Jump to content

[GR] Eliniki Krisi!!! Apopsis.. Poios Ftaei?? Kai i Diki sas Sivmouli


sokianos

Recommended Posts

Εγώ θέλω χούντα για να με γαμάνε από πίσω και να μην έχω δικαίωμα , το θέλω σα τρέλη , πάρεμε τηλέφωνο τώρα στο 22420-781939 !

Link to comment
Share on other sites

 

ok exo apo to mpiliardadiko stis 1:30 na niwsis kai magkas epidi kikloforis meta tis 10 exw gia kalo kai kako kane tin dia8iki sou

 

Θα πάμε και για σουβλάκι επι της πατησίων μετα ή δε θα μπορώ να μασίσω μετά τις μάπες?

Link to comment
Share on other sites

Θα πάμε και για σουβλάκι επι της πατησίων μετα ή δε θα μπορώ να μασίσω μετά τις μάπες?

 

8a dixi 8a fero kai tin masela tis sinxoremenis tis giagias mou an sou kanei exei kalos..

Link to comment
Share on other sites

Θα πάμε και για σουβλάκι επι της πατησίων μετα ή δε θα μπορώ να μασίσω μετά τις μάπες?

Σουπίτσα θα φας γιατί δε θα έχεις δόντια.

Link to comment
Share on other sites

αποβλακωνεσε γιατι σου αρεσει.

btw μπες skype

 

Την αποβλάκωση θα την φάει κάποιος και από την τηλεόραση , και από τις εφημερίδες (πιο παλιά αυτό) και γενικά από το τι λέει ο έξω κόσμος. Θες δεν θες θα την φας την αποβλάκωση άμα δεν μάθεις να φιλτράρεις ότι σου λένε οπότε το internet είναι μια χαρά αρκεί ΕΣΥ να ξέρεις τι να βγάλεις και τι να βάλεις.

 

Το internet είναι ένα άλλο τσιτ-τσατ σαν και αυτό που έχουν οι καφετέριες , απλά πιο μεγάλο.

Link to comment
Share on other sites

aston aston esi :) 8a gelaei meta tis 2:00 xwris dontia kai 8a niw8i free man! san ton free willy

 

Άμα τρέξω μέσα στην πατησίων από τον φόβο μου και με πατήσει αμάξι λήγει ισοπαλία ή άσσο?

Link to comment
Share on other sites

Άμα τρέξω μέσα στην πατησίων από τον φόβο μου και με πατήσει αμάξι λήγει ισοπαλία ή άσσο?

 

ekei tros paketo file..

Link to comment
Share on other sites

Την αποβλάκωση θα την φάει κάποιος και από την τηλεόραση , και από τις εφημερίδες (πιο παλιά αυτό) και γενικά από το τι λέει ο έξω κόσμος. Θες δεν θες θα την φας την αποβλάκωση άμα δεν μάθεις να φιλτράρεις ότι σου λένε οπότε το internet είναι μια χαρά αρκεί ΕΣΥ να ξέρεις τι να βγάλεις και τι να βάλεις.

 

Το internet είναι ένα άλλο τσιτ-τσατ σαν και αυτό που έχουν οι καφετέριες , απλά πιο μεγάλο.

αν κάθεσαι κάθε μέρα στο internet όπως και να το κανούμε λίγο ή πολύ είναι αποβλάκωση,you know.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Τι γίνετε εδώ ρε ? Μπορεί να μου εξήγηση κάποιος?

 

 

 

Αν παίζει τίποτα στο skype βάλτε και εμενα

Link to comment
Share on other sites

αν κάθεσαι κάθε μέρα στο internet όπως και να το κανούμε λίγο ή πολύ είναι αποβλάκωση,you know.

 

 

 

Ε ναι άμα είναι θύμα ο καθένας και δεν έχει χτίσει αντισώματα λογικό το βρίσκω

Link to comment
Share on other sites

 

ok exo apo to mpiliardadiko stis 1:30 na niwsis kai magkas epidi kikloforis meta tis 10 exw gia kalo kai kako kane tin dia8iki sou

μην τσακωνεστε για μαλακιες.. σταματηστε συζητηση ειναι

 

BTW επειδη θα παω αφκ κατι τελευταια.

 

 

@Pho: διαβασα τα reply σου και πιστεψε με , μου ειναι παντελως αδιαφορα.

Επισης οσο για τα πιτσιρικια και οτι δεν εζησα στην χουντα ακου τα εξης:

 

Ειμαι 15 προς τα 16. Δεν ειμαι πιτσιρικι και μπορω να εκφρασω την αποψη μου ελευθερα και προπαντως ανθρωπινα.

Επισης δεν γνωριζω την ηλικια σου για να σου πω και κατι αλλα πραγματα αλλα σε υπολογιζω 17-18 οποτε δεν εισαι πολυ μεγαλυτερος μου.

 

@Niko:

 

σεβομαι αυτα που ειπες και ειναι αποψεις σου οπως και του καθενος.

Ευχαριστω που μου απαντουσες τοση ωρα.

 

@VeGe:

 

Δεν εχω κατι μαζι σου , αλλα κοψε ρε φιλε το ''στυλακι'' γιατι θα την βρεις απο καποιον καμια μερα. Επισης ευχαριστω και εσενα που μου απαντουσες τοση ωρα αν και μερικες φορες υβριστικα. (φιλικα στα λεω ολα μην αρπαζεσε)

 

 

ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...