Jump to content

[GR] ΑΥΤΟΚΊΝΗΤΟ


sokianos

Recommended Posts

Γεια σας παίδες..!

Επιτέλους έβγαλα το Δίπλωμα Δεν ξέρω για εσάς οταν το βγάζατε οση το έχουνε δηλαδή αλλά για εμένα ειναι πολυ σημαντικό και χαίρομαι ιδιαίτερα όμως ήρθε ο καιρός να πάρω και αμάξι και  θέλω μια γνώμη σε λογικές τιμές πάντα μεταχειρισμένο η καινούργιο, Όποιος θέλει να μου πρωτηνη κάνει θα του είμαι υπόχρεος :))))))))

Link to comment
Share on other sites

Εσύ δεν ξέρεις να γράφεις, θα οδηγήσεις κιόλας?

Αφού πήρε δίπλωμα τι λέμε τώρα...
Link to comment
Share on other sites

Εσύ δεν ξέρεις να γράφεις, θα οδηγήσεις κιόλας?

Προτιμώ να είμαι ανορθόγραφος και να γράφω με την γλώσσα που έμαθα παρά να γράφω greeklish, και δυο τρεις εδώ μέσα κράζετε λες και είστε ο Κύριος τέλειος τι να σας πω ρε άμα δεν θέλετε να βοηθήσετε μην μπενεται καν.. απλά άμα ξέρεις απο γλώσσα τρέχα γίνε καθηγητής
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι πόσα θες να δώσεις. Για αρχή μπορείς να πάρεις ένα μικρό μεταχειρισμένο σε άριστη κατάσταση και αυτό επειδή δεν έχεις μάθει να οδηγείς ακόμα καλά. Μιλάμε για αμάξια τύπου Citroen C1-C2, Suzuki Swift, Toyota Yaris κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι πόσα θες να δώσεις. Για αρχή μπορείς να πάρεις ένα μικρό μεταχειρισμένο σε άριστη κατάσταση και αυτό επειδή δεν έχεις μάθει να οδηγείς ακόμα καλά. Μιλάμε για αμάξια τύπου Citroen C1-C2, Suzuki Swift, Toyota Yaris κλπ.

Αυτό λέω και εγώ δεν έχω την πύρα όπως άλλη για κάτι μεγάλο , πχ το mitsubishi colt ειναι καλο ξερεις??

peugeuot 106 rallye

 

http://www.car.gr/

Μπα δεν είμαι για τέτοιο βασικά δεν το πολύ συμπαθώ όμως να σε καλά :)
Link to comment
Share on other sites

Αυτό λέω και εγώ δεν έχω την πύρα όπως άλλη για κάτι μεγάλο , πχ το mitsubishi colt ειναι καλο ξερεις??

Δεν ξέρω αν είναι καλό από μηχανικής πλευράς αλλά αν αρέσει σε σένα τα υπόλοιπα περισσεύουν.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock