Jump to content

[GR] Reason:Αρκετά σε ανεχτήκαμε


Trollface.png

Recommended Posts

Tsili εδώ,το ban ούτε καν ξέρω για ποιο λόγο έγινε και ούτε με νοιάζει,κοινως /CARE

 

O λόγος που κάνω το topic δεν είναι για να κλάψω ή οτιδήποτε,απλά το reason είναι που με ενόχλησε,και ξέρω οτι θα ξαναφάω ban και θα το κάνετε remove γιατι

θα είναι προσβλητικό και τα λοιπά.

 

1)ΠΟΙΟΝ ΑΝΕΧΤΗΚΕΣ ΡΕ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ ΠΟΥ ΜΕ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ BAN?Εμεις έπρεπε να το λέμε αυτό,που επειδή έχετε γίνει μπλε ξαφνικά γίνατε γαμιάδες

2)ΠΟΙΟΝ ΠΑΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ WARNING?Πριν πάθεις το κόμπλεξ εξουσίας βλάκα Finito και Wrd και εσύ spammares,και έριχνες μανες,και τα πάντα.ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ.

3)Σεβασμό?σεβασμό σε ποιο πράγμα?στα reports που έκανες για να γίνεις gold?Εγώ θα ντρεπόμουνα αν ήμουνα στο ίδιο staff με τον ΕD,όχι για τίποτα άλλο,γιατί θα ήξερα ότι

αυτός δούλεψε για να γίνει αυτό που είναι σε αντίθεση με μένα που γυάλιζα.

4)DEKARMA και LOCK.Τι πράγμα κάνεις lock?ξέρεις για ποιο λόγο υπάρχει το maxcheaters?Για το GOST,και επειδή είναι ένα ωραιοτάτο chatroom.ΑΣΕ ΤΙΣ ΠΑΠΑΡΙΕΣ ΣΕ STYLE: Shares,HACKS,SERVERS SECTION.Εκεί γίνεται 1 post τη βδομάδα.και το ξέρετε και εσείς.

5)Το ότι δεν φεύγουμε,είναι επειδή δεν υπάρχουν chatrooms με instant share, video/εικόνας,πιστέψτε με,αν υπήρχε το mxc θα ήταν πιο dead απότι είναι τώρα.

 

 

 

ΚΑΝΤΕ ΜΕ DELETE KAI BAN KAI TA ΠΑΝΤΑ,ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΤΕ ΤΟΝ Ε-ΠΟΥΤΣΟ ΣΑΣ.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα πάρω μέρος σε αυτό γιατί δεν είδα καν τι έγινε αλλά θα είμουν ευγνώμων αν κάποιος μου έλεγε τι έγινε.

 

 

 

3)Σεβασμό?σεβασμό σε ποιο πράγμα?στα reports που έκανες για να γίνεις gold?Εγώ θα ντρεπόμουνα αν ήμουνα στο ίδιο staff με τον ΕD,όχι για τίποτα άλλο,γιατί θα ήξερα ότι

αυτός δούλεψε για να γίνει αυτό που είναι σε αντίθεση με μένα που γυάλιζα.

:) ::) :) ::)
Link to comment
Share on other sites

Δεν θα πάρω μέρος σε αυτό γιατί δεν είδα καν τι έγινε αλλά θα είμουν ευγνώμων αν κάποιος μου έλεγε τι έγινε.

 

 

:) ::) :) ::)

απλά έφαγα ban στο xtsili για το reason που ανέφερα πάνω

 

 

 

την αλήθεια λέω.λολ.λές να έχω ανάγκη να γλύψω κάποιον?

Link to comment
Share on other sites

απλά έφαγα ban στο xtsili για το reason που ανέφερα πάνω

 

 

 

την αλήθεια λέω.λολ.λές να έχω ανάγκη να γλύψω κάποιον?

Όχι μωρέ, αφού σε ξέρω. 7 μέρες δεν είναι τίποτα για σένα, ξεκινάς άλλο account τσακ μπαμ και συνεχίζεις και ποστάρεις.

Το πρόβλημα ήταν το ban reason?

