας γαμάνε για να παίρνουμε 500-600 ευρώ.Μαστουρωμένοι αναρχικοί όσοι θέλουν να μπουν στη Βουλή ; Ρε καραγκιόζη όλοι εναντίον του τωρινού πολιτικού συστήματος είναι, ΟΛΟΙ όμως οι μόνοι που δε θέλουν να πέσει η τωρινή χούντα είναι κάτι κολλημένα και άρρωστα μυαλά σαν εσένα που νομίζουν ότι κάνουν και κανένα καθήκον πανηλίθιε.

 

4)Αν έχω φάει εγώ ξύλο εσύ τι έχεις φάει ρε μαλάκα ; Που μου βάζεις φώτο με μπάτσο να πετάει καπνογόνο με το όπλο σε ευθεία βολή και καυλώνεις κιόλας.Για αυτό είσαι ΜΠΑΤΣΟΣ και όχι αστυνομικός.

 

Κρέας στο ξαναλέω 800 ευρώ παίρνεις και θα παίρνεις για πάντα.Σκέψου λίγο αν αξίζει...

1) ΕΙΣΑΙ ΒΛΑΚΑΣ; ΕΔΩ ΥΠΟΠΤΕΥΕΣΑΙ ΤΟΝ ΔΙΠΛΑΝΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΦΟΒΑΣΑΙ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΘΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΒΙΑΙΟΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΕ 100 ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΠΟΥ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΣΚΟΠΟ ΕΧΕΙ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΤΙ ΕΧΕΙ ΠΑΝΩ ΤΟΥ; ΕΙΣΑΙ ΗΛΙΘΙΟΣ; ΠΕΣ ΜΟΥ. ΕΙΣΑΙ ΗΛΙΘΙΟΣ;

2)Να τον ρωτήσω τι; Τον ίδιο θείο έχουμε. Τα ξέρω και εγώ όλα αυτά.

3)ΣΕ ΞΑΝΑΡΩΤΑΩ; ΕΙΣΑΙ ΧΑΖΟΣ; ΕΙΣΑΙ ΒΛΑΜΜΕΝΟΣ; ΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ; ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΕΓΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ; ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΣΟΥ ΛΕΩ ΤΟΣΗ ΩΡΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΕΣΥ. ΓΙΑΥΤΟ ΕΙΣΑΙ ΗΛΙΘΙΟΣ.

4)Θες να δούμε ποιός τρώει πιο πολύ και ποιός δινει ακόμη πιο πολύ;

 

Link to comment
Share on other sites

Δείξτο μου.

Διαβάζω . ( προσπαθώ τουλάχιστον). Πήγαινε στις προηγούμενες σελίδες και παρατήρησε την ανασφάλεια στα λεγόμενα σου.
Link to comment
Share on other sites

1) ΕΙΣΑΙ ΒΛΑΚΑΣ; ΕΔΩ ΥΠΟΠΤΕΥΕΣΑΙ ΤΟΝ ΔΙΠΛΑΝΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΦΟΒΑΣΑΙ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΘΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΒΙΑΙΟΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΕ 100 ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΠΟΥ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΣΚΟΠΟ ΕΧΕΙ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΤΙ ΕΧΕΙ ΠΑΝΩ ΤΟΥ; ΕΙΣΑΙ ΗΛΙΘΙΟΣ; ΠΕΣ ΜΟΥ. ΕΙΣΑΙ ΗΛΙΘΙΟΣ;

2)Να τον ρωτήσω τι; Τον ίδιο θείο έχουμε. Τα ξέρω και εγώ όλα αυτά.

3)ΣΕ ΞΑΝΑΡΩΤΑΩ; ΕΙΣΑΙ ΧΑΖΟΣ; ΕΙΣΑΙ ΒΛΑΜΜΕΝΟΣ; ΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ; ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΕΓΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ; ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΣΟΥ ΛΕΩ ΤΟΣΗ ΩΡΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΕΣΥ. ΓΙΑΥΤΟ ΕΙΣΑΙ ΗΛΙΘΙΟΣ.

4)Θες να δούμε ποιός τρώει πιο πολύ και ποιός δινει ακόμη πιο πολύ;

 

1)Γιατί caps μικρό στρουμφάκι ; Τόσο rage ; Στις διαδηλώσεις δηλαδή κατά του τωρινού κυβερνητικού συστήματος είναι επικίνδυνοι ; Αν είχες αρχίδια θα πετούσες τη στολή και την ασπίδα και θα πήγαινες στην άλλη πλευρά αλλά είσαι αδερφή.

 

2)Τότε μάλλον κάτι λάθος έχεις δει.

 

3)Δηλαδή με τις πράξεις σου εσύ βοηθάς να πέσει το σύστημα ; Έγινε ρε.Απλά σου είπα όταν θα πέσει θα περάσεις καλά.

 

4)Ναι έλα να κανονίσουμε ξύλο σαν μόγγολοι ουγκ.

 

Link to comment
Share on other sites

1)Γιατί caps μικρό στρουμφάκι ; Τόσο rage ; Στις διαδηλώσεις δηλαδή κατά του τωρινού κυβερνητικού συστήματος είναι επικίνδυνοι ; Αν είχες αρχίδια θα πετούσες τη στολή και την ασπίδα και θα πήγαινες στην άλλη πλευρά αλλά είσαι αδερφή.

 

2)Τότε μάλλον κάτι λάθος έχεις δει.

 

3)Δηλαδή με τις πράξεις σου εσύ βοηθάς να πέσει το σύστημα ; Έγινε ρε.Απλά σου είπα όταν θα πέσει θα περάσεις καλά.

 

4)Ναι έλα να κανονίσουμε ξύλο σαν μόγγολοι ουγκ.

 

1)Όσο ναναι οταν ακούω μαλακίες λογικό ειναι να νευριάσω. Πρώτον, το να αφήσει τη στολή του κάποιος και να πάει να βοηθήσει μια διαδήλωση μέσα στην οποία υπάρχουν αναρχικοί και ότι άλλο μπορεί να φανταστεί κανείς δεν ισχύει γιατί δεν υπάρχει κανένας αστυνομικός που θα αφήσει την υπηρεσία του για ένα πιθανό αποτέλεσμα το οποίο δεν θα γίνει ποτέ γιατί όλα είναι κατευθυνόμενα και να περάσει Ε.Δ.Ε.. Πράγμα που σημαίνει όχι εργασία για κάποιο διάστημα, μειωμένος μισθός και μπορει στην τελική να υπάρχει και απόλυση για μια πράξη η οποία δεν θα φέρει κανένα αποτέλεσμα. Άρα είσαι βλάκας.

 

2) Γιατί να τα έχω δει εγώ λάθος που τα βλέπω από μέσα και να μην τα έχεις δει εσύ που στα δίχνουν όπως θέλουν να στα δείχνουν;

 

3) Εγώ μέχρι στιγμής είμαι στα λόγια. Δεν έχω βγει ακόμη έξω. Άρα δεν βοηθάω ακόμη σε τίποτα. Αλλά και πάλι, κάθε υπηρεσία στην αστυνομία έχει το σκοπό της καλός ή κακός.

 

4) Δεν είχα ποτέ σκοπό να αφήσω τη σχολή μου, να έρθω Κρήτη, να ξοδέψω λεφτά και χρόνο για να έρθω να σε δω και να φύγω.

 

 

Το συμπέρασμα που βγάζω εγω από όλα αυτά είναι ότι είσαι βλάκας, δεν ξέρεις τίποτα και λες ότι σου λένε. Έφυγα μικρούλα!

Link to comment
Share on other sites

Μαλάκα πιο χαζός πεθαίνεις. Δηλαδή εσύ ρε ηλίθιε δεν πλήγεσαι από αυτά τα μέτρα ; Τι κάνεις για να αντιταχθείς ; Η υπηρεσία για τους πολιτικάντηδες το παν σωστός ! Καθυστέρα.

 

2) Γιατί έχεις φάει πλύση εγκεφάλου από μέσα παλιότερα ήσουν μια χαρά άτομο.

 

3) Τα περισσότερα κακώς αλλά δεν ανοίγω τέτοιο κεφάλαιο.

 

4)Κερνάω εγώ !

 

Το συμπέρασμα είναι ότι είσαι ηλίθιος και έχεις φάει πλύση εγκεφάλου και αυτό θα φανεί αν ψάξει κάποιος προηγούμενα post σου. Τα λέμε καθυστερημένε !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...