Jump to content

[GR]Σε κρίσιμη κατάσταση διαδηλωτής που χτυπήθηκε από τα ΜΑΤ


Xplicit7

Recommended Posts

με το να βαράς μπουκέτα δεν φεύγεις ούτε αμύνεσαι,και να στο πώ στη γλώσσα του lol,οι ΜΑΤατζήδες δεν είναι ο blitzcrank για να σε κάνουν pull

ούτε ο rammus για να φας taunt,απλά κάνεις "Β"

Είναι ένα μέσο αυτοάμυνας τα μπουκέτα.Επίσης ποτέ δεν κατάλαβα τον λόγο ύπαρξης του σώματος των ΜΑΤ.Αφού βλέπουν ότι μόνο προβλήματα δημιουργούν γιατί συνεχίζουν και υπάρχουν σαν σώμα ;

Link to comment
Share on other sites

Ρε Νικο , τωρα μιλαμε η κλανουμε;Ξερουμε ολοι την τεραστια κοντρα ματατζιδων λαου απο εποχες 70' και για αυτο σε αυτο το σωμα της αστυνομιας πανε περισσοτερο οι κομπλεξικοι αλλα εσυ εισαι απολυτος και βγαζεις τον διαδηλωτη άγιο.Οσο τρώει δίνει απλά τρώει πιο επώδυνες επειδη η αστυνομια εχει γλοπ κτλ.Εχω βρεθει σε πορειες απειρες φορες και παντα ξεκικανε τα πραγματα απο τους διαδηλοτες ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΝ ΔΙΚΙΟ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΔΕΔΟΜΕΝΟ.ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΑΤ ΕΙΝΑΙ ΝΤΡΟΠΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΣΟΣΙΑΛΙΣΜΟ ΠΟΥ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΟ ΠΑΣΟΚ.

Link to comment
Share on other sites

Ρε Νικο , τωρα μιλαμε η κλανουμε;Ξερουμε ολοι την τεραστια κοντρα ματατζιδων λαου απο εποχες 70' και για αυτο σε αυτο το σωμα της αστυνομιας πανε περισσοτερο οι κομπλεξικοι αλλα εσυ εισαι απολυτος και βγαζεις τον διαδηλωτη άγιο.Οσο τρώει δίνει απλά τρώει πιο επώδυνες επειδη η αστυνομια εχει γλοπ κτλ.Εχω βρεθει σε πορειες απειρες φορες και παντα ξεκικανε τα πραγματα απο τους διαδηλοτες ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΝ ΔΙΚΙΟ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΔΕΔΟΜΕΝΟ.ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΑΤ ΕΙΝΑΙ ΝΤΡΟΠΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΣΟΣΙΑΛΙΣΜΟ ΠΟΥ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΟ ΠΑΣΟΚ.

Ρε φίλε εντάξει θα φύγει καμιά πέτρα κανένα πορτοκάλι από 2-3 ανεγκέφαλους πρέπει να φάει όλη η πορεία ξύλο και δακρυγόνο ;

Link to comment
Share on other sites

Πολύ έξυπνο επιχείρημα πόση ώρα το σκεφτόσουν ;

Arketh g na kanw reply se topic kapiwn wannabe anarxikwn pediwn pou nomizoun oti anarxia=magia pleon.

Sthn ellada anarxia shmainei polemos meta3i zwon se dromo.

Kai oi Rise Against mono auto den  ekfrazoun.

 

proth fora sumfonw me to pozeri

Link to comment
Share on other sites

Arketh g na kanw reply se topic kapiwn wannabe anarxikwn pediwn pou nomizoun oti anarxia=magia pleon.

Sthn ellada anarxia shmainei polemos meta3i zwon se dromo.

Kai oi Rise Against mono auto den  ekfrazoun.

 

proth fora sumfonw me to pozeri

Εντάξει μάθε λοιπόν ότι δεν είμαστε τα χουλιγκάνια που βλέπεις και χώνονται σε άλλα μπλοκ αλλά οι αναρχικοί(δηλαδή οι συνειδητοποιημένοι)που έχουν δικό τους μπλοκ σε κάθε πορεία.

Link to comment
Share on other sites

Είναι ένα μέσο αυτοάμυνας τα μπουκέτα.Επίσης ποτέ δεν κατάλαβα τον λόγο ύπαρξης του σώματος των ΜΑΤ.Αφού βλέπουν ότι μόνο προβλήματα δημιουργούν γιατί συνεχίζουν και υπάρχουν σαν σώμα ;

 

γιατί αν σας αφήναμε ελεύθερους να πετάτε μολότοφ σε απλούς αστυνομικούς με πουκάμισα,θα τους καίγατε και θα μπαίνατε στη βουλή επειδή είναι το σπίτι της δημοκρατιας. (όσο κιαν το κατακρίνετε)

Link to comment
Share on other sites

γιατί αν σας αφήναμε ελεύθερους να πετάτε μολότοφ σε απλούς αστυνομικούς με πουκάμισα,θα τους καίγατε και θα μπαίνατε στη βουλή επειδή είναι το σπίτι της δημοκρατιας. (όσο κιαν το κατακρίνετε)

Έχεις δει πορεία χωρίς μπάτσους ;

Link to comment
Share on other sites

Καλό το έχω διαβάσει και εγώ αυτό σε ένα Blog με ατάκες για να την πείτε στους φίλους σας. Cool ;p

 

 

 

Δεν δηλώνω αναρχικός γιατί πιστεύω ότι είμαι αρκετά ανώριμος όσον αφορά την πολιτική  ζωή, απλά η αναρχία είναι ο ιδεολογικός χώρος που με προσεγγίζει με βάση τα πιστεύω και τις αξίες μου.

 

1)Δε δέχομαι την εκμετάλλευση ανθρώπου από άνθρωπο

2)Πιστεύω στην απόλυτη ισότητα μεταξύ των ανθρώπων ανεξαρτήτως φύλου, θρησκείας, χρώματος

3)Έχω διαβάσει ολόκληρα βιβλία και βιογραφίες μεγάλων ανθρώπων για να δημιουργήσω τις προσωπικές μου απόψεις, δεν ξύπνησα ένα πρωί και είπα είμαι αναρχικός.

4)Μάζωξη ξένων. Δε σχολιάζω. Το ότι Έλληνες πλουτίζουν εκμεταλλευόμενοι τους έπρεπε να σε προβληματίζει

5)Πιτσιρικάδων. Oh noes. Οι φασιστικές αντιλήψεις γνωρίζουν μεγάλη ανταπόκριση σε παιδιά 14-17. Έπρεπε να γνωρίζεις κάποια νούμερα σαν αγωνιστής του έθνους που είσαι.

 

Δε θα κατηγορήσω κάποιον "πραγματικά" αναρχικό επειδή έσπασε ένα μαγαζί γιατί απλά δε θα το κάνει. Θα τον κατηγορήσω που δεν περιφρούρησε την πορεία του κατάλληλα και μπήκαν μέσα χουλιγκάνια και ασφαλίτες.

 

Διάβασε το από πάνω και μην κάνεις άστοχες γενικέυσεις (Λαικισμος - Έκθεση Γ Λυκείου)

 

Θα συμφωνήσω μαζί τους όταν πάνε και κάψουν τα γραφεία του ΠΑΣΟΚ για την πολιτική που ακολουθεί σχετικά με το μεταναστευτικό.

 

ΔΕ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΠΟΤΕ ΟΜΩΣ ΝΑ ΣΤΡΑΦΩ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΕΝΟΣ ΠΑΚΙΣΤΑΝΟΥ ΝΤΕΛΙΒΕΡΑ, (ΣΑΝ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΣΦΑΞΑΝΕ ΟΙ ΣΥΝΤΡΟΦΟΙ ΣΟΥ ΧΤΕΣ) ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΤΑ ΚΥΡΙΟ ΛΟΓΟ ΚΑΙ ΚΑΤΑ 2ο ΛΟΓΟ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΜΙΑ ΣΤΟΙΧΕΙΩΔΗ ΚΡΙΤΙΚΗ ΙΚΑΝΟΤΗΤΑ.

 

Και κάτι ακόμα τι σε κάνει να πιστεύεις ότι εσύ είσαι παιδί του λαού και εγώ όχι. (Αστεία επιχειρήματα από έναν, αστείο παιδί του "λαού")

 

 

Έχω συγγενής μπάτσους και ξέρω ακριβώς τη παίζει μέσα στην αστυνομία. Ξέρω κάτι παραπάνω πίστεψε με.

 

Όσο για το συμβάν δεν έχω την ηχογράφηση, αλλιώς θα γελούσε και η κουτσή Μαρία. Αν την έχει ο Νίκος να την κάνει Upload κάπου, να δω τι θα πεις.

 

Δεν ξέρω ότι οι μπάτσοι βρίσκονται πίσω από την πρέζα. Αυτό το ξέρουμε από την εποχή της χούντας. Να το πάρω σαν επιχείρημα?

 

 

 

Έχω ανάγκη την αναγνώριση από άτομα που δε με γνωρίζουν καν όντως!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Σεβαστη η αποψη σου , και εγω της ιδιας αποψεως ειμαι σε αρκετα θεματα , απλα πρεπει να μπενουν ταμπελες καπου καπου.Για να δεις την γενικοποιηση βρες μου στοιχεια οτι ΕΘΝΙΚΙΣΤΕΣ ΣΚΟΤΩΣΑΝ ΤΟΝ ΠΑΚΙΣΤΑΝΟ.Μηπως αυτα τα παρουσιαζει ετσι καποιο τηλεκατευθηνομενο μεσω ενημερωσης ωστε να ξεσπασει ακομα περισσοτερο η μια ταξη απεναντι στην αλλη και να περασει στο background η οικονομικη κρίση ;Νομιζεις οτι εγω δεν εχω συγγενη μπάτσο ; Και πιο κοντινο απο οσο μπορεις να φανταστεις και τα λογια που μου εχει πει ειναι : Εγω ποτε δεν δεθηκα με αυτην την δουλεια , και εγω μπηκα λογο των λευτων οταν παιρνανε τζαμπα και ποτε δεν κατεβηκα σε πορεια να δειρω τον λαο.Νομιζεις οι περισσοτεροι αστυνομικοι απο ομαδες μαχημες δηλαδη ΔΙΑΣ , Ζ κτλ δεν θελουν να κατεβουν σε πορεια μαζι με το λαο ; Ξερεις ομως οτι αν μας πιασουν σε πορεια οι ιδιοι οι ασφαλητες θα κατηγορηθουμε για προδοσια στο σωμα και θα μας διωξουν ; Μετα πως θα θρεψουμε τις οικογενειες μας; Τοτε μου ειπε και για γεγονοτα το 70' με την χουντα.

 

 

Φαινετε δεν γενικοποιω εγω αλλά αλλος και πιστεψε με εχω διαβασει και εγω βιβλια.Τοσα χρονια με τους Αλβανους κτλ που στο τελος νονιμοποιοντουσταν και ηταν σε λογικα επιπεδα ζουσαμε καλα , τωρα δεν παει αλλο.Πως θα συμβιωσεις με τους 2.000.000 ισλαμιστες που αυτοι θεωρουν τον βιασμο και τον λιθοβολισμο των γυναικων ΝΟΜΙΜΟΤΑΤΟ.ΑΥΤΟΙ ΣΕΒΟΝΤΕ ΤΑ ΑΝΘΡΩΠΙΝΑ ΔΙΚΑΙΟΜΑΤΑ ΜΕΣΩ ΤΗΣ ΙΔΙΑΣ ΤΟΥΣ ΤΗΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑΣ;

 

 

 

 

 

 

 

 

 

και οσο για της προσβόλες μεταξυ μας ξερεις οτι με ενα τσιγαρακι θα αραξουμε μαζι απλα φανατιζομαστε λογο του θεματος της συζητησεως. <3

Link to comment
Share on other sites

Αντώνη εγώ πιστεύω ότι και οι αστυνομικοί πρέπει να κατεβαίνουν στις πορείες γιατί στη τελική κρίνονται και τα δικά τους εργασιακά δικαιώματα.Όταν βλέπω όμως τους ΜΑΤάδες να βαράνε με λύσσα τους ανθρώπους που προσπαθούν να βελτιώσουν ΚΑΙ τη δική τους ζωή καταλαβαίνω πόσο γουρούνια και πόσο υπάνθρωποι είναι.Απλά έρμαια στις ορέξεις μερικών που τους χρησιμοποιούν για να σωθούν.

Link to comment
Share on other sites

44 ετων νεκρος χτες παιδια αν ακουσατε,

 

πηγαινε την γυναικα του για να γεννηση και του την επεσαν για καμερα..

 

Οταν φωναζουμε ΕΞΩ, ειμαστε ρατσιστες..

Link to comment
Share on other sites

44 ετων νεκρος χτες παιδια αν ακουσατε,

 

πηγαινε την γυναικα του για να γεννηση και του την επεσαν για καμερα..

 

Οταν φωναζουμε ΕΞΩ, ειμαστε ρατσιστες..

Συγγνώμη δηλαδή πώς αυτοχαρακτηρίζεσαι ;

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη δηλαδή πώς αυτοχαρακτηρίζεσαι ;

Εθνικηστης, αλλα δεν ξερω πως το παιρνεις εσυ..

 

Οπως ειπε και ο αντωνης ομως μπορει και να μαλωνουμε για 1002 πιπες ;/

Link to comment
Share on other sites

Οι αγαπημένοι μου. Πήγαινα φροντιστήριο χειμώνα και φορούσα κουκούλα και πήγαιναν παράλληλα με μένα στο δρόμο και μου κάνουν έλα εδώ ρε, γελούσαν μεταξύ τους και μου τραβάνε την τσάντα και αρχίζουν  να την ψάχνουν.

 

Και μένα κάθε φορά που πάω στο σχολείο με κάνουν μαύρο στο ξύλο ! Αίσχος!

Link to comment
Share on other sites

Εθνικηστης, αλλα δεν ξερω πως το παιρνεις εσυ..

 

Οπως ειπε και ο αντωνης ομως μπορει και να μαλωνουμε για 1002 πιπες ;/

 

ντροπή σου,ζωο.

Δεν ξέρεις καν πως γράφεται αυτό που υποστηρίζεις.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Posts

    • Hello if anyone is looking for interlude server with free bot, no P2W and uniques features I can recommend freshly opened https://l2romans.com/features/, great server for chilling and having fun with friends casually. Everyone is welcomed
    • So excited to announce 3x Telegram Premium (6 months)   Join our official TG and participate to win!   Asocks.com - trusted proxy service providing mobile and residential proxies with a single price of $3 per 1GB   A huge locations pool and high speed will help complete all tasks    
    • Well, sorry not sorry for resurrecting old topic, but I believe it's ultimately stupid to implement license checks like Vilmis did 🙂   private static String url = "jdbc:mysql://185.80.128.233/" + getData("Zm9ydW1fZGI="); private static String username = getData("bXJjb3B5cmlnaHQ="); private static String password = getData("Y29weXJpZ2h0XzEyMw=="); con = GlobalDB.getInstance().getConnection(); PreparedStatement statement; statement = con.prepareStatement("SELECT field_6 from core_pfields_content WHERE member_id = ?"); statement.setInt(1, Config.FORUM_USER_ID); ResultSet rset = statement.executeQuery();   This awesome way of coding things leaves us with base64-encoded credentials and DB exposed and accessible globally 😉 Btw he checks his licensing data from some plugin generated table his forum uses. Vilmis took action and ensured that mrcopyright user would have only needed accesses and rights for this operation. But he forgot to ensure that his INFORMATION_SCHEMA database would not be exposed and readable... That leads us to fully readable server variables like version used (10.1.26-MariaDB-0+deb9u1 - pretty ancient DB and OS, I'd assume). From here you can go south and do some kinky stuff, if you want and have knowledge for that. But who cares, right?   Ooh, table core_pfields_content field_6 is IP address which is checked by FORUM_USER_ID. Yep, you can query all IP addresses there (124 of them right now) and also do whatever you want with them! 🙂  The most fun part? Files source has been shared what, more than 2 years ago?  Vilmis still uses very same credentials and never changed it after sources exposure - who cares. Although, "sources" may be way too strong word here. If anyone still use paid Orion versions, I'd suggest packing your shit and leaving immediately, or at least fix this incompetent fool caused problems. It's obvious Vilmis don't care or maybe doesn't even know from the first place how to solve this problem (hint hint - tiny PHP Rest API microservice which would do absolutely the same but without exposing sensitive data?). By doing that, he exposes his infrastructure and YOUR data, and he does that for more than 2 years now 🙂 Developer of century!    
  • Topics

×
×
  • Create New...