Link to comment
Share on other sites

Όχι μωρέ, αφού σε ξέρω. 7 μέρες δεν είναι τίποτα για σένα, ξεκινάς άλλο account τσακ μπαμ και συνεχίζεις και ποστάρεις.

Το πρόβλημα ήταν το ban reason?

 

ναι,γιατί το βρήκα άπειρα προσβλητικό.

Link to comment
Share on other sites

άμα θες να τρολλάρεις, υπάρχουν και άλλα μέρη, το maxcheaters δεν νομίζω να είναι γιαυτό που θέλεις να κάνεις εσύ. να ένα παράδειγμα

η η μάνα σου.

όλα (τα σημερινά) άρχισαν από το παρακάτω

μπορείς να αλλάξεις αυτή τη μαλακία που έχεις για sig?


1)ΠΟΙΟΝ ΑΝΕΧΤΗΚΕΣ ΡΕ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ ΠΟΥ ΜΕ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ BAN?Εμεις έπρεπε να το λέμε αυτό,που επειδή έχετε γίνει μπλε ξαφνικά γίνατε γαμιάδες εσένα και πολλούς άλλους οι οποίοι είστε εδώ για να κάνετε πλάκα

2)ΠΟΙΟΝ ΠΑΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ WARNING?Πριν πάθεις το κόμπλεξ εξουσίας βλάκα Finito και Wrd και εσύ spammares,και έριχνες μανες,και τα πάντα.ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ.κόμπλεξ θα ήταν να είχες φάει μπαν από την αρχή χωρίς να μιλήσω. νομίζω σου έκανα και warning, και έκανα πως δεν είδα και έκανα dekarma έ και με αυτό ήταν σαν να μου το ζητούσες.

3)Σεβασμό?σεβασμό σε ποιο πράγμα?στα reports που έκανες για να γίνεις gold?Εγώ θα ντρεπόμουνα αν ήμουνα στο ίδιο staff με τον ΕD,όχι για τίποτα άλλο,γιατί θα ήξερα ότι

αυτός δούλεψε για να γίνει αυτό που είναι σε αντίθεση με μένα που γυάλιζα.ναι μπορεί να έγινα έτσι, αλλά είμαι 11 μήνες στάφφερ, δεν νομίζω να τα ξύνω και απλά να κρατάω την θέση μου

4)DEKARMA και LOCK.Τι πράγμα κάνεις lock?ξέρεις για ποιο λόγο υπάρχει το maxcheaters?Για το GOST,και επειδή είναι ένα ωραιοτάτο chatroom.ΑΣΕ ΤΙΣ ΠΑΠΑΡΙΕΣ ΣΕ STYLE: Shares,HACKS,SERVERS SECTION.Εκεί γίνεται 1 post τη βδομάδα.και το ξέρετε και εσείς.αυτό το νομίζετε 10 άτομα στο γκοστ που την έχετε δει, τι άλλο να πω...τα λέει όλα.

5)Το ότι δεν φεύγουμε,είναι επειδή δεν υπάρχουν chatrooms με instant share, video/εικόνας,πιστέψτε με,αν υπήρχε το mxc θα ήταν πιο dead απότι είναι τώρα.και να πείτε φεύγετε, θα τρέξουμε να σας κυνηγήσουμε;

 

 

 

ΚΑΝΤΕ ΜΕ DELETE KAI BAN KAI TA ΠΑΝΤΑ,ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΤΕ ΤΟΝ Ε-ΠΟΥΤΣΟ ΣΑΣ. λες να ασχοληθώ περισσότερο;

Link to comment
Share on other sites

maxreports.com να το κανετε το site παιδες, ελα ρε καλο καλοκαιρι λεμε μην χαλιεστε για e-πουτσες, εξω εχει απειρα e-κωλαρακια και μη να κανετε report και ban :p, my 2 cents ofc.

Link to comment
Share on other sites

ξέρεις για ποιο λόγο υπάρχει το maxcheaters?Για το GOST,και επειδή είναι ένα ωραιοτάτο chatroom.

 

Αχ πόσο με συγκίνησε αυτό το κομμάτι..  :'(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...