Jump to content

[Discussion] Tryndamere Remake [GR]


Dask

Recommended Posts

Πως σας φανηκε ο Tryndamere μετα το remake του?

Πιστευετε οτι ειναι καλυτερος τωρα ή πριν το remake?

Τι Runes/Masteries/Build χρησημοποιειετε?

 

Οριστε και το νεο Spotlight μετα το remake.

 

Εκφραστε τις αποψεις σας.

 

Link to comment
Share on other sites

μονο εμφανισιακα! κατα τα αλλα πεφτει το ιδιο ευκολα οπως παντα! stun/ignite

Link to comment
Share on other sites

μονο εμφανισιακα! κατα τα αλλα πεφτει το ιδιο ευκολα οπως παντα! stun/ignite

Ε δεν το λες μονο εμφανισιακα, εχω που επαιξα λιγο μπερδευομουνα εκει με το Fury κλπ. Και δεν ξερω αν μου φανηκε, αλλα παρ'ολο που του ειχα βγαλει αρκετο critical επιανα ελαχιστες φορες.
Link to comment
Share on other sites

Ε δεν το λες μονο εμφανισιακα, εχω που επαιξα λιγο μπερδευομουνα εκει με το Fury κλπ. Και δεν ξερω αν μου φανηκε, αλλα παρ'ολο που του ειχα βγαλει αρκετο critical επιανα ελαχιστες φορες.

Renekton addidcted player! :D οποτε ηταν γελοιο να το μαθω !

 

buffαρουν low level champs (OP για τους αρχαριους που δεν ξερουν πως να τους αντιμετωπισουν) προκειμενου να πωρωθουν.ετσι γινεται παντα

 

+++οτι ο προεδρος τους χρησιμοποιει το nickname αυτο κ προφανως το ζητησε.σιγα μην καιγοταν ο phreak να buffαρει τον Tryndamere.αυτος κ ο Morello  μονο nerf ξερουν να κανουν ^^

Link to comment
Share on other sites

αυτος κ ο Morello  μονο nerf ξερουν να κανουν ^^

LΟL....hahahha. Οντως ειναι αληθεια αυτοι οι 2 μονο nerf κανουν και ο αλλος ο προεδρος ο μαλακας εστειλε και γραμμα κατι διαβαζα το πρωι αν καταλαβα καλα.
Link to comment
Share on other sites

TRYNDAMERINO GIA TON POUTSO MIA ZWH!

Ειναι το καλυτερο melee για 1v1, αν το νιωσεις. Εννοω το καλυτερο vs αλλο melee.
Link to comment
Share on other sites

LΟL....hahahha. Οντως ειναι αληθεια αυτοι οι 2 μονο nerf κανουν και ο αλλος ο προεδρος ο μαλακας εστειλε και γραμμα κατι διαβαζα το πρωι αν καταλαβα καλα.

 

O Phreak δεν είναι στο balance team από όσο ξέρω, απλά συμμετέχει τα video των patch preview.

 

Τέλος πάντων, δεν άλλαξε τίποτα το ιδιαίτερο στον trynda, εκτός του ότι έγινε πιο δημοφιλής σαν jungler. Πέρα από αυτό παραμένει ένα άθλιο pick.

Link to comment
Share on other sites

O Phreak δεν είναι στο balance team από όσο ξέρω

Μεσα σε ολα ειναι η κουφαλα.  Απο την στιγμη που τον βαζουν και κανει τα spotlight, δοκιμαζει champions κλπ ολο και καποια γνωμη θα εχει.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock