Jump to content

[GR]Σε κρίσιμη κατάσταση διαδηλωτής που χτυπήθηκε από τα ΜΑΤ


Xplicit7

Recommended Posts

Έλα έφυγες για κανένα comment στο fb, καμιά κοινοποίηση στις φότο σου, γιατί τα ποιήματα σου το μόνο που κάνουν είναι αερίζουν τις μπάλες μου όπως έρχονται και φεύγουν με μεγάλη ταχύτητα

Ο Τροπος με την οποια με προσβαλεις ειναι πολύ αγριος , αντιθετος εγω δεν θα σε κραξω για το facebook κατι το οποιο δεν εχεις καθως σου εγινε απαγορευση εισοδου λογο ηλιθιοτητας θα προσπαθησω να στα πω αλιως.Θελω να μου απαντησεις στις παρακατω ερωτησεις.

 

1)Υπο πιες προυποθεσεις δηλωνεις αναρχικος σε μια κοινωνια οπου ουτε αυτη την εννοια δεν μπορει να κρατησει ως εχει.Τι θελω να πω , 10 φορες περισσοτερο ενεργοι ειναι οι απλοι πολιτες απο εσας , εσυς ειστε υποκινουμενα ανθρωπακια απο καναλαρχες και βουλευταδες , σκοπως των αρχιγων σας ειναι η μαζωξη πιτσιρικαδων και ξενων ωστε να γινουν προβοκατσια και να στραφει η μια κοινωνικη ταξη εναντιων της αλλης.

2)Αφου εσυ εισαι υπερ της ισωτιτας και των δικαιωματων τη δηλωνεις αναρχικος;Αναρχια δεν ειναι αυτο το πραγμα ποσο μαλλον σε μια κοινωνια γεματη ξενους που ερχοντε μαζι σου μονο για να σπανε.Αυτη ειναι ισωτιτα μεταξυ σε εσας και στους ανθρωπους των οποιων καταπατησατε την περιουσία;

3)Πως αντεχεις να ζεις με κλειστα τα ματια σε ενα κρατος οπου κανενας κρατικος μηχανισμος δεν λειτουργει οπως θα επρεπε και επιμενεις στο χαβα σου να διαδιλωνεις σπαζοντας αυτοκινητα με πιτσιρικαδες απο το Μπαγκλαντεζ που ερχοντε μονο για αυτο.

4)Αφου εισαι τοσο σκληρος αγωνιστης γιατι δεν ενωνεσε με τον λαο να δεις τι θελει και εκεινος.Εγω που ζω κοντα στο κεντρο λογο του οτι περναω καθημερινα απο εκει (εσυ προφανως δε πας γιατι δε σε αφηνει η μαμα) εχω σηζητησει με πολιτες και με συγκατικους της θειας μου σε πολυκατοικια στν αγιο παντελεημονα.ΟΙ ΙΔΙΟΙ 50 χρονων ανθρωποι λενε θα στραφουν στην ακροδεξια γιατι δεν παει αλλο αυτο το πραγμα.

5)Με πιο δικαιομα θεωρεις ολους τους μπατσους ιδιους ; ΤΑ ΜΑΤ εχουν κομπλεξ και κοντρα με τον λαο απο εποχη χουντας και αυτοι θελουν πολυ ξυλο , ομως αλλες ομαδες πχ ΔΙΑΣ πραγματικα βοηθανε , και στην τελικη καλα κανανε και σου ψαξανε την τσαντα.Ποσα μπασταρδα στην ηλικια σου πουλανε το χορτο και την πρεζα.

6)Γιατι κατηγορεις τους ΜΠΑΤΣΟΥΣ για το οτι καλυπτουν το εμποριο ναρκωτικων οταν αυτοι οι ιδιοι σε κουμανταρουν απλα δε το ξερεις.

