Jump to content

[GR] Το Τόπικ των Μπασκετικών.


randomnamehere

Recommended Posts

Για άλλο πράγμα ξεκηνίσαμε και αλλού το πήγαμε!

 

Το φόρουμ δεν είναι δικό μου , έχει ανοιχτό από το 2004 (Πριν απο mxc) . Είναι για το μπάσκετ , μόνο για σοβαρά παιδιά . Απλά το αναφέρω για όσους ενδιαφέρονται . Είμαι μέλος χρόνια εκεί , εκπληκτική κοινότητα :) ! Θα με βρείτε ως ComingUpRoses

www.basketforum.gr

Link to comment
Share on other sites

Που σαι συ ρε αρχιδι;

 

Ούτε εγώ δεν ξέρω , ψάχνομαι ;) ! Το καλοκαίρι εκτός mxc :P !

 

Μετά το λόκ άουτ τι να συζητήσεις... :(

Σιγά , εγώ μέσου του φόρουμ κόλισα με κολεγιακό . Άσε που έχει πολύ χρήσιμες πληροφορίες στα Tips κτλπ .. :D

Link to comment
Share on other sites

Σιγά , εγώ μέσου του φόρουμ κόλισα με κολεγιακό . Άσε που έχει πολύ χρήσιμες πληροφορίες στα Tips κτλπ .. :D

Κολεγιακό έχω δεί κάποια βιντεάκια και μπορώ να πω πως είναι αρκετά καλό...Πάω να κάνω ρεγκ :)

Link to comment
Share on other sites

Κολεγιακό έχω δεί κάποια βιντεάκια και μπορώ να πω πως είναι αρκετά καλό...Πάω να κάνω ρεγκ :)

 

Έχει τρελό ρυθμό . Παίζει να είναι το πιο γρήογορο μπάσκετ που έχω δει ποτέ .. Δες εδώ !

 

 

Είναι Ohio vs Florida (Όταν έπαιζαν Κουφός και Καλαθής)

Link to comment
Share on other sites

Έχει τρελό ρυθμό . Παίζει να είναι το πιο γρήογορο μπάσκετ που έχω δει ποτέ .. Δες εδώ !

Πραγματικά γρήγορο μπάσκετ!Η φάση στο 3:49 - 4:00 έγραψε...Πολλές πάσες και φοβερό τελίωμα

Link to comment
Share on other sites

:P

NBA βλέπεις καθόλου ή μόνο κολεγιακό;

 

Όχι ρε , ΝΒΑ βλέπω καθαρα , απλά τώρα βλέπω κανά βιντεάκι κολεγιακό . Απο κλεγιακό δεν ξέρω σχεδον τίποτα , ΝΒΑ είναι θρησκεία :P !

Link to comment
Share on other sites

Όχι ρε , ΝΒΑ βλέπω καθαρα , απλά τώρα βλέπω κανά βιντεάκι κολεγιακό . Απο κλεγιακό δεν ξέρω σχεδον τίποτα , ΝΒΑ είναι θρησκεία :P !

χαχα ποιά ομάδα υποστηρίζεις;

Link to comment
Share on other sites

χαχα ποιά ομάδα υποστηρίζεις;

 

Boston Celtics (λόγω Big Three , άμα αποχωρίσουν τοτε....) και OKC D: ... Μην μου πεις εσύ τίποτα spurs σε σκότωσα :P

Link to comment
Share on other sites

Boston Celtics (λόγω Big Three , άμα αποχωρίσουν τοτε....) και OKC D: ... Μην μου πεις εσύ τίποτα spurs σε σκότωσα :P

Νόμιζα οτι θα μου πεις lakers......

 

Celtics και μόνο!!!KG for ever

Link to comment
Share on other sites

Νόμιζα οτι θα μου πεις lakers......

 

Celtics και μόνο!!!KG for ever

 

Γέρασαν ρε , και οι τρεις του! ;D ...

 

Kevin Durant - Clinic HD 2011

 

Τα νιάτα :D

Link to comment
Share on other sites

Γέρασαν ρε , και οι τρεις του! ;D ...

 

Kevin Durant - Clinic HD 2011

 

Τα νιάτα :D

Βασικά αυτη τη στιγμή εκτος του Durant,του Rose και του Rondo πες μου κάποιον που να αξίζει...Έχουν ακόμα 2-3 χρονάκια οι big three θα τα απολαύσω και βλέπουμε αργότερα για νέους xD

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...