Jump to content

[GR]Πρόβλημα με enchant color.


Recommended Posts

Γειά σας McX,

έχω το εξής πρόβλημα: άλλαξα το χρώμα του enchant στο +30 και το έκανα άσπρο, μέχρι εδώ όλα μια χαρά, το πρόβλημα ξεκινάει οταν  βάζω lifestone στο όπλο το όπλο χάναει το άσπρο χρώμα και πέρνει το χρώμα απο το glow της lifestone, φαίνεται δηλαδή κάπως πορτοκαλί. Ξέρετε πως μπορώ να το φτιάξω αυτό;

Link to comment
Share on other sites

logiko file prepi na ala3hs kai to xroma pou exei h life stone oste na sto vgazh auto to xroma pou 8es

Σε ευχαριστώ φίλε μου, αλλά μπορέις να μου πείς που βρίσκονται αυτές οι ρυθμίσεις; Μέσα στο system;
Link to comment
Share on other sites

nai file meso tou env.int mesa sto system vriskete auto to arxio elpizo an boh8isa :D

Δηλαδή φίλε μου ανοίγω με το file edit το env.int και πως καταλαβαίνω ποια γραμμή απο όλες αναφέρεται στο χρώμα της lifestone: Το γράφει πουθενά π.χ κάτι σαν LifestoneColor=
Link to comment
Share on other sites

Απο το +51 και μετά δεν παίρνει διαφορετικό glow το augment.

 

Και αυτό είναι client mod related, πήγε στο σωστό section.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή φίλε μου ανοίγω με το file edit το env.int και πως καταλαβαίνω ποια γραμμή απο όλες αναφέρεται στο χρώμα της lifestone: Το γράφει πουθενά π.χ κάτι σαν LifestoneColor=

auto dn to 3ero kai egw h8ela na kano kath paromio kai mou to kanane allh !aplos 8hmame oti bhke se ayto to arxio! alla ani3eto kai psaxto ligo :D
Link to comment
Share on other sites

auto dn to 3ero kai egw h8ela na kano kath paromio kai mou to kanane allh !aplos 8hmame oti bhke se ayto to arxio! alla ani3eto kai psaxto ligo :D

Φίλε το αρχείο το εχω ξεψαχνίσει διότι υποπτεύτηκα και εγώ οτι μπορεί να φτιάχνετε κάπου απο εκεί το πρόβληλα, αφού απο εκεί δημιουργήθηκε. Όσο και αν έψαξα όμως δεν βρήκα καμία αναφορά σε lifestone:(
Link to comment
Share on other sites

Απο το +51 και μετά δεν παίρνει διαφορετικό glow το augment.

 

Και αυτό είναι client mod related, πήγε στο σωστό section.

Φίλε δεν κατάλαβες μάλλον τι πρόβλημα έχω. Το πρόβλημα μου είναι οτι άλλαξα το χρώμα στο +30 και απο κόκκινο το έκανα άσπρο. Το όπλο φαίνεται κανονικά άσπρο. Άν όμως σε αυτό το +30 όπλο βάλω μια lifestone τότε το όπλο χάνει το άσπρο χρώμα που του είχα δώσει και φαίνεται πορτοκαλί. Αυτό είναι το πρόβλημα μου.
Link to comment
Share on other sites

Φίλε δεν κατάλαβες μάλλον τι πρόβλημα έχω. Το πρόβλημα μου είναι οτι άλλαξα το χρώμα στο +30 και απο κόκκινο το έκανα άσπρο. Το όπλο φαίνεται κανονικά άσπρο. Άν όμως σε αυτό το +30 όπλο βάλω μια lifestone τότε το όπλο χάνει το άσπρο χρώμα που του είχα δώσει και φαίνεται πορτοκαλί. Αυτό είναι το πρόβλημα μου.

Συνγώμη αλλά αυτό δεν είναι πρόβλημα,έτσι είναι στο l2...

Παίρνει το glow από την lifestone.

Link to comment
Share on other sites

Συνγώμη αλλά αυτό δεν είναι πρόβλημα,έτσι είναι στο l2...

Παίρνει το glow από την lifestone.

Μα γιατί όμως οταν το +30 είναι κόκκινο δεν αλλάζει χρώμα και κρατάει το κόκκινο+ το effect της lifestone; Με το άσπρο χάνει τελείως το χρώμα του και μένει μόνο το effect της lifestone.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock