Jump to content

[Συζήτηση] Βοήθεια με Freya server.


Recommended Posts

θέλω βοήθεια γιατί δεν βρίσκω NPC για Augment!

Επίσης θέλω έναν τρόπο η comant  για να κάνω κάτι σαν να μπορώ να δώσω attributed items και όχι μόνο χωρίς να χρειάζεται να παίρνω τα items και να τα φτιάχνω μόνος μ και μετά να τα δίνω.... Χρειάζεται κανένα shop η τίποτα άλλο για να το κάνω αυτό???

:-\

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου απ' ότι φένετε είσαι νεος στο Freya και αν το έψαξες λίγο μάλλον θα έχεις βρεί μόνος σου την απάντηση αλλά μιας και δεν έχεις κάνει update το post...

 

Καταρχάς είσαι σε λάθος section στο forum... Δεν ζητάμε εδώ βοήθεια για server εγώ λοιπόν σου απαντάω και ας το κάνει move o mod

 

Δεύτερον πρέπει να μας δώσεις στοιχεία για το pack σου...preconfigured ή compiled

l2jserver, l2??? κάτι αλλο και τί revision αλλιώς η απαντηση μου μπορεί να είναι άχρηστη...

 

Λοιπόν αρχικά για να κάνεις augment μπορείς να βρεί αν όχι χιλιάδες τέλος πάντον αρκετά Custom NPC σε αυτό το forum πατόντας το κουμπακι της αναζητησης αλλά και από τον γνωστό dwarf στα περισσοτερα blackshmith του χάρτη

Αν βέβαια θέλεις να κάνεις Augment από τον GM αυτό δεν γίνετε με κάποιο command παρά μόνο απο database αν έχεις πρόσβαση...

 

Τώρα για τα attributes όταν γράφεις //enchant και κατέβεις λίγο πιο κάτω θα δείς οτι μπορείς απο το panel να δωσεις σε οποιοδήποτε item attribute απλά clickareis το char που θέλεις και του τα δίνεις.

 

Έλπίζω να σε κάλυψα!!! Ότι θές ρώτα εδώ είμαστε!!!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...