7)Ειμαι φασιστας οταν ζητω στους ΠΑΡΑΝΟΜΟΥΣ να φυγουν γιατι προκειτε για ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΕΣ ητε για μεταναστες που ΕΠΙΒΑΡΙΝΟΥΝ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΧΩΡΑ ;

 

 

Αυτα τα ολιγα , παω εγω στο faceboοk για μαγκια , εσυ προσπαθησε να πουλησεις μαγκια μεσω της αναρχιας σε μια κοινωνια και ενα forum γεματη απο μη σκεπτομενα οντα.Γιατι έτσι είστε.ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΛΑΟ.ΕΜΕΙΣ ΤΟΥΣ ΕΚΛΕΞΑΜΕ.ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΑΝ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΔΙΑΧΟΡΙΣΜΟΣ ΤΩΝ ΤΑΞΕΩΝ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΘΑ ΜΑΣ ΕΝΩΣΕΙ Η ΠΕΙΝΑ ΟΜΩΣ , ΘΑ ΔΕΙΣ :)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν υποστήριξα πως μπορεί να καταργηθεί η αστυνομία. Αυτό που είπα είναι ότι η εγκληματικότητα είναι ανεξάρτητη από το βαθμό αστυνόμευσης, και άμεσα εξαρτημένη από τις κοινωνικοοικομικοπολιτικές συνθήκες

Αν και διαφωνώ-εν μέρει-μαζί σου στο πρώτο σκέλος π.χ μεγαλύτερη πρόληψη εγκλημάτων είναι λογικό να υπάρχει όταν υπάρχει μία καλή αστυνόμευση απο μία ανύπαρκτη(φυσικά όμως να μην αγγίζει τα όρια της αστυνομοκρατίας) , συμφωνώ απόλυτα στο δεύτερο.Άλλωστε δεν είναι τυχαίο πως η εγκληματικότητα ανεβαίνει κατακόρυφα από τα τέλη του 2008.

Link to comment
Share on other sites

πατέρας νεογεννητου σφάχτηκε απο ξένους για να του πάρουν μια κάμερα,γιατί δεν έγινε θέμα πουθενά?

ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΖΕΙΣ ΓΑΜΩ ΝΙΩΣΤΟ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΛΛΟΔΑΠΟΥ.
Link to comment
Share on other sites

ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΖΕΙΣ ΓΑΜΩ ΝΙΩΣΤΟ.

 

την ίδια απάντηση θα έπρεπε να δώσω τότε και στον τίτλο του topic σου.Δεν θα ταίριαζε?

Link to comment
Share on other sites

πατέρας νεογεννητου σφάχτηκε απο ξένους για να του πάρουν μια κάμερα,γιατί δεν έγινε θέμα πουθενά?

Στις μέρες μας γενικά οργιάζει η επιλεκτική ευαισθησία.

Link to comment
Share on other sites

 

τη μία στιγμή βάραγε μπουκέτα στους μπάτσους,την άλλη καημένος διαδηλώτης που δέχεται ασταμάτητα την αστυνομική βία.

Link to comment
Share on other sites

την ίδια απάντηση θα έπρεπε να δώσω τότε και στον τίτλο του topic σου.Δεν θα ταίριαζε?

Xeris edw pera sixnazoun anarxiki kai 8eoroun poio simantiko ton diadiloti epidi XTIPI8IKE apo mat eno o kakomiris o pateras apo alodapo ama o pateras eixe ktipi8i apo MAT 8axe gini Sticky tora...

Link to comment
Share on other sites

τη μία στιγμή βάραγε μπουκέτα στους μπάτσους,την άλλη καημένος διαδηλώτης που δέχεται ασταμάτητα την αστυνομική βία.

Ρε μαλάκα τι στο διάολο μιλάς χωρίς καν να ξέρεις τι έχει γίνει ; Έχουν πετάξει χημικά και κρότου-λάμψης στον κόσμο χωρίς κανένα λόγο και αιτία επειδή έτσι τους καυλάντισε δεν πρέπει να αμυνθούν ; Πραγματικά είστε εμετικοί..

Link to comment
Share on other sites

Ρε μαλάκα τι στο διάολο μιλάς χωρίς καν να ξέρεις τι έχει γίνει ; Έχουν πετάξει χημικά και κρότου-λάμψης στον κόσμο χωρίς κανένα λόγο και αιτία επειδή έτσι τους καυλάντισε δεν πρέπει να αμυνθούν ; Πραγματικά είστε εμετικοί..

 

αμύνομαι=φεύγω.

 

Link to comment
Share on other sites

αμύνομαι=φεύγω.

 

Θα φεύγεις με το να τρως γκλοπιές ; Πώς το κάνεις αυτό ; Ξεκόλλα από το lol δεν έχουν flash οι άνθρωποι ούτε ghost.

Link to comment
Share on other sites

Στις μέρες μας γενικά οργιάζει η επιλεκτική ευαισθησία.

Στις μέρες μας γενικά οργιάζει η επιλεκτική ευαισθησία.

Στις μέρες μας γενικά οργιάζει η επιλεκτική ευαισθησία.

Στις μέρες μας γενικά οργιάζει η επιλεκτική ευαισθησία.

Στις μέρες μας γενικά οργιάζει η επιλεκτική ευαισθησία.

Στις μέρες μας γενικά οργιάζει η επιλεκτική ευαισθησία.

Στις μέρες μας γενικά οργιάζει η επιλεκτική ευαισθησία.

Στις μέρες μας γενικά οργιάζει η επιλεκτική ευαισθησία.

Στις μέρες μας γενικά οργιάζει η επιλεκτική ευαισθησία.

Στις μέρες μας γενικά οργιάζει η επιλεκτική ευαισθησία.

Link to comment
Share on other sites

αμύνομαι=φεύγω.

 

Θα φεύγεις με το να τρως γκλοπιές ; Πώς το κάνεις αυτό ; Ξεκόλλα από το lol δεν έχουν flash οι άνθρωποι ούτε ghost.

Link to comment
Share on other sites

Θα φεύγεις με το να τρως γκλοπιές ; Πώς το κάνεις αυτό ; Ξεκόλλα από το lol δεν έχουν flash οι άνθρωποι ούτε ghost.

 

με το να βαράς μπουκέτα δεν φεύγεις ούτε αμύνεσαι,και να στο πώ στη γλώσσα του lol,οι ΜΑΤατζήδες δεν είναι ο blitzcrank για να σε κάνουν pull

ούτε ο rammus για να φας taunt,απλά κάνεις "Β"

Link to comment
Share on other sites

Ο Τροπος με την οποια με προσβαλεις ειναι πολύ αγριος , αντιθετος εγω δεν θα σε κραξω για το facebook κατι το οποιο δεν εχεις καθως σου εγινε απαγορευση εισοδου λογο ηλιθιοτητας θα προσπαθησω να στα πω αλιως.Θελω να μου απαντησεις στις παρακατω ερωτησεις.

 

Καλό το έχω διαβάσει και εγώ αυτό σε ένα Blog με ατάκες για να την πείτε στους φίλους σας. Cool ;p

 

 

 

1)Υπο πιες προυποθεσεις δηλωνεις αναρχικος σε μια κοινωνια οπου ουτε αυτη την εννοια δεν μπορει να κρατησει ως εχει.Τι θελω να πω , 10 φορες περισσοτερο ενεργοι ειναι οι απλοι πολιτες απο εσας , εσυς ειστε υποκινουμενα ανθρωπακια απο καναλαρχες και βουλευταδες , σκοπως των αρχιγων σας ειναι η μαζωξη πιτσιρικαδων και ξενων ωστε να γινουν προβοκατσια και να στραφει η μια κοινωνικη ταξη εναντιων της αλλης.

 

Δεν δηλώνω αναρχικός γιατί πιστεύω ότι είμαι αρκετά ανώριμος όσον αφορά την πολιτική  ζωή, απλά η αναρχία είναι ο ιδεολογικός χώρος που με προσεγγίζει με βάση τα πιστεύω και τις αξίες μου.

 

1)Δε δέχομαι την εκμετάλλευση ανθρώπου από άνθρωπο

2)Πιστεύω στην απόλυτη ισότητα μεταξύ των ανθρώπων ανεξαρτήτως φύλου, θρησκείας, χρώματος

3)Έχω διαβάσει ολόκληρα βιβλία και βιογραφίες μεγάλων ανθρώπων για να δημιουργήσω τις προσωπικές μου απόψεις, δεν ξύπνησα ένα πρωί και είπα είμαι αναρχικός.

4)Μάζωξη ξένων. Δε σχολιάζω. Το ότι Έλληνες πλουτίζουν εκμεταλλευόμενοι τους έπρεπε να σε προβληματίζει

5)Πιτσιρικάδων. Oh noes. Οι φασιστικές αντιλήψεις γνωρίζουν μεγάλη ανταπόκριση σε παιδιά 14-17. Έπρεπε να γνωρίζεις κάποια νούμερα σαν αγωνιστής του έθνους που είσαι.

 

2)Αφου εσυ εισαι υπερ της ισωτιτας και των δικαιωματων τη δηλωνεις αναρχικος;Αναρχια δεν ειναι αυτο το πραγμα ποσο μαλλον σε μια κοινωνια γεματη ξενους που ερχοντε μαζι σου μονο για να σπανε.Αυτη ειναι ισωτιτα μεταξυ σε εσας και στους ανθρωπους των οποιων καταπατησατε την περιουσία;

 

Δε θα κατηγορήσω κάποιον "πραγματικά" αναρχικό επειδή έσπασε ένα μαγαζί γιατί απλά δε θα το κάνει. Θα τον κατηγορήσω που δεν περιφρούρησε την πορεία του κατάλληλα και μπήκαν μέσα χουλιγκάνια και ασφαλίτες.

 

3)Πως αντεχεις να ζεις με κλειστα τα ματια σε ενα κρατος οπου κανενας κρατικος μηχανισμος δεν λειτουργει οπως θα επρεπε και επιμενεις στο χαβα σου να διαδιλωνεις σπαζοντας αυτοκινητα με πιτσιρικαδες απο το Μπαγκλαντεζ που ερχοντε μονο για αυτο.

 

Διάβασε το από πάνω και μην κάνεις άστοχες γενικέυσεις (Λαικισμος - Έκθεση Γ Λυκείου)

 

4)Αφου εισαι τοσο σκληρος αγωνιστης γιατι δεν ενωνεσε με τον λαο να δεις τι θελει και εκεινος.Εγω που ζω κοντα στο κεντρο λογο του οτι περναω καθημερινα απο εκει (εσυ προφανως δε πας γιατι δε σε αφηνει η μαμα) εχω σηζητησει με πολιτες και με συγκατικους της θειας μου σε πολυκατοικια στν αγιο παντελεημονα.ΟΙ ΙΔΙΟΙ 50 χρονων ανθρωποι λενε θα στραφουν στην ακροδεξια γιατι δεν παει αλλο αυτο το πραγμα.

 

Θα συμφωνήσω μαζί τους όταν πάνε και κάψουν τα γραφεία του ΠΑΣΟΚ για την πολιτική που ακολουθεί σχετικά με το μεταναστευτικό.

 

ΔΕ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΠΟΤΕ ΟΜΩΣ ΝΑ ΣΤΡΑΦΩ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΕΝΟΣ ΠΑΚΙΣΤΑΝΟΥ ΝΤΕΛΙΒΕΡΑ, (ΣΑΝ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΣΦΑΞΑΝΕ ΟΙ ΣΥΝΤΡΟΦΟΙ ΣΟΥ ΧΤΕΣ) ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΤΑ ΚΥΡΙΟ ΛΟΓΟ ΚΑΙ ΚΑΤΑ 2ο ΛΟΓΟ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΜΙΑ ΣΤΟΙΧΕΙΩΔΗ ΚΡΙΤΙΚΗ ΙΚΑΝΟΤΗΤΑ.

 

Και κάτι ακόμα τι σε κάνει να πιστεύεις ότι εσύ είσαι παιδί του λαού και εγώ όχι. (Αστεία επιχειρήματα από έναν, αστείο παιδί του "λαού")

 

 

5)Με πιο δικαιομα θεωρεις ολους τους μπατσους ιδιους ; ΤΑ ΜΑΤ εχουν κομπλεξ και κοντρα με τον λαο απο εποχη χουντας και αυτοι θελουν πολυ ξυλο , ομως αλλες ομαδες πχ ΔΙΑΣ πραγματικα βοηθανε , και στην τελικη καλα κανανε και σου ψαξανε την τσαντα.Ποσα μπασταρδα στην ηλικια σου πουλανε το χορτο και την πρεζα.

 

Έχω συγγενής μπάτσους και ξέρω ακριβώς τη παίζει μέσα στην αστυνομία. Ξέρω κάτι παραπάνω πίστεψε με.

 

Όσο για το συμβάν δεν έχω την ηχογράφηση, αλλιώς θα γελούσε και η κουτσή Μαρία. Αν την έχει ο Νίκος να την κάνει Upload κάπου, να δω τι θα πεις.

 

6)Γιατι κατηγορεις τους ΜΠΑΤΣΟΥΣ για το οτι καλυπτουν το εμποριο ναρκωτικων οταν αυτοι οι ιδιοι σε κουμανταρουν απλα δε το ξερεις.

 

Δεν ξέρω ότι οι μπάτσοι βρίσκονται πίσω από την πρέζα. Αυτό το ξέρουμε από την εποχή της χούντας. Να το πάρω σαν επιχείρημα?

 

 

7)Ειμαι φασιστας οταν ζητω στους ΠΑΡΑΝΟΜΟΥΣ να φυγουν γιατι προκειτε για ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΕΣ ητε για μεταναστες που ΕΠΙΒΑΡΙΝΟΥΝ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΧΩΡΑ

 

 

Αυτα τα ολιγα , παω εγω στο faceboοk για μαγκια , εσυ προσπαθησε να πουλησεις μαγκια μεσω της αναρχιας σε μια κοινωνια και ενα forum γεματη απο μη σκεπτομενα οντα.Γιατι έτσι είστε.ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΛΑΟ.ΕΜΕΙΣ ΤΟΥΣ ΕΚΛΕΞΑΜΕ.ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΑΝ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΔΙΑΧΟΡΙΣΜΟΣ ΤΩΝ ΤΑΞΕΩΝ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.

ΘΑ ΜΑΣ ΕΝΩΣΕΙ Η ΠΕΙΝΑ ΟΜΩΣ , ΘΑ ΔΕΙΣ :)

 

Έχω ανάγκη την αναγνώριση από άτομα που δε με γνωρίζουν καν όντως!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Posts

