Jump to content

[Gr] Η επανάσταση ξεκίνησε στην Ισπανία


VeGe

Recommended Posts

εσυ γιατι εισαι τοσο ησυχος?? γιατι δεν βγαινεις να φωναξεις ειμαι αλβανος γαμω τους εθνικιστες?

 

επισις το village εχει κανταντησει στεκι ολων των απλυτων, προπερυσι ητανε των και καλα  emo και τωρα ολη η φατρια σας εκει παει!

 

Γιατί να το κάνει αυτό χαχχαχαχαχαχαχαχαχα. Καλά μαλάκες είστε γελοίοι! χχααχχαχα

 

Παντού γύρω σας βλέπετε εχθρούς.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί να το κάνει αυτό χαχχαχαχαχαχαχαχαχα. Καλά μαλάκες είστε γελοίοι! χχααχχαχα

 

Παντού γύρω σας βλέπετε εχθρούς.

ο αντωνης μετα γιατι να το κανει??

 

καλα για το village μην μου κανεις τον ανηξερο.. ολη η ελλαδα ξερει!

Link to comment
Share on other sites

εσυ γιατι εισαι τοσο ησυχος?? γιατι δεν βγαινεις να φωναξεις ειμαι αλβανος γαμω τους εθνικιστες?

 

επισις το village εχει κανταντησει στεκι ολων των απλυτων, προπερυσι ητανε των και καλα  emo και τωρα ολη η φατρια σας εκει παει!

 

Ζωακι, με βλεπεις 2 μερες σε αυτο το τοπικ δεν ανοιγω το στομα μου γιατι οχι μονο θα σας το βουλωσω ολων εσας των "δηθεν Χρυσαυγητων" αλλα εκτος αυτου, οτι υποστηριζεται, δεν ξερετε ΚΑΝ γιατι το υποστηριζεται.Ανυπαρκτοι, που νομιζεται οτι σας φταινε οι μεταναστες για τα χαλια σας.Που αμα δεν υπηρχαν οι μεταναστες, η οικονομια της Ελλαδας δεν θα ειχε αναπτυχθει ποτε των ποτων.

Link to comment
Share on other sites

Ζωακι, με βλεπεις 2 μερες σε αυτο το τοπικ δεν ανοιγω το στομα μου γιατι οχι μονο θα σας το βουλωσω ολων εσας των "δηθεν Χρυσαυγητων" αλλα εκτος αυτου, οτι υποστηριζεται, δεν ξερετε ΚΑΝ γιατι το υποστηριζεται.Ανυπαρκτοι, που νομιζεται οτι σας φταινε οι μεταναστες για τα χαλια σας.Που αμα δεν υπηρχαν οι μεταναστες, η οικονομια της Ελλαδας δεν θα ειχε αναπτυχθει ποτε των ποτων.

αυτο ακριβως! μας καταστρεψατε την χωρα! μας κλεβετε και μετα οταν σας πιανουμε και ξερετε κανετε τους ανοιξερους...
Link to comment
Share on other sites

ο αντωνης μετα γιατι να το κανει??

 

καλα για το village μην μου κανεις τον ανηξερο.. ολη η ελλαδα ξερει!

 

Μα αυτός είναι που βγαίνει και φωνάζει Θάνατος - Απέλαση και όλα τα σχετικά. Ο Αλβανός ή ο οποιοσδήποτε άλλος αλλοδαπός θα αρχίσει να σε θεωρεί εχθρό του μόνο όταν τον απειλήσεις.

 

Και θα είμαι πλάι του όταν θα σε κυνηγάει. Γιατί όπως έχω ξαναπεί. Πρώτα είμαι άνθρωπος, και μετά Έλληνας.

Link to comment
Share on other sites

Και ξαναλεω αλλα αυτη τη φορα προς τον Revenger....γιατι παλικαρι μου τοτε εισαι τοσο ησυχος στα Village και δεν λες τα πιστευω σου?Να δω λιγακι την μαγκια σου...

Σου φαινοντε τα ατομα που πανε village να νοιάζοντε;Και δευτερων , δεν πηγαινω village φιλτατε.

 

 

 

Νικο , ΑΛΛΟ η Rosa Nera και αλλο η αναρχια στην Ελλαδα.Αυτο να κοιτας.Και ναι ρε σε αυτο το θεμα με τους μεταναστες το εχω δει αυτοι που πανε και βαρανε για μαγκια που λενε πχ παμε για Πακιστανους δεν ειναι εθνικιστες , μη βαζεις ταυτοτητες.Αυτοι ειναι απλα παλικαρια που επειδη δε δερνουν κοτα βαρανε τους πακιδες που τους κανεις φρ και χεζοντε.Οταν ομως βγαινουν 20 - 20 ; Στην πλατεια ΜΕΜΟΥ στο κορυδαλλο , 2 κοριτσακια 14 χρονων και τα δυο επεσαν θυμα βιασμου με τα αγορια τους μπροστα απο ομαδες πακιστανων , που φυσικα δε βρεθηκαν ποτε.Η Μια πλεων ειναι φορεας του Aids κατα πασα πυθανοτητα η αλλη επειδη ηταν παρθενα πεθανε απο εσωτερικι αιμοραγια μετα το βιαιο βιασμο απο 16 αντρες οταν οι υπολοιποι δερναν το αγορι της.Αλλα , τα Μ.Μ.Ε που τα κατευθυνουν οι ιδιοι που κατευθυνουν τους κουκουλοφορους τι περιμενεις ; Οσο για αυτο που λες με τα ματ , εισαι λαθος και οι προδοτες δεν ειναι μεσα στην Ακροδεξια αλλα στην αριστερα.Ολοι αυτοι που στην περιοδο της κορυφωσης της κοινωνικης κρισης θα φυγουν για τις Αμερικες και σε 40 χρονια θαρθουν τα παιδια τους ως νεοοι μεσιες.

Link to comment
Share on other sites

αυτο ακριβως! μας καταστρεψατε την χωρα! μας κλεβετε και μετα οταν σας πιανουμε και ξερετε κανετε τους ανοιξερους...

 

Καλά γνώσεις πάνω στην οικονομική εξέλιξη της Ελλάδας μηδενικού επιπέδου ε?

Link to comment
Share on other sites

Ζωακι, με βλεπεις 2 μερες σε αυτο το τοπικ δεν ανοιγω το στομα μου γιατι οχι μονο θα σας το βουλωσω ολων εσας των "δηθεν Χρυσαυγητων" αλλα εκτος αυτου, οτι υποστηριζεται, δεν ξερετε ΚΑΝ γιατι το υποστηριζεται.Ανυπαρκτοι, που νομιζεται οτι σας φταινε οι μεταναστες για τα χαλια σας.Που αμα δεν υπηρχαν οι μεταναστες, η οικονομια της Ελλαδας δεν θα ειχε αναπτυχθει ποτε των ποτων.

 

E ναι, αφού οι μετανάστες τους παίρνουν τις δουλείες. π.χ. εγώ ξέρω πολλούς μετανάστες που έχουν σοβαρές δουλειές εδώ στην Ελλάδα. ΔΕΝ.

 

Όλοι οι μετανάστες σχεδόν δουλεύουν σαν έμποροι, οικοδόμοι κτλπ. Πώς σας παίρνουν τις δουλειές; Μήπως οι στόχοι σας είναι να γίνετε μανάβηδες και χτίστες; (Στον king αναφέρομαι)

Link to comment
Share on other sites

Σου φαινοντε τα ατομα που πανε village να νοιάζοντε;Και δευτερων , δεν πηγαινω village φιλτατε.

 

 

 

