Jump to content

[Gr] Η επανάσταση ξεκίνησε στην Ισπανία


VeGe

Recommended Posts

Μη ξαναπιάσουμε τα περί προδοσίας στα είπα πριν και έκανες τουμπεκί..

μιλαει για προδοσια η αριστερα??

 

το μισο σοι μου και ολονων εκτελεστηκε απο τοις προδωσιες των γαμωπρογωνων σας!

Link to comment
Share on other sites

ΜΕ ΟΠΛΟ ΤΗΝ ΣΗΜΑΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΚΑΣΤΡΟ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΑΣ.

 

Μη ξαναπιάσουμε τα περί προδοσίας στα είπα πριν και έκανες τουμπεκί..

ΣΚΑΣΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΤΗΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΠΟΥ ΛΕΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΟ
Link to comment
Share on other sites

μιλαει για προδοσια η αριστερα??

 

το μισο σοι μου και ολονων εκτελεστηκε απο τοις προδωσιες των γαμωπρογωνων σας!

Τα λες και τα πιστεύεις κιόλας..Ρε βλαμένε οι δεξιοί ήταν οι αντάρτες επί χούντας ; Οι αριστεροί ήταν οι αγωνιστές ηλίθιε μόνο στη ΧΑ τα λέτε αυτά και τα πιστεύετε ζώα γαμώ το κεφάλι σας γαμώ.

Link to comment
Share on other sites

ΜΕ ΟΠΛΟ ΤΗΝ ΣΗΜΑΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΚΑΣΤΡΟ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΑΣ.

ΣΚΑΣΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΤΗΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΠΟΥ ΛΕΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΟ

Ποιος λέει μαλακίες ρε ζώο ; Τι επιχείρημα τεκμηρίωσες ; Από την αρχή βάζεις βίντεο και λες συνθήματα που σου είπαν..

Link to comment
Share on other sites

να σας κάνω να σκάσετε και οι 2 προς στιγμήν; ::)

που να το εννοούσα κιόλας... -.-

 

 

α εντάξει. ;ρ

Link to comment
Share on other sites

νικο, θα ηθελα να ητανε ο πατερα σου μπατσος και αν ητανε εκει και για να ταισει εσενα και να σε στελνει φροντηστηρια για να πας καλα στοις παννελαδηκες να τρωει τοσο ξυλο απο κατι ζωα..

 

ναι ρε φιλε χαιρομαι για τοις αντιπορειες γιατι τουλαχιστον δεν πεταω πετρες και τρεχω οπως κανετε.. καθομαι και δινω..

 

O θείος μου είναι μπάτσος και λέει ότι το 60% αυτών που σπάνε στο πολυτεχνείο είναι ασφαλίτες. Γι' αυτό σου είπα ότι ξέρω κάτι παραπάνω..

Link to comment
Share on other sites

 

Αυτοί δεν έχουν ούτε γένια και έχουν οργάνωση? ΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑ

Link to comment
Share on other sites

Τα λες και τα πιστεύεις κιόλας..Ρε βλαμένε οι δεξιοί ήταν οι αντάρτες επί χούντας ; Οι αριστεροί ήταν οι αγωνιστές ηλίθιε μόνο στη ΧΑ τα λέτε αυτά και τα πιστεύετε ζώα γαμώ το κεφάλι σας γαμώ.

ελα μια βολτα απο την περιοχη μου, ανεβα στα χωρια και ρωτα.. ειμαι η γιαγια μου που ειναι ουδετερη και μου τα ελεγε.. πριν αποφασησω τι να υποστιριξω φιλε μου ρωτησα! δεν πηγα κουτουρου..
Link to comment
Share on other sites

Αυτοί δεν έχουν ούτε γένια και έχουν οργάνωση? ΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑ

Πυρήνα*

Link to comment
Share on other sites

Αυτοί δεν έχουν ούτε γένια και έχουν οργάνωση? ΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑ

kai wmos sunolika H XA magnisias exei sunolo 8.700 meloi kai parapanw
Link to comment
Share on other sites

ελα μια βολτα απο την περιοχη μου, ανεβα στα χωρια και ρωτα.. ειμαι η γιαγια μου που ειναι ουδετερη και μου τα ελεγε.. πριν αποφασησω τι να υποστιριξω φιλε μου ρωτησα! δεν πηγα κουτουρου..

Δηλαδή όλα όσα μας έχουν πει και στο σχολείο και παντού είναι ψέματα ; Οι δεξιοί ήταν οι αγωνιστές και οι αριστεροί οι ρουφιάνοι ; Μόνο στο χωριό σου νομίζω τα λένε αυτά γιατί σε όλα τα χωριά άλλα λένε.

Link to comment
Share on other sites

εντάξει ντρέπομαι που το λέω αλλά όσοι το παίζεται εθνικιστές και απαντάτε σαυτο το θέμα είστε άπειρα κομπλεξικοί,εγώ μπήκα γιατί είδα flame war

αλλά σοβαρά τώρα δεν είδα πάνω απο 2-3 replies τα οποία να έδειχναν ότι έχετε iq.Όλοι σας κάνετε λες και είστε απόγονοι του λεωνίδα και περήφανοι έλληνες και δεν έχετε ιδέα από ορθογραφία,τι να πω ντροπή...

 

όσο για το θέμα,μακάρι άμα δεν είναι τόσο στενόμυαλοι στην ισπανία να κάνουν ανατροπή,

 

ps:μαλάκα αντώνη μην γίνεσαι κομπλεξάρας σαν τους άλλους,μην πορώνεσαι με μαλακίες,στο mxc είσαι,εδώ και ο nosfekain το έπαιζε έλληνας,μην πέφτεις χαμήλα.

 

Link to comment
Share on other sites

Πυρήνα*

kai wmos sunolika H XA magnisias exei sunolo 8.700 meloi kai parapanw

αυτο ηθελα να πω οτι ο πυρηνας μαγνησιας ειναι ενας απο τους ποιο αξιολογους στους πυρηνες της χρυσης αυγης...

 

Επισις μην κοιτατε φωτογραφιες, αυτα μπορει να ητανε 17αχρονα παιδια τα οποια βγηκανε με τα μπλουζακια να κανουνε την γνωστη ''μαγκια'' σε ολους μας..

 

νικο.

ελα μια βολτα απο την περιοχη μου, ανεβα στα χωρια και ρωτα.. ειμαι η γιαγια μου που ειναι ουδετερη και μου τα ελεγε.. πριν αποφασησω τι να υποστιριξω φιλε μου ρωτησα! δεν πηγα κουτουρου..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...