    • Thank you 😊👍 working great! 
    • MidnightSell team WTB/WTS GOLD TWW EU/US all servers Cataclysm all servers Payment Visa/Master/Btc/Eth/Trc-20/Erc-20 (all payments within 10 min) For all question pls dm Discord https://discord.gg/h8AN57qJjK Or Telegram @MidnightSell
    • GOSTEI MUITO DO VIASUAL DO SERVE COMO POSSO ADQUIRI ESSA REV PACK   
    • Helly everyone . I use L2jmobius interlude , i did everything , installed the db compiled the Build in eclipse Gameserver seems to lead OK , but it fails to connect to loginserver When i click to start the loginserver it says  "Loginserver terminated abnormally" This is wheat gameserver shows me :    [05/10 17:25:12] LoginServerThread: Connecting to login on 127.0.0.1:9014 [05/10 17:25:12] LoginServerThread: LoginServer not available, trying to reconnect... [05/10 17:25:17] LoginServerThread: Connecting to login on 127.0.0.1:9014 [05/10 17:25:17] LoginServerThread: LoginServer not available, trying to reconnect... [05/10 17:25:22] LoginServerThread: Connecting to login on 127.0.0.1:9014 [05/10 17:25:22] LoginServerThread: LoginServer not available, trying to reconnect...   And This is my login config file:   # --------------------------------------------------------------------------- # Login Server Settings # --------------------------------------------------------------------------- # This is the server configuration file. Here you can set up the connection information for your server. # This was written with the assumption that you are behind a router. # Dumbed Down Definitions... # LAN (LOCAL area network) - typically consists of computers connected to the same router as you. # WAN (WIDE area network) - typically consists of computers OUTSIDE of your router (ie. the internet). # x.x.x.x - Format of an IP address. Do not include the x'es into settings. Must be real numbers. # --------------------------------------------------------------------------- # Networking # --------------------------------------------------------------------------- # Bind ip of the LoginServer, use 0.0.0.0 to bind on all available IPs # WARNING: <u><b><font color="red">Please don't change default IPs here if you don't know what are you doing!</font></b></u> # WARNING: <u><b><font color="red">External/Internal IPs are now inside "ipconfig.xml" file.</font></b></u> # Default: 0.0.0.0 LoginserverHostname = 0.0.0.0 # Default: 2106 LoginserverPort = 2106 # The address on which login will listen for GameServers, use * to bind on all available IPs # WARNING: <u><b><font color="red">Please don't change default IPs here if you don't know what are you doing!</font></b></u> # WARNING: <u><b><font color="red">External/Internal IPs are now inside "ipconfig.xml" file.</font></b></u> # Default: 127.0.0.1 LoginHostname = 127.0.0.1 # The port on which login will listen for GameServers # Default: 9014 LoginPort = 9014 # --------------------------------------------------------------------------- # Database # --------------------------------------------------------------------------- # Specify the JDBC driver class for your database. # Default: org.mariadb.jdbc.Driver Driver = org.mariadb.jdbc.Driver # Database URL # Default: jdbc:mariadb://localhost/l2jmobiusinterlude?useUnicode=true&characterEncoding=utf-8&useSSL=false&connectTimeout=10000&interactiveClient=true&sessionVariables=wait_timeout=600,interactive_timeout=600&autoReconnect=true URL = jdbc:mariadb://localhost/l2jmobiusinterlude?useUnicode=true&characterEncoding=utf-8&useSSL=false&connectTimeout=10000&interactiveClient=true&sessionVariables=wait_timeout=600,interactive_timeout=600&autoReconnect=true # Database user info. Default is "root" but it's not recommended. Login = root # Database user password, leave empty for no password. Password = root # Maximum number of database connections to maintain in the pool. # Default: 5 MaximumDatabaseConnections = 5 # Determine whether database connections should be tested for availability. # Default: False TestDatabaseConnections = False # --------------------------------------------------------------------------- # Automatic Database Backup Settings # --------------------------------------------------------------------------- # Generate database backups when server restarts or shuts down.  BackupDatabase = False # Path to MySQL bin folder. Only necessary on Windows. MySqlBinLocation = C:/xampp/mysql/bin/ # Path where MySQL backups are stored. BackupPath = ../backup/ # Maximum number of days that backups will be kept. # Old files in backup folder will be deleted. # Set to 0 to disable. BackupDays = 30 # --------------------------------------------------------------------------- # Thread Configuration # --------------------------------------------------------------------------- # Defines the number of threads in the scheduled thread pool. # If set to -1, this will be determined by available processors divided by 2. ScheduledThreadPoolSize = 2 # Defines the number of threads in the instant thread pool. # If set to -1, this will be determined by available processors divided by 2. InstantThreadPoolSize = 2 # --------------------------------------------------------------------------- # Security # --------------------------------------------------------------------------- # How many times you can provide an invalid account/pass before the IP gets banned. # Default: 5 LoginTryBeforeBan = 5 # Time you won't be able to login back again after LoginTryBeforeBan tries to login. # Default: 900 (15 minutes) LoginBlockAfterBan = 900 # If set to True any GameServer can register on your login's free slots # Default: True AcceptNewGameServer = True # Flood Protection. All values are in milliseconds. # Default: True EnableFloodProtection = True # Default: 15 FastConnectionLimit = 15 # Default: 700 NormalConnectionTime = 700 # Default: 350 FastConnectionTime = 350 # Default: 50 MaxConnectionPerIP = 50 # --------------------------------------------------------------------------- # Misc Login Settings # --------------------------------------------------------------------------- # If False, the license (after the login) will not be shown. # Default: True ShowLicence = True # Default: True AutoCreateAccounts = True # Datapack root directory. # Defaults to current directory from which the server is started. DatapackRoot = . # --------------------------------------------------------------------------- # Scheduled Login Restart # --------------------------------------------------------------------------- # Enable disable scheduled login restart. # Default: False LoginRestartSchedule = False # Time in hours. # Default: 24 LoginRestartTime = 24    
  • Topics

×
×
  • Create New...