Νικο , ΑΛΛΟ η Rosa Nera και αλλο η αναρχια στην Ελλαδα.Αυτο να κοιτας.Και ναι ρε σε αυτο το θεμα με τους μεταναστες το εχω δει αυτοι που πανε και βαρανε για μαγκια που λενε πχ παμε για Πακιστανους δεν ειναι εθνικιστες , μη βαζεις ταυτοτητες.Αυτοι ειναι απλα παλικαρια που επειδη δε δερνουν κοτα βαρανε τους πακιδες που τους κανεις φρ και χεζοντε.Οταν ομως βγαινουν 20 - 20 ; Στην πλατεια ΜΕΜΟΥ στο κορυδαλλο , 2 κοριτσακια 14 χρονων και τα δυο επεσαν θυμα βιασμου με τα αγορια τους μπροστα απο ομαδες πακιστανων , που φυσικα δε βρεθηκαν ποτε.Η Μια πλεων ειναι φορεας του Aids κατα πασα πυθανοτητα η αλλη επειδη ηταν παρθενα πεθανε απο εσωτερικι αιμοραγια μετα το βιαιο βιασμο απο 16 αντρες οταν οι υπολοιποι δερναν το αγορι της.Αλλα , τα Μ.Μ.Ε που τα κατευθυνουν οι ιδιοι που κατευθυνουν τους κουκουλοφορους τι περιμενεις ; Οσο για αυτο που λες με τα ματ , εισαι λαθος και οι προδοτες δεν ειναι μεσα στην Ακροδεξια αλλα στην αριστερα.Ολοι αυτοι που στην περιοδο της κορυφωσης της κοινωνικης κρισης θα φυγουν για τις Αμερικες και σε 40 χρονια θαρθουν τα παιδια τους ως νεοοι μεσιες.

μια λυση, ΚΡΕΜΑΛΑ ΕΛΑ ΠΙΣΩ!

 

και οσους δεν μπορεσει η αστυνομια ας δωσει τα στοιχεια στα κεντρικα της X.A ναι δεις τι εχει να γινει.

Link to comment
Share on other sites

μη βαζεις ταυτοτητες

 

οι προδοτες δεν ειναι μεσα στην Ακροδεξια αλλα στην αριστερα.

 

 

Στο πα και χθες, γράφεις μπούρδες μόνο και μόνο για να γράψεις και κάθε λίγο και λιγάκι αναιρείς αυτά που έλεγες 2 σειρές πριν...

 

 

Το αυτο-τρολλάρισμα μετράει πάντως!

 

Link to comment
Share on other sites

 

Στο πα και χθες, γράφεις μπούρδες μόνο και μόνο για να γράψεις και κάθε λίγο και λιγάκι αναιρείς αυτά που έλεγες 2 σειρές πριν...

 

 

Το αυτο-τρολλάρισμα μετράει πάντως!

 

περι προδοσιας η αριστερα δεν χρειαζετε να μιλαει..
Link to comment
Share on other sites

 

Στο πα και χθες, γράφεις μπούρδες μόνο και μόνο για να γράψεις και κάθε λίγο και λιγάκι αναιρείς αυτά που έλεγες 2 σειρές πριν...

 

 

Το αυτο-τρολλάρισμα μετράει πάντως!

 

ΤΟ ΝΑ ΛΕΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΒΑΖΩ ΤΑΥΤΟΤΗΤΕΣ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΣΟΣΙΑΛΙΣΜΟΣ 40 ΧΡΟΝΙΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ μπορει οχι Ακροαριστερα ειδες ειδησης ε;ΑΥΤΗ Η ΧΩΡΑ ΕΧΕΙ ΠΩΝΕΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΠΑΡΤΟ ΧΑΜΠΑΡΙ ΒΛΑΚΑ.Και οι ιδιοι διευθυνουν την αναρχια να παρεμβενουν σε προβοκατσια να κατεβενουν οι κουκουλοφοροι να κατεβενουν και τα ματ μετα να χαλανε οι διαδιλωσεις του απλου λαου.
Link to comment
Share on other sites

περι προδοσιας η αριστερα δεν χρειαζετε να μιλαει..

 

Όντως. Απλά ξέρεις τι μωρέ έχω για άλλη μια φορά χειροπιαστές αποδείξεις ότι πάντα εσείς ήσασταν οι προδότες. Συγγνώμη που θα στο χαλάσω. Αυτό είναι έγγραφο της ΚΥΠ. Τι κρίμα :(

 

ertzfzlyr.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλά για να αργείτε τόσο να απαντήσετε σημαίνει 2 πράγματα:

 

1) Σοκαριστήκατε με αυτό που είδατε

2) Googlareτε να δείτε τι είναι η ΚΥΠ ΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

 

 

Και είμαι σίγουρος πως είναι το 2ο

Link to comment
Share on other sites

Σου φαινοντε τα ατομα που πανε village να νοιάζοντε;Και δευτερων , δεν πηγαινω village φιλτατε.

 

Ελα τωρα, καθε μερα σε μια γωνια με 3 φιλαρακια σου καθεσε.

 

 

KingOfFail, οταν ηρθαν οι αλλοδαποι εδω περα, οι πρωτες δουλειες που τους δωθηκαν ηταν αγροτικες.Οι Ελληνες βλεπεις φοβοντουσαν μην σπασουνε τα νυχακια τους και απλα καθοντουσαν σπιτι και ξυνανε τα αρχιδακια τους.Ξερεις με τι ανταμοιβη δουλευαν?Που να ξερεις κακομοιρι....50 Ευρω την βδομαδα.Αρα εχωντας αναπτυξη στην γεωργια σημαινει αναπτυξη στην οικονομια (χοντρικα, αμα εισαι ΤΟΣΟ ζωο που να μην το καταλαβαινεις, πανε ανοιξε κανενα βιβλιο να ξεστραβωθεις).

 

Ακου και αυτο:

 

Αν παρουμε υποψη μας οτι οι μεταναστες αμειβονται πολυ πιο χαμηλα απο τους εγχωριους εργατες και οτι συνηθως εργαζονται σε τομεις που οι Ελληνες ΑΠΟΦΕΥΓΟΥΝ, ειναι προφανες πως η φτηνη εργασια τους ενισχυει τον ανταγωνισμο και τον δυναμισμο μιας σειρας κλαδων που στην προμεταναστευτικη περιοδο ΑΤΟΝΟΥΣΑΝ.

 

Οσο για την εγκληματικοτητα, και εδω η διασυνδεση της με τη μεταναστευση ειναι εξισου παραπλανητικη.Το πρωτο που πρεπει να τονιστει εδω ειναι οτι το ποσοστο εγκληματικοτητας στον χωρο των μεταναστων ειναι χαμηλοτερο σε σχεση με αυτο του συνολου του ελληνικου πληθυσμου.

 

...

 

Ετσι, ακομα και αν δεν υπηρχαν μεταναστες στη χωρα μας, αν τις περιθωριοποιημενες θεσεις κατηχαν Ελληνες, παλι θα ειχαμε σχετικα υψηλους δεικτες εγκληματικοτητας.

 

Οσο για την διακινηση ναρκωατικων και εκμεταλλευση γυναικων?Απο τη στιγμη που αυτου του ειδους οι οργανωσεις παγκοσμιοποιουνται, η διεισδυση τους στον ελληνικο χωρο ειναι αναποφευκτη - ανεξαρτητα απο το αν τα τοπικα οργανα ειναι μεταναστες οι ντοπιοι.

 

Τα παραπανω οδηγουν στο συμπερασμα οτι η κυρια αιτια της αυξανομενης ανεργιας και εγκληματικοτητας σε ολες τις ευρωπαικες χωερς εχει να κανει περισσοτερο με τον νεοφιλελευθερο, βαρβαρο καπιταλισμο που χαρακτηριζει τις ευρωπαικες κοινωνιες και λιγερο με τη μεταναστευση.

 

....

 

Απο τη μια μερια οι πολιτικες ελιτ μιλουν για κοινωνικη συνοχη, για την ενισχυση του οικογενειακου θεσμου, της κοινωτητας, των παραδοσιακων αξιων κτλ ενω απο την αλλη, στην προσπαθεια τους να <<προσαρμοστουν>> στη νεοφιλελευθερη παγκοσμιοποιηση, ακολουθουν πολιτικες που πολλαπλασιαζοθν τις ανισοτητες, επιδεινωνουν τις συνθηκες εργασιας(ανασφαλεια, ελλειψη συνδικαλιστικης υποστηριξης) και οδηγουν στην περιθωριοποιηση ενος μεγαλου τμηματος του εργατικου δυναμικου.

 

 

Αριθμός Ελλήνων κατοίκων της Γερμανίας:

 

2003: 354.600

 

Σας χαλανε οι μεταναστες στην δικια σας χωρα, αλλα χωρις τους Ελληνες μεταναστες στο εξωτερικο, ΕΠΙΣΗΣ η οικονομια της Ελλαδας θα ηταν υπο του μηδενος.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...